X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Han

Str. Fehmi Agani 2/4, Pristina, Kosowo

Mapa i dojazd


95%Ocena

  • 95%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 92%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Samolotem: Jeśli przyjeżdżają do Prisztiny samolotem, trzeba będzie wziąć taksówkę w centrum miasta, bo nie ma transportu publicznego. Poprosić taksówkarza, aby dostać się do Matki Teresy Figura w szwajcarskim Diamond Hotel (tylko 5-gwiazdkowy hotel w Prisztinie). Gdy jesteś przed szwajcarskim Diamond Hotel, zawrócić (z hotelu na plecach,) i zejść z drogi na około 20-30 metrów. Zobaczysz blok apartamentów. W ramach bloku mieszkań znajduje się sklep butik i sklep dekoracji zwany Korniza Projekt (hostel znajduje się w budynku). Nie będzie również zobaczyć "Hostel Han" znak na słupie światła uliczne. Chodzą z tyłu budynku, a znajdziesz schody ze znakiem z napisem "Hostel Han." Wejdź do pierwszego wejście schodami; wejście winda jest po lewej stronie, naciśnij numer 3. windy drzwi wejściowe i wyjściowe są po przeciwnych stronach.

Autobusem: Nie ma transportu publicznego w mieście. Dworzec autobusowy znajduje się około 2 km od hotelu. Jeśli wziąć taksówkę, po prostu poprosić kierowcę, aby dostać się do stacji lub szwajcarskiej Matki Teresy Diamond Hotel, i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Z lotniska: Taxi powinien kosztować między 15-20 euro.

Z dworca autobusowego: Od zewnątrz stacji 3 euro, od wewnątrz stacji 5 euro.