X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Prague Tyn

Tynska 19, Old Town, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak znaleźć Hostel Prague Tyn ...

Od Placu Namesti Republiki (republiki):

Po wysiąść metro zjazd podpisał Palladium Namesti Republiky ". Od tego Hostel Tyn wyjściem jest o 5 minut spacerem.
Poszukaj domu towarowego Kotva (co jest przeciwieństwem do Palladium, centrum handlowe z 200 sklepami). W ciągu dnia można iść na skróty przez przejście pod Kotva. Przejdź przez przejście i wyjdzie na Benediktska ulicy. Skręć w lewo w dół Benediktska ulicy.

Jeśli nie możesz znaleźć przejście pod spodem Kotva, przejść obok Kotva i schodzić Revoluční ulicę.
Następnie skręcić w pierwszą w lewo na Dlouha ulicy. Gdy na Dlouha ulicy, skręcić w pierwszą w lewo na Benediktska ulicy. Śledź rundę drogowego ...

Dalej do przodu na Benediktska ulicy aż do skrzyżowania. Krzyż na przejściu dla pieszych na ulicy Rybnej i dalej do przodu nad mini plac i dół Masna ulicę. Dalej do przodu w dół Masna ulicy aż stoją przed herbaciarni zwanej Siva. Skręć w lewo w dół Mala Stupartska i zaraz w prawo na Tynska. Tyn Hostel znajduje się z prawej strony Tynska około 20 metrów w dół.


Od Starometska:

Po wysiąść metro zjazd na Kaprova ulicy. Spacer w dół Kaprova aż do Starego Miasta. Pozostanie na lewej stronie Rynku Starego Miasta i dalej do przodu, idąc obok fontanny na prawo. Osiągnięcie kolejnego rogu można przejść obok irlandzkiego baru o nazwie Caffreys. Wyjście z placu skręcić w pierwszą ulicę w prawo, przy małej uliczce Tynska Ulicka. Pod koniec tej małej kolei drogowego lewo na Tynska i natychmiast w lewo przez bramę, która ma niebieską numer 6. Nie podejmuje brama z prawej strony. Dalej do przodu na tej ulicy przez około 100 metrów. Tyn Hostel jest po lewej stronie.


Od głównego dworca kolejowego (Hlavni NIadrazi):

Unikaj taksówek stojących przed dworcem. Weź czerwoną linia metra od Hlavni Nadrazi do Muzeum, tylko jeden przystanek. Przełącz się na zielonej linii i wziąć go do Starometska, dwa przystanki. Wyjdź Starometska i wskazówek: Od Starometska powyżej.

Z lotniska Ruzyne:

Autobusem 119 do Devijka. Wyjście z autobusu i iść do Devijka stacja metra. Zapoznaj się z zielonej linii do Starometska. Śledź: Od instrukcji Starometska powyżej.


Od dworca kolejowego Holesovice:

Unikaj taksówek stojących przed dworcem. Weź czerwoną linia metra do Florenc, dwa przystanki. Przełącz się na żółtej linii i wziąć to 1 przystanek do Namesti Republiky. Śledź: Od Namesti Republiky powyżej.