X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Lika

Pasmanska 17, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od głównego numeru PKS tramwajem 6 na prawej stronie, na drugim przystanku wysiąść. Nazwa przystanku to Slavonska zwrócić uwagę, nie Slovenska i kiedy wysiąść tramwaj po żółtym stóp do schroniska.
Od liczby tramwajem stacji kolejowej 6 na prawej stronie, na piąty przystanek wysiąść. Nazwa przystanku to Slavonska zwrócić uwagę, nie Slovenska i kiedy wysiąść tramwaj po żółtym stóp do schroniska.
Od liczby tramwajem kwadratowy Jelačić 6 w kierunku do głównego dworca kolejowego i autobusowego, na siódmym zatrzymać wysiąść. Nazwa przystanku to Slavonska, zapłacić atention, nie Slovenska oraz
kiedy wysiąść z tramwaju po żółtym stóp do schroniska.
Jeśli planują Państwo przyjazd po 23:30, niż podjąć szereg noc tramwaj 31, który przechodzi również przez Rynek Główny Jelacic, Dworzec Główny i głównej magistrali Station.meters jest hostel Lika.
Jeśli planują Państwo przyjazd po 23:30, niż podjąć szereg noc tramwaj 31, który przechodzi również przez Rynek Główny Jelacic, głównego dworca kolejowego i głównego dworca autobusowego
Po wysiąść z tramwaju po żółtym stóp do schroniska.
Jeśli planują Państwo przyjazd po 23:30, niż podjąć szereg noc tramwaj 31, który przechodzi również przez Rynek Główny Jelacic, głównego dworca kolejowego i głównego dworca autobusowego.