X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel HARUYA Aqua

1-12 Waki-cho, Kioto, Japonia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google * Autobusem - (8min, 220yen)
Weź autobus Kyoto City # 205 (na platformie B3) i wysiąść na "Nanajo Omiya / Kioto AKWARIUM", trzeci przystanek od stacji Kioto. Spacer z powrotem w kierunku skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, który właśnie przekroczył w autobusie, ale skręcamy w prawo w małej bocznej uliczce przed głównym skrzyżowaniu (nie przechodzą). Spacer około 50 metrów, a następnie skręcić w prawo i iść o kolejne 15 metrów do miejsca, gdzie znajdziesz hostel po lewej stronie z niebieskim kurtyny z przodu.

-Proszę Odwiedzić centrum biletów na stacji Bus Kioto kupić Autobus Miejski All-Day Pass (500yen). Jeśli wziąć więcej niż 3 razy dziennie, zaleca się kupić cały dzień Bus Pass.
-Najsłynniejsze piekarni w Kioto "Shin Shin Do" znajduje się w samym centrum budynku bilet autobusowy. Pobierz chleb na śniadanie. Godziny otwarcia: 6: 30~20: 00

* Taxi-(10min, 1000yen)
Wybierz "MK taksówkę" z serca znak. Powiadom sterownik 'Hostel HARUYA Aqua "(nie tylko" Hostel HARUYA "). To kosztuje około 1000yen od stacji Kioto. To trwa 10 minut. Skręć w lewo w małej uliczce, w odległości około 15 metrów do miejsca, gdzie znajdziesz hostel po lewej stronie z niebieskim kurtyny z przodu.