X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Mango

Misenska 68/8, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google . Hostel 'Mango' znajduje się w ulicy Mensk. Najbliżej metra to "Malostranska" - zielona linia metra, znajduje się 5 minut spacerem od hotelu od hostelu.

Z lotniska: należy wziąć autobus numer 119 i przejdź do ostatniego przystanku autobusowego - Dejvicka - zielony stacji linii metra. Następnie poświęć metra Dejvicka i przejść tylko 2 przystanki do Malostranska. Po osiągnięciu Malostranská, należy pozostawić z metra, a po zrobieniu lewe wyjście z metra, przejdź w prawo następujące ulicy KLAROV. Po dotarciu do skrzyżowania między Letenská i U Luzickeho Seminare ulicy, wykonaj U Luzickeho Seminare ulicy. Po około 3 minut spacerem - proszę skręcić w prawo do ulicy Míšeňská - w kilka minut Znajdziecie Hostel 'Mango' z numerem 8 na budynku.

Z głównego dworca kolejowego: Metrem linia C (czerwona linia) i przejść jeden przystanek do Muzeum. Tutaj zmiany czerwonej linii C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do stacji Malostranska a następnie w kierunku góry.

Z dworca autobusowego Florenc: metrem linii C (czerwona linia) i przejść 2 przystanki do stacji Muzeum. Tutaj zmiany czerwonej linii C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do Malostranska następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z dworca kolejowego Holešovice: Metrem linia C (czerwona linia) i przejść 4 przystanki do Muzeum. Tutaj zmiany czerwonej linii C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do stacji Malostranska a następnie w kierunku góry.

Apartament typu superior i deluxe znajdują się 2 minuty od ulicy Míšeňská, gdzie klucze zostaną przekazane. Zobacz na Malostranske namesti. Położony 100 m od Mostu Karola i dziesięć minut spacerem do Zamku Praskiego.