Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Le Foyer Arequipa

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

8.0
Fantastyczny
366 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Le Foyer Arequipa oferuje najlepszą lokalizację w mieście w dobrej cenie, polecany przez Lonely Planet od ponad 15 lat i setki gości ręczących za nas każdego roku, polecając nas i wracając.
Od ponad 20 lat gościmy międzynarodowych podróżników, a to doświadczenie pomogło nam dokładnie wiedzieć, czego potrzeba, aby pobyt tutaj był przyjemny.
Oferujemy przestronne i jasne pokoje z wygodnymi łóżkami i czystą pościelą. Posiadamy pokoje jedno-/dwuosobowe/dwuosobowe z łazienkami, szybkim WiFi i telewizją kablową. Serwujemy śniadanie, którym można delektować się na naszym tarasie ze wspaniałym widokiem na wulkan Chachani.
Znajdujemy się zaledwie dwie przecznice od Plaza de Armas, w jednej z najpiękniejszych i najbardziej znanych dzielnic w centrum miasta, San Francisco Street. Zaledwie kilka metrów dzieli nas od klasztoru Santa Catalina, kościoła San Francisco i ulicy Mercaderes. Większość muzeów i atrakcji znajduje się w odległości spaceru, mniej niż 5 minut, łatwo dostępne pieszo.
Nasz przyjazny i uznany personel jest gotowy do pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; podzielimy się z Tobą wskazówkami, kiedy i gdzie się udać oraz jak najlepiej odkrywać Arequipę. Pomożemy Ci zarezerwować wycieczki, zorganizować trekking do kanionu Colca, rafting, downhill i inne atrakcje.
Udogodnienia:
WiFi, śniadanie na tarasie, bar z koktajlami, gry stołowe, kantor wymiany walut, biuro wycieczek itp. Wszystko po to, aby zapewnić ci dobrą dawkę zabawy i relaksu!
Zameldowanie odbywa się od godziny 13:00, jeśli przyjedziesz wcześniej, nie martw się, możesz zostawić bagaż w naszej przechowalni i rozpocząć odkrywanie miasta. Jeśli pokój jest gotowy przed 13:00, nie będzie problemu z dostępem do niego!
Mówimy po angielsku, hiszpańsku i un peu francais! (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

Najnowsze opinie

9.7
Znakomity
25.08.2022
Świetna lokalizacja, choć głośna, jednak hostel uprzedza o tym, więc jest to w porządku. Darmowa i strzeżona przechowalnia bagażu jest miłym dodatkiem. Fantastyczne śniadanie, obfite i bardzo dobre, na poziomie dobrego hotelu 3*. Zdecydowanie polecam!
dwójka, 41+
9.1
Znakomity
06.05.2016
we had a great double room with the balcony. really spacious and nice. we saw other doubles, but they had windows overlooking inner patio. i wouldn't like staying there. nice atmosphere. helpful staff.
dwójka, 31-40
2.0
Ocena
06.01.2024
We were told the booking was cancelled even though we didn’t cancel. We had to leave. Please send us a refund of the prepayment
Kobieta, 25-30

Udogodnienia