X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostal Vistapark

1 Bernardo Lavin Street., 5th floor, El Astillero, Santander, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 76%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 82%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jego położenie w pobliżu lotniska czyni z niego idealne miejsce przyjazdu lub wyjazdu, jeśli podróżują samolotem.

Od Hostal Vistapark położony jest 2 mil od lotniska Parayas Santander, to jest bardzo łatwe do osiągnięcia przez taksówkę, szczególnie jeśli są małe grupy.

Parking nie jest koszmarny, jak to jest w mieście, i to za darmo na całym obszarze. Jeśli przyjeżdżają samochodem lub wypożyczyć jeden na lotnisku, podjąć zjazdu 6 na autostradzie Santander-Bilbao. skręcić w prawo, kiedy dostał od autostrady i przejść do pierwszego kręgu. Stamtąd ostatni zjazd. Jedź alond tej ulicy, obok małego ronda i skręcić w drugą w prawo. jesteśmy na pierwszym miejscu, tylko w pierwszym budynku po lewej stronie. (43 24 '5.05 ", -3 49' 8.68")

Jesteśmy na rzut kamieniem od centrum Santander pociągiem. To trwa tylko 10 minut. są dwa dworce naprzeciwko dworca autobusowego. Pociąg do Astillero (La Cantabrica lub kolejowego Lierganes) odjeżdża z dworca kolejowego FEVE, który jest jeden na lewej stronie. Są pociągi co 15-20 minut (choć pociągi są rzadsze od 20:00). Raz w Astillero, 5 przystanku, wyjść z dworca, skręcić w lewo i iść tą ulicą. Nieruchomość znajduje się na środku ulicy, po prawej stronie. Możesz zobaczyć znak na rogu budynku, na piątym piętrze.