X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Home Sweet Home

Saliha Hadzihuseinovica Muvekia 9, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 97%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 74%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli otrzymujesz od międzynarodowego lotniska w Sarajewie można dojechać autobusem z lotniska. Wyjście z autobusu na ostatni przystanek autobusowy Hotel Europa. Ponadto, można wziąć taksówkę (cena wynosi około 10 euro, ale należy zwrócić cenę, zanim pojawi się w środku). Nieruchomości Home sweet home znajduje się na Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 9/2.

Jeśli przyjeżdżacie od głównego dworca autobusowego lub relivay nr tramwajem 1. Musisz dostać się na 5 stacji, zwany przystanek Drvenija. Cros na główną ulicę i idź dodatkowych wojsk około 200 metrów do ulicy Ferhadija następnie skręcić w prawo i iść 500 metrów w kierunku Furter Starego Miasta Bascarsija (trzeba Cros Catedral w lewej stronie), a kiedy się do mango, skręcić w prawo w Saliha ulica Hadzihuseinovica Muvekita. Jesteśmy placet na anumber 9.
Jeśli preferują używane taksówkę, cena jest w przybliżeniu 5 EUR.

Jeśli przybywających z dworca autobusowego East Sarajewie można przyjść taksówką lub trolejbusu. Trzeba iść 300 metrów od dworca autobusowego East Sarajewie stacji trolejbusowej w Dobrinja IV. Weź trolejbusowej nr 103 (Dobrinja-Trg Austrije) i wysiąść z trolejbusu na ostatniej stacji (TRG Austrije), a następnie będzie przejechać przez most na rzece łacińskiego Miljacka i dostać się do ulicy Zelenih Beretki, wszędzie tam, gdzie można skręcić w lewo i chodzić 150 prosto aż do City Lounge Bar, a po prawej stronie ulicy znajdziesz Saliha Hadzihuseinovica. Jesteśmy umieszczone w No.9.
Jeśli podróżują z samochodu, po prostu jedź w kierunku 'Hotel Evropa ". Można stosować do garażu Hotel Europa albo contac nam arange parkingu.