X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Posillipo

Besarina �ikma, No.5, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jadąc od głównego dworca autobusowego i dworca kolejowego tylko skok w NO.1 tramwajowej zlokalizowanej w pobliżu. Wyjść z tramwaju na przystanku tramwajowego głównego Bascarsija.
Po wysiąść z tramwaju, na głównej stacji tramwaju na Baščaršija, wykonaj kolej na kolejne 10-15 metrów. Powinieneś zobaczyć zagłębienia pomarańczowy z POSILLIPO znak, lub można:
przez następujące tory kolejowe skręcić w pierwszą ulicę (Besarina Cikma No.5) po prawej stronie, a tam znajdziesz nas!

Również wielki Sarajewo fontanna Sebilj który jest umieszczony w Sarajewie głównym placu znajduje się zaledwie 30 sekund spacerem od naszego hostelu.


Taksówką z dworca autobusowego / kolejowego, nie będzie kosztować więcej niż 4 euro.


JEŚLI Taksówkarz jest o trudności ze znalezieniem hostelu po prostu powiedz mu, że to tylko w pobliżu starej cerkwi w Bascarsija.

UWAGA:. Jadąc formularz Belgrad, będziesz przyjazd do stacji Lukavica autobusowego, więc prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie wziąć taksówkę (cena (airport) - ok. 15-18 km, Dworzec PKS (5-6 km), Lukavica Dworzec autobusowy 15-18km). Pamiętaj, aby powiedzieć taksówkarzowi, aby włączyć taksometr na.

UWAGA: Jeśli zapytać kogoś, gdzie hostel jest, i "ktoś" mówi, 'nie wiem', Nie być zbyt godny zaufania. Konkurencja jest zdrowa rzecz.

PS zdjęcie nr 3 jest mapa, może być przydatne uczyłem ....