X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Pisa Tower

Via Piave 4, Pisa, Włochy

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 81%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google (-) Z lotniska lub dworca kolejowego Pisa Centrale:

Możesz złapać autobus linii rossa lam (czerwona linia). Jest autobus co 10 min. Ta linia autobusowa kursuje pomiędzy 6 rano do 20:15 (**) bilet kosztuje tylko 1,10 €, a podróż odbędzie się między 15 a 20 minut. Należy wysiąść na przystanku o nazwie "TORRE / Piazza dei MIRACOLI'.Walk w kierunku apteki tuż przed tobą, aż dojdziesz mini ronda umieszczony na końcu ulicy. Na rondzie skręcić w prawo i jesteś na głównej drodze zwanej '' poprzez Contessa Matilde ". Musisz chodzić na 200 metrów, równolegle do wielkiej ścianie na prawo, aż znajdziesz skrzyżowania z czerwonym świetle. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i po przyjeździe, w Via Piave! To bardzo, bardzo proste! Hostel Pisa Tower znajduje się pod numerem 4; Rozpoznajesz hostel, ponieważ istnieje wiele flagi z okien!

Jeśli wolisz, możesz dotrzeć do nas pieszo, podróż trwa około 20 minut, począwszy od dworca kolejowego, 35 minut począwszy od lotniska

Ewentualnie można wziąć taksówkę za około € 12, począwszy od dworca kolejowego i około 15 €, jeśli idziesz z lotniska.

(**) Proszę zwrócić uwagę, że po 20:15 kończy służbę Lam Rossa i dlatego trzeba złapać autobus numer 21. Nokturn Jest autobus co 30 minut. Ostatnia jest o północy 24:00 pm. Wysiąść na tym samym przystanku TORRE / Piazza dei Miracoli i postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

(-) Z GIMNAZJUM stacji kolejowej zwanej PISA San Rossore:

W Pizie mamy kolejną małą stację kolejową, bardzo blisko do hostelu o nazwie PISA San Rossore (PISA SR) Sprawdź, czy twój pociąg zatrzymuje się tam. Postępuj zgodnie ze wskazówkami do Krzywej Wieży i szukać drogi głównej poprzez Contessa Matilde. Spacer w dół do 200 metrów, równolegle do wielkiej ścianie na prawo, aż znajdziesz skrzyżowania z czerwonym świetle. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i po przyjeździe, w Via Piave! To bardzo, bardzo proste! Hostel Pisa Tower znajduje się pod numerem 4

(-) Samochodem:

postępuj zgodnie ze wskazówkami na stadionie o nazwie areny Garibaldi i zaparkować na via Ugo Rindi prostopadle do Via Piave. Jest to całkowicie za darmo! Hostel Pisa Tower znajduje się zaledwie 50 m od tego pomocny bezpłatny parking!