X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Inn Downtown

Zagrebacka 6 / 19, Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca kolejowego:
Od głównego wejścia do dworca kolejowego kolei w lewo i iść około 200 metrów w dół ulicy Karadjordjeva. Na rogu ulicy i Karadjordjeva Banca Intesa Zagrebacka jest i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo na Sreet Zagrebacka i po 20 metrów z prawej strony jest budynek numer 6, w którym Hostel Inn Downtown.

Z dworca autobusowego:
Od głównego wejścia do stacji kolei PKS w lewo i iść około 50 metrów metrów w dół ulicy Karadjordjeva. Na rogu ulicy i Karadjordjeva Banca Intesa Zagrebacka jest i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo na Sreet Zagrebacka i po 20 metrów z prawej strony jest budynek numer 6, w którym Hostel Inn Downtown.

Z lotniska
Zjechać z autostrady w kierunku Belgrad - Nis. Po 15 km, tuż za mostem na ulicy zjazd Gazela Savska i jechać 1,5 km do stacji kolejowej. Od głównego wejścia do napędu kolejowej, około 200 metrów w dół ulicy Karadjordjeva. Na rogu ulicy i Karadjordjeva Banca Intesa Zagrebacka jest i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo na Sreet Zagrebacka i po 20 metrów z prawej strony jest budynek numer 6, w którym Hostel Inn Downtown.

Oferujemy odebrać więc można zadzwonić i zorganizować. Koszt tej usługi będzie opłata w wysokości 3 euro od dworca kolejowego i autobusowego oraz 10 euro z lotniska.