X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hostal Arroyo

Mano de Hierro n�18, Granada, Hiszpania

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 93%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 78%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do Hostal Arroyo:
Jadąc samochodem:
W pobliżu Granady z autostrady E-902/A-44 zjazdem 128 do centrum-Mndez Nez, na rondzie należy zjechać z kierunku do Plaza del Guitarrista Manuel Cano-Center, po lewej powinien być Hipercor centrum shoping. Idź prosto do 300m, dopóki nie przejdą Hotel Granada Center, jest po prawej stronie, a około 100m później zobaczysz rozwidlenie, zjazd w prawo i lewo, kiedy dojdziesz do sygnału prohido. Teraz jesteś w Calle Rector Lopez Argueta jechać, aż dotarł do końca, gdzie można zobaczyć kościół przed wami, tu skręcamy w prawo na ulicy San Juan de Dios i natychmiast skręcić w lewo na ulicy San Jernimo, dalej wzdłuż tego ulica i na pierwszym zakręcie rogu lewy, to jest ulica Arandas, a na końcu skręcić w drugą w lewo, aby wprowadzić w ulicy Mano de Hierro.
Jadąc autobusem: Pieszo od dworca autobusowego jest daleko, to lepiej jechać autobusem lub taksówką.
Autobusem: przystanek autobusowy, aby przejść do centrum miasta znajduje się na zewnątrz dworca autobusowego po lewej stronie, obok postoju taksówek. Autobusem nr 3 lub 33 do Gran Via N3, 1,20 każdego, 8-10 min do autobusu, wysiąść na tym przystanku, Gran Via n 3 (ten przystanek jest również znany jako la Parada del Triunfo) cofnąć się kilka metrów skręcić w lewo w ulicę San Juan de Dios, a znajdziesz Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.
Taksówką: 9-11eur, 10-12 min. Postój taksówek znajduje się na zewnątrz dworca autobusowego po lewej stronie.
Jadąc pociągiem: Idąc od dworca kolejowego jest całkiem niedaleko, 12 - 15 min. Na zewnątrz stacji w górę aż do głównej drogi (Constitucin Avd), skręcić w prawo tu i dalej wzdłuż tej Avd aż dojdziesz jedną rundę z hiszpańską flagą w centrum, skręcić w prawo, aby kontynuować w dół San Juan de Dios ulica. Znajdziesz Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.
Autobusem: na zewnątrz stacji w górę aż do głównej drogi (Constitucin Avd), skręcić w prawo w odległości 50 metrów, a znajdziesz się przystanek autobusowy, autobusem nr 3 lub 33 do Gran Via N3, 1,20 EUR każda , 3-5 min do autobusu, wysiąść na tym przystanku, Gran Via n 3 (ten przystanek jest również znany jako la Parada del Triunfo) cofnąć się kilka metrów skręcić w lewo w ulicę San Juan de Dios i znajdzie Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.