X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Mango

Misenska 68/8, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google .Property 'Mango' znajduje się w ulicy Mensk. Najbliższa stacja metra znajduje się "Malostranska" - zielona linia metra, znajduje się 5 minut spacerem na piechotę od Hostel.

Z lotniska: Należy wziąć autobus numer 119 i przejdź do ostatniego przystanku autobusowego - Dejvicka - stacja metra zielona linia. Potem zapraszamy do metra Dejvicka i przejść tylko 2 przystanki do Malostranska. Po osiągnięciu MALOSTRANSKA, należy pozostawić metro, a po zrobieniu lewej wyjście z metra należy iść w prawo po ulicy KLAROV. Po dotarciu do skrzyżowania między Letenska i U Luzickeho Seminare ulicy, wykonaj U Luzickeho Seminare ulicy. Po około 3 minut spacerem - proszę skręcić w prawo do ulicy Misenska - w kilka minut znajdziesz Posiadłość 'Mango' z numerem 8 na budynku.

Z głównego dworca kolejowego: Metrem linii C (czerwona linia) i przejść jeden przystanek do Muzeum. Tutaj zmienić czerwona linia C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do stacji Malostranska a następnie w kierunku wyżej.

Z dworca autobusowego Florenc: metrem linii C (czerwona linia) i przejść 2 przystanki do Muzeum. Tutaj zmienić czerwona linia C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do Malostranska następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z dworca kolejowego Holesovice: metrem linii C (czerwona linia) i przejdź do Muzeum 4 przystanki. Tutaj zmienić czerwona linia C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do stacji Malostranska a następnie w kierunku wyżej.

Parking jest dostępny na ulicy w pobliżu przez Hostel Mango ze specjalnym "Niebieskie karty parkingowej strefy". Cena 600 CZK / noc / samochód. Konieczna jest rezerwacja wcześniej.