X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostal Barrera

Calle de Atocha 96, 2�, Madryt, Hiszpania

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 96%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 98%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Metrem:
Z lotniska linii 8 (różowy) do Nuevos Ministerios, następnie linia 6 (szary) jeden przystanek do Cuatro Caminos, a następnie przenieść do linii 1 (błękitny). Weź to w kierunku Valdecarros i wysiąść na Anton Martin i Atocha (nie Atocha Renfe). Calle de Atocha jest naprzeciwko dworca Atocha, co się od niego. Znaki drogowe są na końcach po stronie budynku. Metro kursuje od 6 rano do 1 w nocy.

Jeśli przyjadą do Terminalu 4 lub Terminal 4 S: Pociąg Cercanías, Linia C1 do dworca kolejowego Atocha. Po przybyciu do stacji Atocha, poszukaj ulicy Atocha (proszę nie mylić z Ronda de Atocha, ten jeden jest w przeciwnym kierunku), trzeba iść pod górę przez 10 minut

Autobusem (nowy): To kosztuje 5, zaledwie 3 przystanki od dworca kolejowego Atocha dotrzeć do i 45 minut (Chyba to zależy od ruchu, ale powiedzmy, że jest to dobre rozwiązanie, aby uzyskać pierwszy widok Madrycie). Jest żółty autobus, który mówi Express Airport do miasta center.Once przyjeździe do stacji Atocha trzeba iść pod górę przez 10 minutes.We są na lewej stronie Atocha ul. jak idziesz pod górę autobus do Atocha trwa od 06:00 do 23:30. W między przystankach w Cibeles Sq. skąd należy wziąć albo metrem lub taksówką dostać się do naszego miejsca.

Taksówką:
Stawka jest poprawka do centrum 30 € podatkami, bez dodatków. Poprosić o paragon, jeśli płacisz więcej niż w tym tempie i sprawdzić, czy prawo jazdy jest na niej napisane.