X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Lodi

Via Oristano, 14, Rzym, Włochy

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca Termini (dworzec główny)

-Złapać autobus 105 (przystanek autobusowy znajduje się na zewnątrz stacji, na Piazza dei Cinquecento - kierunek autobusowy nazywa Grotte Celoni); wysiąść na szóstym przystanku, zwany Casilino / GALLARATE (przystanek znajduje się naprzeciwko stacji benzynowej żółtym , to dwa przystanki po Piazza di Porta Maggiore, plac z wielkim rzymskiego łuku w środku) to zajmie 10 minut autobusem, mniej lub bardziej; Po wysiąść z autobusu, należy chodzenie w tym samym kierunku autobusu, Po 100 m skręcamy w prawo przechodząc przez łuki akweduktu i masz na Piazza Lodi; utrzymanie wodociągu za sobą, nasza ulica zaczyna się od lewej strony placu (patrz mały stacji benzynowej na rogu), jesteśmy w VIA ORISTANO 14

-Taksówką trwa około 10 minut i powinien kosztować 10-15 euro


Z lotniska Fiumicino:
Lotnisko Fiumicino znajduje się 35 km od Rzymu zachodniej stronie, masz dwie opcje, aby dotrzeć do schroniska, proponujemy pierwszy z nich, który jest łatwiejszy i tańszy.

1) Pociąg Walk / autobus, 45-60 minut, 8 euro. Postępuj zgodnie ze znakami "AI Treni 'na platformie kolejowej (obok Airport Terminal 3, w odległości spaceru od dowolnego terminala), można kupić bilet w pociągu regionalnym Roma Tuscolana w kasie, automatów lub zapisać tytoniu w pobliżu Platforma. Podejmuje Metropolitan Trenuj FMI (zwane również FR1) kierunek do Fara Sabina / Orte (północny-wschód od Rzymu), i wysiąść na stacji ROMA TUSCOLANA; wtedy można złapać autobus lub pieszo 10 minut: BUS 16 (poza pociągiem Stacja) trzy przystanki, wysiąść na Piazza Fiorelli (kwadratowy z małym parku); drugiej stronie placu (tylnej stronie Piazza) wzdłuż Via Crotone aż krzyż VIA Oristano, skręcić w lewo 10 metrów, jesteśmy pod numerem 14! Jeśli pójdziesz, zostaw kolejowego Tuscolana za tobą i iść prosto aż do kwadratu o nazwie Piazza Ragusa, przejechać przez plac i podjąć Via Ragusa, po odległości 7-8 minut znajdziesz PIAZZA Fiorelli (kwadrat z małym parku) na prawej stronie; afteryou przekazać kwadratowy skręcić w prawo, spacerem wzdłuż Via Crotone aż krzyż VIA Oristano, skręcić w lewo 10 metrów, jesteśmy pod numerem 14!
Pociągi kursują co kwartał do pół godziny od 06:02 do 23:02. Istnieje kilka przystanków po drodze i czas podróży wynosi 45 minut.

2) PKP i PKS i chodzić, 45-60 minut, 14 euro. Postępuj zgodnie ze znakami "AI Treni 'na platformie kolejowej (obok Airport Terminal 3, w odległości spaceru od dowolnego terminala), można kupić bilet na pociąg Leonardo Express do dworca Termini w kasie, automatów, lub sklep tytoniowy w pobliżu Platforma. Pociągi Leonardo Express jest bezpośrednie połączenie z lotniska do FCO dworca Termini, Gdy się na Roma Termini, postępuj zgodnie z instrukcją powyżej (od dworca Termini)
Pociągi kursują co pół godziny od 06:35 do 23:35 (z lotniska Fiumicino do Roma Termini) i co pół godziny od 05:52 do 22:52 (Rzym Termini na lotnisko Fiumicino).

-Taxi trwa około 40-60 minut i powinien kosztować około 45-60 euro. Hostel może zorganizować prywatną taksówkę dla Ciebie od lotniska, koszt waha się od 45-60 euro (w zależności od liczby osób i czasu)


Z lotniska Ciampino:

Z lotniska Ciampino, można wziąć autobus zwany Terravision (4 euro, częstotliwość co 20 minut) i wysiąść na ostatnim przystanku dworca Termini, głównego dworca kolejowego.
Gdy pojawi się na Roma Termini, postępuj zgodnie z instrukcją powyżej (od dworca Termini).

-Taksówką trwa około 40 minut i powinien kosztować około 45-60 euro. Hostel może zorganizować prywatną taksówkę dla Ciebie od lotniska, koszt waha się od 45-60 euro (w zależności od liczby osób i czasu)