X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Posillipo

Besarina èikma, No.5, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jadąc od głównego dworca kolejowego i autobusowego tylko skok w tramwaju NO.1 znajdujące się w pobliżu. Wyjście z tramwaju na Bascarsija dworca tramwajowego.
Po wysiąść z tramwaju, na Main Baščaršija w tramwaju stacji, należy kolej na kolejne 10-15 metrów. Powinieneś zobaczyć ORANGE reklamę znakiem POSILLIPO, czy można:
wykonując torów skręcić w pierwszą ulicę (Besarina Cikma No.5) na prawo, a znajdziesz tam z nami!

Również wielki Sarajevo fontanna Sebilj który jest umieszczony w Sarajewie głównym placu znajduje się zaledwie 30 sekund spacerem od naszego hostelu.


Taxi z dworca autobusowego / kolejowego, nie będzie kosztować więcej niż 4 euro.


IF Taksówkarz jest o trudności ze znalezieniem hostelu, po prostu powiedz mu, że to tylko w pobliżu starego cerkwi Baščaršija.

UWAGA: Jeśli przychodzi forma Belgrade, będziesz przyjazd do stacji Lukavica autobusowego, więc prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie wziąć taksówkę (Cena (airport) - ok. 15-18 KM, Dworzec PKS (5-6 KM). Lukavica PKS 15-18km). Pamiętaj, aby powiedzieć taksówkarzowi, aby włączyć taksometr na.

UWAGA: Jeśli zapytać kogoś, gdzie hostel jest, i "ktoś" mówi, "nie wiem", nie być zbyt wiele godna zaufania. Konkurencja jest zdrowa rzecz.

Obraz PS No.3 jest mapa, może być przydatne uczyłem ....