X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Posillipo

Besarina èikma, No.5, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 93%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jadąc od głównego dworca autobusowego i dworca kolejowego tylko skok w NO.1 tramwajowej zlokalizowanej w pobliżu. Wyjść z tramwaju na przystanku tramwajowego głównego Bascarsija.
Po wysiąść z tramwaju, na głównej stacji tramwaju na Baščaršija, wykonaj kolej na kolejne 10-15 metrów. Powinieneś zobaczyć zagłębienia pomarańczowy z POSILLIPO znak, lub można:
przez następujące tory kolejowe skręcić w pierwszą ulicę (Besarina Cikma No.5) po prawej stronie, a tam znajdziesz nas!

Również wielki Sarajewo fontanna Sebilj który jest umieszczony w Sarajewie głównym placu znajduje się zaledwie 30 sekund spacerem od naszego hostelu.


Taksówką z dworca autobusowego / kolejowego, nie będzie kosztować więcej niż 4 euro.


JEŚLI Taksówkarz jest o trudności ze znalezieniem hostelu po prostu powiedz mu, że to tylko w pobliżu starej cerkwi w Bascarsija.

UWAGA:. Jadąc formularz Belgrad, będziesz przyjazd do stacji Lukavica autobusowego, więc prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie wziąć taksówkę (cena (airport) - ok. 15-18 km, Dworzec PKS (5-6 km), Lukavica Dworzec autobusowy 15-18km). Pamiętaj, aby powiedzieć taksówkarzowi, aby włączyć taksometr na.

UWAGA: Jeśli zapytać kogoś, gdzie hostel jest, i "ktoś" mówi, 'nie wiem', Nie być zbyt godny zaufania. Konkurencja jest zdrowa rzecz.

PS zdjęcie nr 3 jest mapa, może być przydatne uczyłem ....