X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Heart of Sarajevo

S.H. Muvekita 2, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel Srce Sarajeva znajduje się w centrum Sarajewa, SH Muvekita nie. 2.
Jeżeli trafiłeś na lotnisku w Sarajewie, najprostszym sposobem, aby dostać się do hostelu będzie korzystać z usług taxi, które w naszym mieście nie są zbyt drogie. Możesz też po prostu skontaktować się z nami, a my zapewniamy transport.

Jeżeli trafiłeś na stacji kolejowej lub autobusowej (znajduje się zaledwie 4 km od naszego hostelu), tramwajem nr jeden. Bilet tramwajowy kosztuje 1,80 km i można kupić w małym stoisku naprzeciwko przystanku lub na kierowcę tramwaju. Trzeba będzie wysiąść z tramwaju na przystanku Latinska Cuprija. Stąd jest zaledwie trzy minuty spacerem do hostelu: po prostu udać się do kierunku Hotel Evropa.

Jeśli przyjeżdżają na dworzec autobusowy Wschód Sarajewo: taxi jest najlepszym rozwiązaniem. Inaczej iść około 250 metrów od stacji, aby dostać się do stacji trolejbusowej. Jeśli zdecyduje się na ten środek transportu, trzeba będzie wysiąść z wózka na przystanku Trg Austrije. Po pięć minut spacerem można dojść do schroniska.
Jeśli przyjeżdżają samochodem, kierunek trzeba wykonać jest do Hotel Evropa. Ogłosić swój czas, tak, że będziemy w stanie zapewnić Państwu miejsce parkingowe w czasie.
Życzymy szczęśliwego podróż!