X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Olet

Havliekovo nam. 10, Prague 3, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 64%Bezpieczeństwo
  • 67%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 67%Czystość
  • 68%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Sposób od głównego dworca kolejowego
Przede wszystkim musisz kupić przynajmniej bilet tramwajowy 24KC (ważność 30 minut) i wyjść na zewnątrz budynku. Gdy jesteś na zewnątrz, należy skręcić w prawo i przejść przez mały park aprox .. 50 metrów do przystanku tramwajowego. Zapoznaj się z tramwajem nr 5 lub 9 i wysiąść na drugim przystanku o nazwie "Lipanská". Następnie spójrz na strzałki na chodniku i się do nich (po drugiej stronie ulicy, po schodach ...) aż do schroniska.

Droga z dworca kolejowego Holesovice
Przede wszystkim musisz kupić co najmniej 24KC bilet tramwajowy (ważność 30 minut) i wyjść na zewnątrz dworca kolejowego do przystanku tramwajowego. Weź kierunek No.5 tramwaj "Olsanske Hrbitovy" i wysiąść po kilku przystankach w stacji zwanych "Lipanská". Następnie spójrz na strzałki na chodniku i się do nich (po drugiej stronie ulicy, po schodach ...) aż do schroniska.

Droga z lotniska Ruzyně
Przede wszystkim musisz kupić co najmniej 32Kč bilet tramwajowy (ważność 90 minut) i wyjść na zewnątrz hali lotniska do przystanku autobusowego. Wsiąść do autobusu nr. 119 lub 254 i przejdź do ostatniego przystanku "Dejvická". Następnie podjąć metra kierunku 'Depo Hostivař ". Wysiąść na stacji "Flora", gdzie można podjąć w kierunku No.5 tramwaj "hlavní nádraží" i wysiąść na 2 przystanku na stacji o nazwie "Lipanská". Następnie spójrz na strzałki na chodniku i się do nich (po drugiej stronie ulicy, po schodach ...) aż do schroniska.

Samochodem od Brna (D1, E50, E65), Czeskie Budziejowice (E55 D1, E50, E65) kierunek
Po dotarciu do Pragi autostradą zachować pobyt na głównej drodze (5.května Legerova), a następnie w kierunku do centrum będzie przejściu głównego dworca kolejowego (prawa strona). Pierwszy zjazd na kierunku Žižkov. Przejdź przez dwóch światłach (prosty) do ulicy Husitská w dwóch mostów kolejowych i następnych światłach skręcić rigth do ulicy Prokopova. Po aprox 200 metrów skręcić w prawo do "Havlíčkovo náměstí" i zaparkować samochód. (Uwaga: Nigdy nie zostawiaj samochodu z przodu Hostel - nie wolno, należy poprosić personel zaparkować go wewnątrz budynku)

Samochodem od Teplice (D8, E55), Ústí nad Labem (D8, E55) kierunek
Po dotarciu do Pragi autostradą zachować pobyt na głównej drodze (V Holesovickach) i wyjeździe do centrum obok rzeki (Wilsonova) przez most. Drugie wyjście do kierunku Žižkov. Przejdź przez dwóch światłach (po lewej) do ulicy Husitská w dwóch mostów kolejowych i następnych światłach skręcić rigth do ulicy Prokopova. Po ok 200 metrów skręcić w prawo do "Havlíčkovo náměstí" i zaparkować samochód. (Uwaga: Nigdy nie zostawiaj samochodu z przodu Hostel - nie wolno, należy poprosić personel zaparkować go wewnątrz budynku)

Samochodem z Plzeň (D5, E50) kierunek
Po dotarciu do Pragi autostradą zachować pobyt na głównym kierunku drogi do centrum, nadal po drugiej stronie rzeki od ulicy Ječná i skręcić w lewo do ulicy Legerova. Kiedy będziesz przejściu głównego dworca kolejowego (prawa strona). Pierwszy zjazd na kierunku Žižkov. Przejdź przez dwóch światłach (prosty) do ulicy Husitská w dwóch mostów kolejowych i następne ligths skręcić rigth do ulicy Prokopova. Po ok 200 metrów skręcić w prawo do "Havlíčkovo náměstí" i zaparkować samochód. (Uwaga: Nigdy nie zostawiaj samochodu z przodu Hostel - nie wolno, należy poprosić personel zaparkować go wewnątrz budynku)