X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostel Anlema

Zwinglistr. 3a, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


68%Ocena

  • 72%Dobry towar za tę cenę
  • 66%Bezpieczeństwo
  • 56%Lokalizacja
  • 68%Personel
  • 62%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Berlin Hauptbahnhof (dworzec główny):
Trwa około 20 minutes.Take wyjście "Europa Platz". Na zewnątrz, przejechać przez plac i dojść do przystanku, po drugiej stronie drogi. Sprawdź oznaczenia cyfrowe dla autobusów należnych i wsiąść do autobusu 245, który jedzie do "Zoologischer Garten". Wysiąść na przystanku "Alt-Moabit / Ottostrasse". Od przystanku autobusowego przy Ottostrasse, chodzić aproximately na Ottostrasse 45 metrów, skręć w lewo, aby Zwinglistrasse i 45 metrów po prawej stronie jest numer 3A. Taksówka kosztuje aproximately 10.

Od autobusu Eurolines (główna stacja ZOB Bus, Berlin)
Trwa około 35-40 minutes.Take U2 Kaiserdamm i zmiany w Dworca Zoo do U9 i przejść do stacji Turmstrae. A następnie w kierunku o którym mowa poniżej.
Z lotniska Tegel (TXL)
Trwa około 20-30 min. Należy jechać autobusem "TXL" (Tegel) i wysiąść na "Turmstrasse / Beusselstraße '. Od przystanku autobusowego na Turmstrasse, iść prosto do pierwszego zakrętu, skręcamy w prawo, na GotskowskiStrasse, 150 metrów na lewo, jest Zwinglistrasse. Idź prosto do celu, w pobliżu parku i znajdź nas na lewej stronie ulicy numer 3A.

Z lotniska Schnefeld (SXF)
Trwa około 1 godziny i około 2 godzin po 23pm.
Możesz wziąć bahn regionalnej. To Express Airport i trwa około 40-45 minut na Hauptbahnhof.
Możesz również wziąć S-Bahn S9 i zmienić na Oskreuz dla wszystkich pociągów do Hauptbahnhof, który zajmuje więcej czasu, aby dostać się do Hauptbahnhof. Taksówka z SXF opłat lotniskowych 40-50.