X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Mills Sarajevo

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobus i pociąg
Kiedy zbliża się do dworca autobusowego lub dworca kolejowego, najlepszym sposobem przyjść do nas z tramwaju numer 1. który opuszcza od te stacja kolejowa. Dworzec autobusowy i dworzec kolejowy znajdują się obok siebie. Bilet na tramwaj można kupić w kiosku, gdzie cena jest 1,60 KM (0,80 eurocentów) lub w tramwaju, w których cena za bilet jest 1,80 KM (0,90 eurocentów). Od stacji kolejowej jest się z tramwaju do Bascarsija placu (8. Stacja od dworca kolejowego). Kiedy wychodzisz z tramwaju, zobaczysz po prawej stronie hotelu Kovaci. Idź w tym kierunku, a dojdziesz do Kovaci ulicy. Idź tą ulicą w górę, a następnie skręcić w 3. ulicy w lewo (Dzinina street). Następnie idź w pierwszą ulicę po prawej stronie (ulica Mlini), gdzie nasz hostel znajduje.

Dworzec autobusowy East Sarajevo / Lukavica

PKS Wschód Sarajewo jest approximatly 12 km od naszego hostelu. Z dworca można przyjść do nas taksówką. Cena za przejazd taksówką będzie arround 10 euro. Druga możliwość dotarcia do nas przez trolejbusowy. Stacja trolejbusowy jest 100 metrów od dworca autobusowego Lukavica. Pamiętaj, kiedy wchodzi się do trolejbusu, że jest to liczba 103. Dobrinja - Austrijski trg. Bilet trolejbusowy można kupić w kiosku, gdzie cena jest 1,60 KM (0,80 eurocentów) lub w trolejbusu, gdzie cena za bilet jest 1,80 KM (0,90 eurocentów). Będziesz jechać do ostatniej stacji Austrijski trg i pozostawiając autobus będzie udać się do kierunku rzeki Miljacka i przejechać przez most (Latin bridge lub Princip bridge). Po przekroczeniu mostu i główną ulicę można pójść w drugą ulicę w prawo i po 100 metrach dotrzeć Bascarsija placu. Na Bascarsija placu można przejść przez ulicę by przystanku tramwajowego i idź w prawo w Kovaci ulicy. Idź tą ulicą w górę, a następnie skręcić w 3. ulicy w lewo (Dzinina street). Następnie idź w pierwszą ulicę po prawej stronie (ulica Mlini), gdzie nasz hostel znajduje.
Lotnisko

Sarajevo Lotnisko znajduje się 12 km od naszego hostelu. Ponieważ nie ma bezpośredniego połączenia autobusowego z lotniska do centrum miasta, jedyną opcją jest wziąć taksówkę. Cena z taksówką jest 10 euro.