X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Mango

Misenska 68/8, Praga, Czechy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 85%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google . Hostel 'Mango' znajduje się w ulicy Mensk. Najbliżej metra to "Malostranska" - zielona linia metra, znajduje się 5 minut spacerem od hotelu od hostelu.

Z lotniska: należy wziąć autobus numer 119 i przejdź do ostatniego przystanku autobusowego - Dejvicka - zielony stacji linii metra. Następnie poświęć metra Dejvicka i przejść tylko 2 przystanki do Malostranska. Po osiągnięciu Malostranská, należy pozostawić z metra, a po zrobieniu lewe wyjście z metra, przejdź w prawo następujące ulicy KLAROV. Po dotarciu do skrzyżowania między Letenská i U Luzickeho Seminare ulicy, wykonaj U Luzickeho Seminare ulicy. Po około 3 minut spacerem - proszę skręcić w prawo do ulicy Míšeňská - w kilka minut Znajdziecie Hostel 'Mango' z numerem 8 na budynku.

Z głównego dworca kolejowego: Metrem linia C (czerwona linia) i przejść jeden przystanek do Muzeum. Tutaj zmiany czerwonej linii C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do stacji Malostranska a następnie w kierunku góry.

Z dworca autobusowego Florenc: metrem linii C (czerwona linia) i przejść 2 przystanki do stacji Muzeum. Tutaj zmiany czerwonej linii C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do Malostranska następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z dworca kolejowego Holešovice: Metrem linia C (czerwona linia) i przejść 4 przystanki do Muzeum. Tutaj zmiany czerwonej linii C do zielonej linii A i przejść 3 przystanki do stacji Malostranska a następnie w kierunku góry.

Apartament typu superior i deluxe znajdują się 2 minuty od ulicy Míšeňská, gdzie klucze zostaną przekazane. Zobacz na Malostranske namesti. Położony 100 m od Mostu Karola i dziesięć minut spacerem do Zamku Praskiego.