X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Floreasca

Calea Floreasca, no 19, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


Brak oceny

0 Recenzje
  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego Gara de Nord, metrem (M1 linia żółta) dla 2 stacji i wysiąść na Stefana cel Mare station.Use ruchomych schodów, przejść na Stadion DINAMO exit, a spacer na wysokości około 5 minut, a na pierwszym cross road przechodzić z prawej strony do Calea Floreasca. Trzymaj się po lewej stronie drogi, a na drugiej ulicy skręcić w lewo, w pobliżu restauracji Genin, (chodzić wysokości około 10 minut)
Znajdź Hostel Floreasca w Chile ulicy, pierwsze drzwi na prawo na 1. piętrze.


Z lotniska Henri Coada, autobus nr 783 do express Piata Placu Zwycięstwa, na 12. stop.From tam, metrem (linia M1, Yellow) do 1 stacji i wysiąść na Stefan cel Mare.
Użyj schodów, przejść na Stadion DINAMO wyjścia, i chodzić na wysokości około 5 minut, a na pierwszym skrzyżowaniu przemieszczenia się po prawej stronie w celu Calea Floreasca. Trzymaj się po lewej stronie drogi, a na drugiej ulicy skręcić w lewo, w pobliżu restauracji Genin, (chodzić wysokości około 10 minut)
Znajdź Hostel Floreasca w Chile ulicy, pierwsze drzwi na prawo na 1 piętrze