X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Oki Doki

Plac (Square) Dabrowskiego 3, Corner of Marszalkowska and Swietokrzyska, Warszawa, Polska

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 89%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Hostel OKI Doki mieści się w samym centrum miasta, w zacisznym miejscu ocienionym przez kasztanowce, przy Placu Dąbrowskiego 3.Plac znajduje się przy Pałacu Kultury i skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Idziemy Marszałkowską, przechodzimy przez Świętokrzyską i po 50m za, Kinoteatrem Kwadrat skręcamy w prawo. Za zakrętem po 50 metrach zobaczymy Hostel (na dole jest Bank a na górze nasz neon).
Z Dworca Centralnego można dotrzeć tu pieszo (ok. 15 min. Spacerkiem przez park przy Pałacu Kultury, Pałac mamy cały czas po prawej ręce), kierując się do skrzyżowania Marszałkowskiej ze Świętokrzyską� lub dwa przystanki autobusem.
Z lotniska Fryderyka Chopina autobusem 175 - wysiąść na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, wejść w podziemny pasaż- możesz przejść lub podjechać� jeden przystanek w kierunku Pl. Bankowego metrem lub tramwajem (do przystanku Metro Świętokrzyska 06). Można też dojechać wygodniej pociagiem do Dworca Centralnego.

Z Portu Lotniczego Modlin, Najpierw autobusem do przystanku kolejowego Modlin. Z Modlina mamy dwie trasy pociąg�w. Pierwsza, gdy pociąg jedzie w kierunku na Port Lotniczy Fryderyka Chopina , w tym przypadku wysiadamy na stacji Warszawa Centralna/Warszawa Śr�dmieście i z tąd idziemy tak jak wcześniej opisano z Dworca Centralnego. Gdy Pociąg jedzie w kierunku Warszawa Zachodnia, wysiadamy na stacji Warszawa Gdańska. Po wyjściu szukamy wejścia do metra, jedziemy dwa przystanki w kierunku Kabaty. Wysiadamy na stacji Świętokrzyska i po przejściu ulicy jesteśmy przy Tetrze Bajka/Kwadrat mamy jeszcze do przejścia minutę. Dojazd z ciężkim bagażem jest łatwiejszy w ostatniej wersji.