X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel One Prague

Cimburkova, 8, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 97%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
1) Po wyjściu z terminalu w praskim lotnisku złapać autobus AE (Airport Express). Zasnąć na ostatnim przystanku (Hlavni nadrazi).
Zobacz dojazdu od głównego dworca kolejowego poniżej.
2) Po wyjściu z terminalu w praskim lotnisku można złapać autobus numer 119 z kierunku Dejvicka. To także nazwa ostatniego miejsca, w którym będzie można odejść. Tutaj można wskoczyć na zielonej linii metra A i wysiąść na piątym przystanku o nazwie Muzeum. W tym przystanku można zmienić do czerwonej linii metra C będzie wysiąść na pierwszym przystanku czerwonej linii, hlavní nádraží. Jeśli opuścić stację i wprowadź parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak, w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę, Idąc w przeciwnym kierunku jak tramwaj. Druga ulica w prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.
3) Jeśli nie czujesz się jak za pomocą taniego transportu publicznego, można również skorzystać z usługi transferu, które możemy zorganizować dla Ciebie (proszę wysłać e-mail lub połączenia).

Z dworca autobusowego Florenc:
Wskocz do czerwonej linii z kierunku Haje, i wysiąść na pierwszym przystanku o nazwie Hlavni nadrazi. Jeśli opuścić stację i wprowadź parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak, w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę, Idąc w przeciwnym kierunku jak tramwaj. Druga ulica w prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.

Z dworca kolejowego Hlavni Nadrazi:
Jeśli opuścić stację i wprowadź parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak, w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę, Idąc w przeciwnym kierunku jak tramwaj. Druga ulica w prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.

Od dworca kolejowego Nadrazi Holesovice:
W tej stacji kolejowej można wskoczyć na czerwonej linii metra do trzech przystanków i odejść na Hlavni Nadrazi station.If wyjściu ze stacji i wejść do parku skręcić w prawo. Na końcu drogi w parku znajduje się przystanek tramwajowy hlavní nádraží, na ulicy Bolzanova. Bierzesz linii 5, 9 lub 26 w dobrym kierunku (tak, w kierunku mostu kolejowego) i wysiąść na drugim przystanku Lipanska. Jak odejść z tramwaju można przejść przez ulicę, Idąc w przeciwnym kierunku jak tramwaj. Druga ulica w prawo, Cimburkova, jest nasza ulica. Znajdujemy się na numer 8, na prawej ręce.

* Jeśli zdecydujesz się wziąć taksówkę, prosimy o zapoznanie się z następujących taryf: - od dworca kolejowego Hlavni Nadrazi, opłata powinna wynosić około 100-150 CZK. Z dworca kolejowego Nadrazi Holesovice, opłata powinna wynosić około 200-250 CZK. Z dworca autobusowego Florenc, opłata powinna wynosić około 100-150 CZK. Z lotniska, opłata powinna wynosić około 600-700 CZK