X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Hostel City Center Sarajevo

Saliha Hadzihuseinovica MUVEKITA 2/3, Sarajevo, Bośnia i Hercegowina

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca autobusowego i dworca kolejowego w Sarajewie:
Aby dostać się do naszego hostelu z dworca kolejowego lub autobusowego, można wziąć tramwaj nr 1. Przystanek tramwajowy znajduje się naprzeciwko dworca PKP / PKS. Cena biletu wynosi 80 groszy za jedną osobę. Odległość od dworca kolejowego i autobusowego w Sarajewie do naszego hostelu jest tylko 4 km, a to trwa około 15 minut, aby się tam dostać. Należy wysiąść na przystanku o nazwie Drvenija, który jest Stacja piąta od dworca PKP / PKS.
Następnie przejechać przez główną ulicę, a 50 metrów od przystanku tramwajowego można dostać się do ulicy Zelenih Beretki. Tam należy skręcić w prawo i iść na około. 100 metrów w kierunku Starego Miasta Bascarsija, gdzie po lewej stronie znajdziesz ulicę Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 2/3, a nasz hostel.
Możesz także skorzystać z transferu taksówką z dworca PKP / PKS; powinien kosztować około 5. Nasz hostel mieści się między hotelami "Hotel Central" i "Hotel Europa".

*** Gdy taksówką od głównego dworca autobusowego i dworca kolejowego, nie płacą więcej niż 5 (lub 10 km w lokalnej walucie) za kabiną, w jedną stronę do schroniska. Taksówkarz może próbować pobierają więcej, ale nie akceptuje tego! Jeśli starają się pobierają więcej, zadzwoń na policję (122).


Od międzynarodowego lotniska w Sarajewie:
Aby się tu dostać od międzynarodowego lotniska w Sarajewie (SJJ), będzie 12 km podróży. Cena usługi taxi jest maksymalnie 10, w jedną stronę. Aktualnie znajduje się między hotelami "Hotel Central" i "Hotel Europa".

Od dworca autobusowego East Sarajewie (Istocno Sarajewo, Republika Serbska):
To jest dworzec autobusowy, gdzie większość autobusów z Czarnogóry i Serbii przyjechać, i jest około 12 km od naszego hostelu. Możesz wziąć taksówkę z tam na około 12, lub można chodzić 300 metrów do dzielnicy Dobrinja aby dostać się do stacji trolejbusowej i kupić bilet za 80 centów na osobę. Jeździć trolejbusem do ostatniego przystanku, TRG Austrije. Przejechać przez most zwany Principov Najbardziej na rzece Miljacka i iść na ulicę Zelenih Beretki. Skręcić w lewo i iść przez około 100 metrów, aż znajdziesz, na prawej stronie, ulica Saliha Hadzihuseinovica Muvekita 2/3. Aktualnie znajduje się między hotelami "Hotel Central" i "Hotel Europa".

*** Gdy taksówką z lotniska w Sarajewie lub z dworca autobusowego East nazwie Lukavica, nie płacić więcej niż 10 (lub 20 km w lokalnej walucie) za kabiną, w jedną stronę do schroniska. Taksówkarz może próbować pobierają więcej, ale nie akceptuje tego! Jeśli starają się pobierają więcej, zadzwoń na policję (122).

W przypadku korzystania z transportu publicznego Musisz się bilet z kiosku obok przystanku tramwajowego, lub u kierowcy. Musisz potwierdzić swój bilet raz jesteś na pokładzie za pomocą maszyny validatiing wewnątrz tramwaju. Jeśli nie uda się tego zrobić, możesz zostać ukarany grzywną 25km. Twój bilet jest ważny tylko dla jednej drogi, nie wielu przejazdów.