X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel HARUYA Kyoto

542-4 Furukawa-cho, Sanjo-dori, Shirakawabashi-nis, Kioto, Japonia

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 73%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google * Pociągiem;
Weź pociąg linii metra Karasuma związany na Kokusaikaikan do Karasuma Oike (stacja # K08), trzeci przystanek od stacji Kioto. Transfer do Tozai linii na Karasuma Oike i pociągiem ograniczony do Rokujizo. Należy wysiąść na stacji # Higashiyama (T10) i wyjść z wyjścia # 2. Wąska ulica handlowa po lewej stronie jest Furukawa ulica handlowa. Hostel znajduje się na ulicy handlowej. Spacer 30meters wraz z ulicy handlowej, widać duży znak, navy blue shop kurtyny po lewej stronie.

* Samolotem;
Weź autobus związany na Kyoto Eki Hachijoguchi na międzynarodowe lotnisko Kansai pasażerskiego terminalu 1F No.8 PKS (88 min jazdy samochodem), a następnie podjąć metra związany na Kokusaikaikan (Kyoto Municipal linii metra Karasuma) na stacji JR Kyoto

* Autobusem;
Weź Kioto autobus miejski nr 100 (na platformie D1) lub # 206 (w D2 platformy) lub 5 (w A1 platformy) i wysiąść na "Higashiyam Sanjo". Idź z powrotem do głównego skrzyżowania, skręcić w lewo i iść do 10meters. Wkrótce zobaczyć na ulicę handlową w prawo na pierwszych światłach. Patrz wyżej kierunkach od ulicy handlowej w Hostel HARUYA.

* Taksówką;
Powiedz kierowcy 'Higashiyama Station'. To kosztuje około 2000yen od stacji Kioto. To trwa 20 minut. Sprawdź powyższe wskazówki od dworca Higashiyama w Hostel HARUYA.

* Samochodem;
Około 15 minut od Meishin ekspresowej '32 Kioto Higashi IC "
Parking nie jest w 'Hostel HARUYA', skorzystaj z parkingu monety pobliżu.