X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Mills Sarajevo

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobus i pociąg
Kiedy przyjeżdżasz do dworca autobusowego i stacji kolejowej, to najlepszy sposób, aby przyjść do nas z tramwajem nr 1. Który opuszcza od te dworca kolejowego. Dworzec autobusowy i stacja kolejowa znajdują się obok siebie. Bilet na tramwaj można kupić w kiosku, gdzie cena jest 1,60 KM (0,80 eurocentów) lub w tramwaju, gdzie cena za bilet jest 1,80 KM (0,90 eurocentów). Od stacji kolejowej przejść z tramwaju na placu Bascarsija (8th stacji od dworca kolejowego). Kiedy wyjść z tramwaju, zobaczysz po prawej stronie hotelu Kovaci. Idź w tym kierunku, a dojdziesz do ulicy Kovaci. Idź tą ulicą w górę, a następnie skręcić w lewo na 3rd Street (ulica Dzinina). Następnie idź w pierwszą ulicę po prawej stronie (ulica Mlini), gdzie nasz hostel znajduje.

PKS Wschód Sarajewo / Lukavica

PKS Wschód Sarajewo jest approximatly 12 km od naszego hostelu. Z dworca można przyjść do nas taksówką. Cena za przejazd taksówką będzie arround 10 euro. Druga możliwość dotarcia do nas przez trolejbusowy. Stacja trolejbusowy znajduje się 100 metrów od dworca autobusowego Lukavica. Bądź pewien, kiedy wchodzi się do trolejbusu, że jest to numer 103. Dobrinja Austrijski trg. Bilet na trolejbus można kupić w kiosku, gdzie cena jest 1,60 KM (0,80 eurocentów) lub w trolejbusu, gdzie cena za bilet jest 1,80 KM (0,90 eurocentów). Będziesz jechać do ostatniej stacji Austrijski TRG i pozostawiając autobus będzie udać się do kierunku rzeki Miljacka i przejechać przez most (most lub Princip Łacińskiej mostu). Po przekroczeniu mostu i głównej ulicy pójdziesz w drugim prawo ulicy i po 100 metrach dojedziesz na placu Bascarsija. Na placu Bascarsija można przejść przez ulicę, przez przystanek tramwajowy i skręcić w prawo w ulicę Kovaci. Idź tą ulicą w górę, a następnie skręcić w lewo na 3rd Street (ulica Dzinina). Następnie idź w pierwszą ulicę po prawej stronie (ulica Mlini), gdzie nasz hostel znajduje.
Lotnisko

Lotnisko Sarajewo jest położony 12 kilometrów od naszego hostelu. Ponieważ nie ma bezpośredniego połączenia autobusowego z lotniska do centrum miasta, jedyną opcją jest wziąć taksówkę. Cena z taksówką jest 10 euro.