X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Pisa Tower

Via Piave 4, Pisa, Włochy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google (-) Z lotniska lub dworca kolejowego Pisa Centrale:

Możesz złapać autobus linii lam Rossa (czerwona linia). Jest autobus co 10 min. Ta linia autobusowa pomiędzy 6 rano do 20:15 (**) bilet kosztuje tylko 1,10 €, a podróż zajmie od 15 do 20 minut. Wysiąść na przystanku o nazwie "TORRE / Piazza dei Miracoli." Spacer w dół do apteki tuż przed tobą, aż dotrzesz do mini ronda umieszczony na końcu ulicy. Na rondzie skręcić w prawo i jesteś na głównej drodze zwanej "" przez Contessa Matilde '. Musisz chodzić na 200 metrów, równolegle do wielkiej ścianie na prawo, aż znajdziesz skrzyżowania z światła ruchu. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i przyjeździe do Via Piave! To bardzo, bardzo proste! Hostel Pisa Tower jest pod numerem 4; Rozpoznajesz hostel, ponieważ istnieje wiele flagi z okien!

Jeśli wolisz, możesz skontaktować się z nami poprzez spacer, podróż trwa około 20 minut, zaczynając od dworca kolejowego, 35 minut od lotniska, począwszy

Ewentualnie można wziąć taksówkę za około € 12, począwszy od dworca kolejowego i około 15 €, jeśli idziesz z lotniska.

(**) Proszę zwrócić uwagę, że po 20:15 kończy służbę Lam Rossa i dlatego trzeba złapać autobus numer 21 Nokturn. Jest autobus co 30 minut. Ostatnia jest o północy 24:00 pm. Wysiąść na tym samym przystanku TORRE / Piazza dei Miracoli i postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej.

(-) Z wtórnego stacji kolejowej zwanej PISA San Rossore:

W Pizie mamy kolejną małą stację kolejową bardzo blisko do hostelu o nazwie San Rossore PISA (PISA SR) Sprawdź, czy pociąg zatrzymuje się tam. Postępuj zgodnie ze wskazówkami do Krzywej Wieży i poszukać drogi głównej poprzez Contessa Matilde. Spacer w dół do 200 metrów, równolegle do wielkiej ścianie na prawo, aż znajdziesz skrzyżowania z światła ruchu. Na skrzyżowaniu skręcić w lewo i przyjeździe do Via Piave! To bardzo, bardzo proste! Hostel Pisa Tower jest w liczbie 4

(-) Samochodem:

postępuj zgodnie ze wskazówkami na stadion o nazwie areny Garibaldi i zaparkować przez Ugo Rindi prostopadle do Via Piave. Jest to całkowicie za darmo! Hostel Pisa Tower jest tylko 50 m od tego pomocny bezpłatny parking!