X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Lodi

Via Oristano, 14, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca Termini (dworzec główny)

-Catch BUS 105 (przystanek autobusowy jest na zewnątrz stacji, na Piazza dei Cinquecento - kierunek autobusowy nazywa Grotte Celoni); wysiąść na szóstym przystanku, zwany Casilino / GALLARATE (przystanek znajduje się naprzeciwko stacji benzynowej żółty, to jest dwa przystanki po Piazza di Porta Maggiore, kwadratowy z dużym rzymskiego łuku w środku) będzie trwać 10 minut autobus mniej lub bardziej; Po wysiąść z autobusu, trzeba chodzić w tym samym kierunku autobusu, po 100 m skręcić w prawo przechodząc przez łuki akweduktu i dostać się na Piazza Lodi; utrzymanie wodociągu za sobą, nasza ulica zaczyna się od lewej strony kwadratu (patrz mały stacji benzynowej na rogu); jesteśmy na VIA Oristano 14

-Przez TAXI trwa około 10 minut i powinien kosztować 10-15 euro


Z lotniska Fiumicino:
Lotnisko Fiumicino znajduje się 35 km od Rzymu zachodniej stronie, masz dwie opcje, aby dotrzeć do schroniska, proponujemy pierwszy z nich, który jest łatwiejsze i tańsze.

1) Dworzec Walk / Bus, 45-60 minut, 8 euro. Postępuj zgodnie ze znakami "AI Treni 'na platformie kolejowej (obok Airport Terminal 3, w odległości spaceru od dowolnego terminala); można kupić bilet na pociąg regionalny do ROMA Tuscolana w kasie, automatów lub sklepu tytoniowego w pobliżu platformy. Weź Metropolitan Trenuj FMI (zwany także FR1) i uzyskać Fara Sabina / Orte (North East of Rome) i wysiąść na stacji ROMA Tuscolana; wtedy można złapać autobus lub pieszo 10 minut: autobus 16 (na zewnątrz dworca kolejowego) na trzy przystanki, wysiąść na PIAZZA Fiorelli (plac z małym parku); przez plac (tylna strona Piazza) wzdłuż Via Crotone aż do przekroczenia VIA Oristano, skręcić w lewo 10 metrów, jesteśmy pod numerem 14! Jeśli idziesz, pozostawić kolejowego Tuscolana za sobą i iść prosto aż kwadrat o nazwie Piazza Ragusa, przejechać przez plac i podjąć Via Ragusa; po przejściu 7-8 minut można znaleźć PIAZZA Fiorelli (kwadrat z małym parku) na prawej stronie; afteryou przekazać kwadratowy skręcić w prawo, wzdłuż Via Crotone aż do przekroczenia VIA Oristano, skręcić w lewo 10 metrów, jesteśmy pod numerem 14!
Pociągi kursują co kwartał do pół godziny od 06:02 do 23:02. Istnieje kilka przystanków po drodze i podróży w czasie 45 minut.

2) kolejowego i autobusowego, Spacer, 45-60 minut, 14 euro. Postępuj zgodnie ze znakami "AI Treni 'na platformie kolejowej (obok Airport Terminal 3, w odległości spaceru od dowolnego terminala); można kupić bilet na pociąg Leonardo Express do dworca Termini w kasie, automatów lub sklepu tytoniowego w pobliżu platformy. Pociągiem Leonardo Express jest bezpośrednie połączenie z lotniska do FCO dworca Termini; Gdy pojawi się na Roma Termini, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej (od dworca kolejowego Termini)
Pociągi kursują co pół godziny od 06:35 do 23:35 (Fiumicino do Rzymu Termini) i co pół godziny od 05:52 do 22:52 (Rzym Termini na lotnisko Fiumicino).

-Przez TAXI trwa około 40-60 minut i powinien kosztować około 45-60 euro. Hostel może zorganizować prywatną taksówkę dla ciebie Z lotniska, zakresy przesiadką z 45-60 euro (w zależności od ilości osób i czasu)


Z lotniska Ciampino:

Z lotniska Ciampino, można wziąć autobus zwany Terravision (4 euro, częstotliwość co 20 minut), i wysiąść na ostatnim przystanku dworca Termini, głównego dworca kolejowego.
Gdy pojawi się na Roma Termini, postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej (od dworca kolejowego Termini).

-Przez TAXI trwa około 40 minut i powinien kosztować około 45-60 euro. Hostel może zorganizować prywatną taksówkę dla ciebie Z lotniska, zakresy przesiadką z 45-60 euro (w zależności od ilości osób i czasu)