X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Inn Downtown

Zagrebacka 6 / 19, Belgrad, Serbia

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 74%Czystość
  • 81%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z dworca kolejowego:
Od głównego wejścia do kolei stacji w lewo kolejowego, w odległości około 200 metrów w dół Karadjordjeva ulicy. Na rogu Karadjordjeva i Zagrebacka ulica jest Banca Intesa i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo w Zagrebacka Sreet i po 20 metrów z prawej strony jest numer budynku 6, w którym Downtown Inn Hostel.

Z dworca autobusowego:
Od głównego wejścia do kolei stacji w lewo autobusu i iść około 50 metrów metrów w dół Karadjordjeva ulicy. Na rogu Karadjordjeva i Zagrebacka ulica jest Banca Intesa i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo w Zagrebacka Sreet i po 20 metrów z prawej strony jest numer budynku 6, w którym Downtown Inn Hostel.

Z lotniska
Zjechać z autostrady w kierunku Belgrad - Nis. Po 15 km, tuż po wyjściu mostu Gazela w Savska ulicy i jechać 1,5 km do stacji kolejowej. Od głównego wejścia do stacji kolejowej, około 200 metrów w dół Karadjordjeva ulicy. Na rogu Karadjordjeva i Zagrebacka ulica jest Banca Intesa i przez co drugim rogu jest rynek "Idea". Tu skręcamy w prawo w Zagrebacka Sreet i po 20 metrów z prawej strony jest numer budynku 6, w którym Downtown Inn Hostel.

Oferujemy odebrać więc można zadzwonić i zorganizować. Koszt tej usługi będzie opłata 3 euro od dworca kolejowego i autobusowego oraz 10 euro z lotniska.