X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Home Sweet Home

Saliha Hadzihuseinovica Muvekia 9, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jeśli otrzymujesz od lotniska Sarajewo można dojechać autobusem z lotniska. Wyjście z autobusu na ostatnim przystanku Hotel Europa. Ponadto, można wziąć taksówkę (cena to ok. 10 euro, ale warto poprosić o cenę zanim dostaniesz się do środka). Home sweet home nieruchomości jest umieszczona na Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 9/2.

Jeśli przyjeżdżają z głównego dworca autobusowego lub relivay tramwajem nr 1. Musisz dostać się na 5 stacji, zwany przystanek Drvenija. Cros na główną ulicę i iść futher około 200 metrów do Ferhadija ulicy skręcić w prawo i przejść furter 500 metrów w kierunku Starego Miasta Bascarsija (masz do Krzyża Catedral w lewej stronie), a kiedy się do mango, skręcić w prawo w Saliha Hadzihuseinovica Muvekita street. Jesteśmy placet na anumber 9.
Jeśli preferują używane taksówkę, cena jest w przybliżeniu 5 EUR.

Jeśli przybywających z dworca autobusowego East Sarajewie można przyjść taksówką lub trolejbusu. Musisz chodzić 300 metrów od dworca autobusowego East Sarajewie do stacji trolejbusowej w Dobrinja IV. Weź trolejbusem linii nr 103 (Dobrinja-Trg Austrije) i wysiąść z trolejbusu na ostatniej stacji (Trg Austrije), a następnie będzie krzyż łaciński Most na rzece Miljacka i dostać się do ulicy Zelenih Beretki, gdzi będzie skręcić w lewo i chodzić 150 prosto aż do City Lounge Bar i po prawej stronie znajdziesz ulicy Saliha Hadzihuseinovica. Znajdujemy się w nr 9,.
Jeśli podróżują z samochodu, po prostu jedź w kierunku "Hotel Evropa". Można stosować na parkingu w hotelu Europa lub stycz nas do arange na parking.