X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Prague Tyn

Tynska 19, Old Town, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak znaleźć Hostel Praga Tyn ...

Od Namesti Republiky (Plac republiki):

Po wysiąść z metra zjazd podpisał Palladium Namesti Republiky ". Od tego zjazdu Hostel Tyn jest o 5 minut spacerem.
Poszukaj domu towarowego Kotva (co jest przeciwieństwem do Palladium, centrum handlowe z 200 sklepów). W ciągu dnia można wybrać się na skrót przez przejście pod Kotva. Przejść przez kanał i wyjdzie na ulicę Benediktská. Skręć w lewo w dół ulicy Benediktská.

Jeśli nie możesz znaleźć przejście pod spodem Kotva, przejść obok Kotva i iść w dół ulicy Revoluční.
Następnie skręcić w pierwszą w lewo na ulicy Dlouha. Gdy na ulicy Dlouha podjąć pierwszą w lewo na ulicy Benediktská. Śledź rundę drogowego ...

Nadal naprzód na ulicy Benediktská aż dojdziesz do skrzyżowania. Przejść na przejściu dla pieszych na ulicy Rybnej i dalej do przodu na mini placu iw dół ulicy Masna. Kontynuuj dalej w dół ulicy Masna dopóki stoisz przed herbaciarni zwanej Śiwa. Skręć w lewo w dół Mala Stupartska i natychmiast w prawo na Tynska. Hostel Tyn są na prawej strony Tynska około 20 metrów na dół.


Od Starometska:

Po wyjściu z metra należy zjechać na ulicę Kaprova. Spacer w dół Kaprova aż do Rynku Starego Miasta. Pozostanie na lewej stronie Rynku Starego Miasta i dalej do przodu, idąc obok fontanny na prawo. Dotarciem do następnego rogu można przejść obok irlandzkiego baru zwanego Caffreys. Zamykanie placu skręcić w pierwszą w prawo na małej uliczce Tynska Ulicka. Pod koniec tej małej drogi skręcić w lewo na Tynska i natychmiast opuścił przez bramę, która ma niebieską numer 6. Nie podejmuje brama na prawej stronie. Nadal do przodu na tej ulicy przez około 100 metrów. Hostel Tyn jest na lewej stronie.


Od głównego dworca kolejowego (Hlavni NIadrazi):

Unikaj taksówek stojących przed dworcem. Metrem czerwona linia z Hlavni Nadrazi do Muzeum, tylko jeden przystanek. Przełączyć się do zielonej linii i wziąć go do Starometska, dwa przystanki. Wyjść Starometska i wskazówek: Od Starometska powyżej.

Z lotniska Ruzyne:

Autobusem 119 do Devijka. Wyjście z autobusu i iść do stacji metra Devijka. Zapoznaj się z zielonej linii do Starometska. Śledź: Od instrukcji Starometska powyższych.


Od dworca kolejowego Holesovice:

Unikaj taksówek stojących przed dworcem. Metrem czerwona linia do Florenc, dwa przystanki. Przełącz się na żółtej linii i wziąć to 1 przystanek do Namesti Republiky. Śledź: Od Namesti Republiky powyżej.