X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Dolce Vita

Azhuma 30, Granada, Hiszpania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 86%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Nasz adres 'Calle Azhuma' numer 30.

Z lotniska: Autobusem, wsiąść do autobusu Autocares José González Granada Centro (3 €, 40 minut) i wysiąść na Puerta Real (Montecarlo Hotel) w Acera del ulicy Darro lub na terminalu Plaza obrotowy (obok Konferencji Centre- Pałacu Kongresowego), który jest znacznie bliżej do schroniska.

Z dworca kolejowego: autobusem LAC z "Avenida de la Constitucion" (€ 1,20, 10 minut) i wysiąść na (Punto Blanco) przystanku autobusowego, który jest na przeciwko słynnego supermarket Mercadona na koniec Acera del ulicy Darro.

Od (Punto Blanco): będziesz w odległości zaledwie pięciu minut spacerem od hostelu. Wystarczy przejść przez Mercadona od tyłu, aż dojdziesz do Calle San Anton. Następnie skręcić w prawo w Calle Alhamar i raz jesteś na początku Alhamar, nasza ulica Azhuma jest tylko równolegle do lewej strony.

Z dworca autobusowego: Weź SN1 lub SN2 autobus (€ 1,20, 15 minut) i wysiąść na "Alhamar, Camino de Ronda 53 'przystanku autobusowego, który jest w głównej ulicy Ronda. Stąd, podjąć pierwsze ulica na lewo "Calle Alhamar ', która jest równoległa do naszej ulicy. Weź go i skręcić w prawo w drugą ulicę, "Calle Pintor Zuloaga '. Następnie podjąć pierwszą w lewo, Calle Azhuma, 30.

Pieszo od centrum miasta można dojść do "Acera del Darro 'ulicy przechodzącej przez wielkiego domu towarowego na lewej stronie o nazwie" El Corte Ingles "(widać nazwę w wielkim, zielonym znakiem) i będziesz tylko pięć w odległości minutowego spaceru od hostelu.

Jest to łatwiejsze niż się wydaje! Jeśli masz problemy zadzwoń lub napisz do nas.


Oto mapa z "Acera del Darro" do schroniska: http://g.co/maps/4htva