X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Inn Downtown

Koce Popovica 6 (ex Zagrebacka st ), Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 96%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca kolejowego:
Od głównego wejścia do dworca kolejowego kolei w lewo i iść około 200 metrów w dół ulicy Karadjordjeva. Na rogu ulicy i Karadjordjeva Banca Intesa Zagrebacka jest i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo na Sreet Zagrebacka i po 20 metrów z prawej strony jest budynek numer 6, w którym Hostel Inn Downtown.

Z dworca autobusowego:
Od głównego wejścia do stacji kolei PKS w lewo i iść około 50 metrów metrów w dół ulicy Karadjordjeva. Na rogu ulicy i Karadjordjeva Banca Intesa Zagrebacka jest i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo na Sreet Zagrebacka i po 20 metrów z prawej strony jest budynek numer 6, w którym Hostel Inn Downtown.

Z lotniska
Zjechać z autostrady w kierunku Belgrad - Nis. Po 15 km, tuż za mostem na ulicy zjazd Gazela Savska i jechać 1,5 km do stacji kolejowej. Od głównego wejścia do napędu kolejowej, około 200 metrów w dół ulicy Karadjordjeva. Na rogu ulicy i Karadjordjeva Banca Intesa Zagrebacka jest i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo na Sreet Zagrebacka i po 20 metrów z prawej strony jest budynek numer 6, w którym Hostel Inn Downtown.

Oferujemy odebrać więc można zadzwonić i zorganizować. Koszt tej usługi będzie opłata w wysokości 3 euro od dworca kolejowego i autobusowego oraz 10 euro z lotniska.