X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostal Arroyo

Mano de Hierro n�18, Granada, Hiszpania

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 76%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do Hostal Arroyo:
Jadąc samochodem:
W pobliżu Granady z autostrady E-902/A-44 zjazdem 128 do centrum-Mndez Nez, na rondzie należy zjechać z kierunku do Plaza del Guitarrista Manuel Cano-Center, po lewej powinien być Hipercor centrum shoping. Idź prosto do 300m, dopóki nie przejdą Hotel Granada Center, jest po prawej stronie, a około 100m później zobaczysz rozwidlenie, zjazd w prawo i lewo, kiedy dojdziesz do sygnału prohido. Teraz jesteś w Calle Rector Lopez Argueta jechać, aż dotarł do końca, gdzie można zobaczyć kościół przed wami, tu skręcamy w prawo na ulicy San Juan de Dios i natychmiast skręcić w lewo na ulicy San Jernimo, dalej wzdłuż tego ulica i na pierwszym zakręcie rogu lewy, to jest ulica Arandas, a na końcu skręcić w drugą w lewo, aby wprowadzić w ulicy Mano de Hierro.
Jadąc autobusem: Pieszo od dworca autobusowego jest daleko, to lepiej jechać autobusem lub taksówką.
Autobusem: przystanek autobusowy, aby przejść do centrum miasta znajduje się na zewnątrz dworca autobusowego po lewej stronie, obok postoju taksówek. Autobusem nr 3 lub 33 do Gran Via N3, 1,20 każdego, 8-10 min do autobusu, wysiąść na tym przystanku, Gran Via n 3 (ten przystanek jest również znany jako la Parada del Triunfo) cofnąć się kilka metrów skręcić w lewo w ulicę San Juan de Dios, a znajdziesz Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.
Taksówką: 9-11eur, 10-12 min. Postój taksówek znajduje się na zewnątrz dworca autobusowego po lewej stronie.
Jadąc pociągiem: Idąc od dworca kolejowego jest całkiem niedaleko, 12 - 15 min. Na zewnątrz stacji w górę aż do głównej drogi (Constitucin Avd), skręcić w prawo tu i dalej wzdłuż tej Avd aż dojdziesz jedną rundę z hiszpańską flagą w centrum, skręcić w prawo, aby kontynuować w dół San Juan de Dios ulica. Znajdziesz Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.
Autobusem: na zewnątrz stacji w górę aż do głównej drogi (Constitucin Avd), skręcić w prawo w odległości 50 metrów, a znajdziesz się przystanek autobusowy, autobusem nr 3 lub 33 do Gran Via N3, 1,20 EUR każda , 3-5 min do autobusu, wysiąść na tym przystanku, Gran Via n 3 (ten przystanek jest również znany jako la Parada del Triunfo) cofnąć się kilka metrów skręcić w lewo w ulicę San Juan de Dios i znajdzie Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.