X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostal Barrera

Calle de Atocha 96, 2�, Madryt, Hiszpania

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 60%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Metrem:
Z lotniska linii 8 (różowy) do Nuevos Ministerios, następnie linia 6 (szary) jeden przystanek do Cuatro Caminos, a następnie przenieść do linii 1 (błękitny). Weź to w kierunku Valdecarros i wysiąść na Anton Martin i Atocha (nie Atocha Renfe). Calle de Atocha jest naprzeciwko dworca Atocha, co się od niego. Znaki drogowe są na końcach po stronie budynku. Metro kursuje od 6 rano do 1 w nocy.

Jeśli przyjadą do Terminalu 4 lub Terminal 4 S: Pociąg Cercanías, Linia C1 do dworca kolejowego Atocha. Po przybyciu do stacji Atocha, poszukaj ulicy Atocha (proszę nie mylić z Ronda de Atocha, ten jeden jest w przeciwnym kierunku), trzeba iść pod górę przez 10 minut

Autobusem (nowy): To kosztuje 5, zaledwie 3 przystanki od dworca kolejowego Atocha dotrzeć do i 45 minut (Chyba to zależy od ruchu, ale powiedzmy, że jest to dobre rozwiązanie, aby uzyskać pierwszy widok Madrycie). Jest żółty autobus, który mówi Express Airport do miasta center.Once przyjeździe do stacji Atocha trzeba iść pod górę przez 10 minutes.We są na lewej stronie Atocha ul. jak idziesz pod górę autobus do Atocha trwa od 06:00 do 23:30. W między przystankach w Cibeles Sq. skąd należy wziąć albo metrem lub taksówką dostać się do naszego miejsca.

Taksówką:
Stawka jest poprawka do centrum 30 € podatkami, bez dodatków. Poprosić o paragon, jeśli płacisz więcej niż w tym tempie i sprawdzić, czy prawo jazdy jest na niej napisane.