X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostel Anlema

Zwinglistr. 3a, Berlin, Niemcy

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Berlin Hauptbahnhof (dworzec główny):
Trwa około 20 minutes.Take wyjście "Europa Platz". Na zewnątrz, przejechać przez plac i dojść do przystanku, po drugiej stronie drogi. Sprawdź oznaczenia cyfrowe dla autobusów należnych i wsiąść do autobusu 245, który jedzie do "Zoologischer Garten". Wysiąść na przystanku "Alt-Moabit / Ottostrasse". Od przystanku autobusowego przy Ottostrasse, chodzić aproximately na Ottostrasse 45 metrów, skręć w lewo, aby Zwinglistrasse i 45 metrów po prawej stronie jest numer 3A. Taksówka kosztuje aproximately 10.

Od autobusu Eurolines (główna stacja ZOB Bus, Berlin)
Trwa około 35-40 minutes.Take U2 Kaiserdamm i zmiany w Dworca Zoo do U9 i przejść do stacji Turmstrae. A następnie w kierunku o którym mowa poniżej.
Z lotniska Tegel (TXL)
Trwa około 20-30 min. Należy jechać autobusem "TXL" (Tegel) i wysiąść na "Turmstrasse / Beusselstraße '. Od przystanku autobusowego na Turmstrasse, iść prosto do pierwszego zakrętu, skręcamy w prawo, na GotskowskiStrasse, 150 metrów na lewo, jest Zwinglistrasse. Idź prosto do celu, w pobliżu parku i znajdź nas na lewej stronie ulicy numer 3A.

Z lotniska Schnefeld (SXF)
Trwa około 1 godziny i około 2 godzin po 23pm.
Możesz wziąć bahn regionalnej. To Express Airport i trwa około 40-45 minut na Hauptbahnhof.
Możesz również wziąć S-Bahn S9 i zmienić na Oskreuz dla wszystkich pociągów do Hauptbahnhof, który zajmuje więcej czasu, aby dostać się do Hauptbahnhof. Taksówka z SXF opłat lotniskowych 40-50.