X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel One Prague

Cimburkova, 8, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
1) Jak można opuścić terminal w Porcie Lotniczym złapać autobus AE (Airport Express). Zasnąć na ostatnim przystanku (hlavní nádraží).
Zobacz dojazdu od głównego dworca kolejowego poniżej.
2) Jak można opuścić terminal w Porcie Lotniczym złapać autobus numer 119 w kierunku Dejvicka. Jest to także nazwa ostatniego miejsca, w którym będzie można odejść. Tutaj można wskoczyć na zielonej linii metra A i wysiąść na piątym przystanku o nazwie Muzeum. W tym przystanku można zmienić na czerwony metra linii C będzie wysiąść na pierwszym przystanku czerwonej linii, hlavní nádraží. Jeśli opuścić stację i wejść do parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę i dalej idąc w przeciwnym kierunku co tramwaj. Druga ulica na prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.
3) Jeśli nie czujesz się jak przy użyciu taniego transportu publicznego, można także skorzystać z usługi transferu, które możemy zorganizować dla Ciebie (proszę wysłać e-mail lub połączenie).

Z dworca autobusowego Florenc:
Wskoczyć do czerwonej linii z kierunku Haje, i wysiąść na pierwszym przystanku o nazwie Hlavni nadrazi. Jeśli opuścić stację i wejść do parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę i dalej idąc w przeciwnym kierunku co tramwaj. Druga ulica na prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.

Od dworca kolejowego Hlavni Nadrazi:
Jeśli opuścić stację i wejść do parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę i dalej idąc w przeciwnym kierunku co tramwaj. Druga ulica na prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.

Z dworca kolejowego Nadrazi Holesovice:
W tym dworca kolejowego można wskoczyć na czerwonej linii metra do trzech przystanków i odejść na hlavní nádraží station.If opuszczenia stacji i wejść do parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę i dalej idąc w przeciwnym kierunku co tramwaj. Druga ulica na prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.

* Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę, należy wziąć pod uwagę następujące taryfy: - z dworca Hlavni Nadrazi, opłata powinna wynosić około 100-150 CZK. Z dworca kolejowego Nadrazi Holesovice, opłata powinna wynosić około 200-250 CZK. Z dworca autobusowego Florenc, opłata powinna wynosić około 100-150 CZK. Z lotniska, opłata powinna wynosić około 600-700 CZK