X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostal Vistapark

1 Bernardo Lavin Street., 5th floor, El Astillero, Santander, Cantabria, Hiszpania

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 95%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jego lokalizacja w pobliżu lotniska czyni z niego idealne przyjazdu lub miejsce wyjazdu, jeśli podróżują samolotem.

Od Vistapark Hostel jest położony 2 km od lotniska Parayas Santander, to jest bardzo łatwe do osiągnięcia przez taksówkę, szczególnie jeśli są małe grupy.

Parking nie jest koszmarny, jak to jest w mieście, i to za darmo na całym obszarze. Jeśli się samochodem lub wypożyczyć jeden na lotnisku, trochę zjazd 6 na autostradzie Santander-Bilbao. skręcić w prawo, kiedy dostał od autostrady i przejść do pierwszego kręgu. Stamtąd ostatni zjazd. Jedź alond tej ulicy, mijając małe rondo i skręcić w drugą w prawo. jesteśmy na pierwszym miejscu, tylko pierwszy budynek po lewej stronie. (+43 ° 24 '5.05 ", -3 ° 49' 8.68")

Jesteśmy na rzut kamieniem od Santander centrum pociągiem. To trwa tylko 10 minut. są dwa dworce naprzeciwko dworca autobusowego. Pociąg do Astillero (La Cantabrica lub Lierganes pociąg) FEVE odjeżdża z dworca kolejowego, który jest jeden na lewej stronie. Są to pociągi co 15-20 minut (choć pociągi są rzadsze od 20:00). Raz w Astillero, 5th, wyjść z dworca, skręcić w lewo i iść w górę, że ulicy. Nieruchomość znajduje się na środku ulicy, po prawej stronie. Możesz zobaczyć znak na rogu budynku, na piątym piętrze.