X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Home Sweet Home

Saliha Hadzihuseinovica Muvekia 9, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli otrzymujesz od lotniska Sarajewie można dojechać autobusem z lotniska. Wyjście z autobusu na przystanku autobusowym ostatnie Hotel Europa. Ponadto, można wziąć taksówkę (cena około 10 euro, ale należy zwrócić cenę, zanim pojawi się w środku). Nieruchomości Home sweet home jest umieszczona na Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 9/2.

Jeśli przyjeżdżają z głównego dworca autobusowego lub relivay tramwajem nr 1. Trzeba wyjść na 5 stacji, zwany przystanek Drvenija. Cros na główną ulicę i idź dodatkowych wojsk około 200 metrów do ulicy Ferhadija następnie skręcić w prawo i przejść 500 metrów w kierunku furter Starego Miasta Bascarsija (trzeba Cros Catedral w lewej stronie), a kiedy dojdziesz do MANGO, skręcić w prawo w Saliha ulica Hadzihuseinovica Muvekita. Jesteśmy placet na anumber 9.
Jeśli preferują używane taksówkę, cena jest w przybliżeniu 5 EUR.

Jeśli przybywających z dworca autobusowego East Sarajewie można przyjść taksówką lub trolejbusu. Musisz iść 300 metrów od dworca autobusowego East Sarajewie stacji trolejbusowej w Dobrinja IV. Weź trolejbusowej nr 103 (Dobrinja-Trg Austrije) i wysiąść trolejbus na ostatniej stacji (Trg Austrije), a następnie będzie przejechać przez most na rzece łacińskiego Miljacka i dostać się do ulicy Zelenih Beretki, gdzi można skręcić w lewo i chodzić 150 prosto aż do miasta, Lounge Bar, a po prawej stronie znajdziesz ulicy Saliha Hadzihuseinovica. We są umieszczone w nr 9.
Jeśli podróżują z samochodu, po prostu jedź w kierunku 'Hotel Evropa'.You może użył garaż Hotel Europie lub contac nam arange parkingu.