X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Duo

C/ Rossello 220, Principal, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 68%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 76%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 68%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska
El Prat - Złap niebieskie Aerobus tuż przed przyjazdem Terminale 1 i 2. Przejażdżka trwa około 30 minut. Wysiąść na ostatnim przystanku, Plaça Catalunya. Będziesz tuż poza dom towarowy El Corte Ingles. Ze sklepu na prawo, chodzić do Passeig de Gracia siedem bloków Carrer del Rosselló. Skręć w lewo i iść do Duo na Rosselló 220, po lewej stronie.
Dodatkowo, można wziąć zieloną linię L3 metra od Plaça Catalunya w kierunku Trinitat Nova do Diagonal przystanku. Wyjdź na Rambla Catalunya.
Taksówka z lotniska kosztuje około 25-30 euro.
Girona - Są to autobusy do iz lotniska Girona na Estació Nord (wskazówki poniżej).
Reus - Są to autobusy do iz lotniska Reus w Sants (wskazówki poniżej).

Z dworca PKP / PKS
Estació Sants lub Plaça Catalunya - Weź zieloną linię L3 w kierunku Trinitat Nova do Diagonal. Wyjście do Rambla Catalunya.
Estació de Franca - Take the Yellow L4 linię do Paseo de Gracia. Wyjdź na Sortida Aragó. Po wyjściu, chodzić do Passeig de Gracia (w kierunku wzgórz) 4 bloki do Carrer del Rosselló. Skręć w lewo na Rosselló, i iść do końca bloku. Duo jest po lewej stronie przy Rosselló 220.
Estació Nord - Złap czerwonej linii metra L1 od przystanku Łuku Triumfalnego do Plaça Catalunya. Transfer na linii L3 Zielonej w kierunku Trinitat Nova do Diagonal. Wyjście do Rambla Catalunya.