X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel HARUYA Kyoto

542-4 Furukawa-cho, Sanjo-dori, Shirakawabashi-nis, Kioto, Japonia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google * Pociągiem;
Weź metra Karasuma linii kolejowej związany do Kokusaikaikan do Karasuma Oike (stacja # K08), na trzecim przystanku od stacji Kioto. Transfer na linii Tozai na Karasuma Oike i pociągiem ograniczony do Rokujizo. Wysiąść na stacji # Higashiyama (T10) i wyjść z wyjścia # 2. Wąska ulica handlowa na lewo jest ulica handlowa Furukawa. Hostel znajduje się na ulicy handlowej. Chodzić 30meters wraz z handlowej ulicy, widać duży znak, granatowy sklep kurtyny po lewej stronie.

* Samolotem;
Weź autobus związany do Kyoto-Kyoto w terminalu pasażerskiego na międzynarodowe lotnisko Kansai dworca autobusowego 1F No.8 (88 min jazdy), a następnie wziąć metro związany do Kokusaikaikan (linia metra Kyoto Kyoto Municipal) na stacji JR Kyoto

* Autobusem;
Weź autobus Kyoto City # 100 (na platformie D1) lub 206 (na platformie D2) lub 5 (na platformie A1) i wysiąść na "Higashiyam Niigata '. Iść z powrotem do głównego skrzyżowania, skręcamy w lewo i iść do 10meters. Wkrótce zobaczyć ulicę handlową na prawo na pierwszych światłach. Proszę odnieść się do powyższych wskazówek od ulicy handlowej w Hostel HARUYA.

* Taksówką;
Powiadom kierowcy stacji Higashiyama ". To kosztuje około 2000yen od stacji Kioto. To trwa 20 minut. Patrz wyżej dojazdu od stacji Higashiyama Hostel HARUYA.

* Samochodem;
Około 15 minut od Meishin ekspresowej '32 Kioto Higashi IC "
Parking nie jest w 'Hostel HARUYA', należy użyć monety o parkingu w pobliżu.