X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Casa Colon

Paseo Colon, 24th Street N, Next to Mercedes Tower, San Jose, Kostaryka

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 82%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd Z Juan Santa Maria, International Airport, Alajuela:

Samochodem:
Zejdź z drogi nr 1 (General Cañas) na wschód do La Sabana, i dalej wzdłuż Paseo Colon do Calle 24, między Torre Mercedes włoski Ana Restaurant. Jesteśmy na północnym rogu. Około 17 km / 10,5 km - 20 minut

Samolotem:
Jest przystanek autobusowy na zewnątrz lotniska. To kosztuje około 1 USD i zabierze cię w centrum miasta (TUASA - czerwonych). Gdy pojawi się w centrum miasta, trzeba patrzeć na Paseo Colon, Calle 24, obok Torre Mercedes, jesteśmy na rogu. Musisz zdawać sobie sprawę z wielu nielicencjonowanych taksówkarzy, którzy będą przeładowywać ci, lub z informacją, że nie ma miejsca w Casa Colon lokale i zabiorę was do innych miejsc, aby dostać soczyste prowizji. To nie jest prawda, zawsze mamy wiele miejsca dostępne dla Ciebie i Twoich znajomych. Jednak, jeśli chcesz rzeczy o wiele łatwiejsze, mamy nasz własny prywatny transfer zi na lotnisko tańsze niż taksówki i tylko dla gości w nieruchomości Casa Colon, więc można umówić się z nami, jeśli chcesz nam ciebie w swoim wcześniej rezerwacji lub napisz do nas. Pamiętaj, aby podać swoje imię i nazwisko, informacje lotu i czas przyjazdu i to jest to. Kursuje 24/7 i chętnie do ciebie lub zasnąć od naszego hostelu.