X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel City House Sarajevo

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Sarajewo

Aby dostać się z lotniska w Sarajewo (SJJ) do centrum miasta, gdzie nasz dom Sarajewo Hostel City znajduje, będziemy podróżować 11 km. Możesz wziąć taksówkę, ponieważ nie ma bezpośredniego transportu publicznego z lotniska do centrum miasta. Cena usługi taxi wynosi maksymalnie 15 euro, jeden sposób. Jeśli szukasz tańszego transferu, prosimy o kontakt przez e-mail. Hostel znajduje się w pobliżu Teatru Narodowego.

Z dworca kolejowego i autobusowego Sarajewie

Aby dostać się do naszego hostelu City House Sarajewie z dworca kolejowego lub autobusowego można wziąć tramwaj nr 1. Przystanek tramwajowy znajduje się naprzeciwko dworca PKP / PKS. Cena biletu wynosi 0. 80 euro dla jednej osoby. Odległość od dworca kolejowego i autobusowego w Sarajewie do Hostel znajduje się zaledwie 3 km, a to trwa około 15 minut, aby się tam dostać. Należy wysiąść na przystanku o nazwie Poczta - Glavna posta, który jest czwartym stacji od dworca PKP / PKS. Potem przez most zwany Čobanija który znajduje się w przedniej części stacji na prawej stronie i przejść przez most 50 metrów od przystanku tramwajowego i na drugim skrzyżowaniu z przodu kolei meczet w lewo i iść na około 50 metrów, gdzie na prawej stronie zobaczysz hostelu. Można również wziąć taksówkę z dworca PKP / PKS, który będzie kosztować 5 euro.

* Gdy taksówką od głównego dworca autobusowego i dworca kolejowego, nie płacić więcej niż 5 euro lub 10 km, w walucie lokalnej, za kabiną, w jedną stronę do schroniska. Taksówkarz może próbować pobierają więcej, ale nie akceptuje tego! Jeśli starają się pobierają więcej, zadzwoń na policję (122).

Z dworca autobusowego East Sarajewie (Istočno Sarajewie, w Republice Serbskiej
)
To jest dworzec autobusowy, gdzie większość autobusów z Czarnogóry i Serbii przyjechać, i to jest w odległości około 12 km od Hostel City House Sarajewie. Możesz wziąć taksówkę w cenie 10 euro, lub można chodzić 300 metrów do dzielnicy Dobrinja - aby dostać się do stacji trolejbusowej i kupić bilet na 0, 80 euro za osobę. Z trolejbusu będzie można jeździć aż do przystanku o nazwie Čobanija i po wyjściu z trolejbusu prostu nadal w tym samym kierunku, aby iść 50 metrów i po prawej stronie zobaczysz hostelu.

*** Gdy taksówką z lotniska w Sarajewie lub z dworca autobusowego East nazwie Lukavica, nie płacić więcej niż 10 euro lub 20 km, w walucie lokalnej, za kabiną, w jedną stronę do schroniska. Taksówkarz może próbować pobierają więcej, ale nie akceptuje tego! Jeśli starają się pobierają więcej, zadzwoń na policję (122).

W przypadku korzystania z transportu publicznego Musisz się bilet z kiosku obok przystanku tramwajowego, lub u kierowcy. Musisz potwierdzić swój bilet raz jesteś na pokładzie za pomocą maszyny validatiing wewnątrz tramwaju. Jeśli nie uda się tego zrobić, możesz zostać ukarany grzywną 25km. Twój bilet jest ważny tylko dla jednej drogi, nie wielu przejazdów.