X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hostal Arroyo

Mano de Hierro n�18, Granada, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak dostać się do Hostal Arroyo:
Jadąc samochodem:
W pobliżu Granada od autostrady E-902 / A-44 zjazd 128 do centrum-Mndez Nez, na rondzie zjazd w kierunku Plaza del Guitarrista Manuel Cano- Center, po lewej stronie powinno być Hipercor Shoping Center. Idź prosto do 300m, dopóki nie przejdą Hotel Granada Center, jest po prawej stronie, a około 100m później zobaczysz rozwidlenia, prawo wyjścia i skręcić w lewo, kiedy dojdziesz do sygnału prohido. Teraz jesteś w Calle Rector Lopez Argueta dalej wzdłuż, aż dotarł do końca, gdzie można zobaczyć kościół przed sobą, tu skręcić w prawo na San Juan de Dios ulicy i od razu skręcić w lewo na ulicy San Jernimo, dalej wzdłuż tego ulicy i na pierwszym rogu skręcić w lewo, to jest ulica Arandas, a na końcu skręcić w drugą w lewo, aby wprowadzić Mano de Hierro ulicy.
Jadąc autobusem: Idąc od dworca autobusowego jest daleko, to lepiej jechać autobusem lub taksówką.
Autobusem: Przystanek autobusowy, aby przejść do centrum znajduje się poza dworzec autobusowy po lewej stronie, obok postoju taksówek. Autobus nr 3 lub 33 do Gran Via n 3, 1,20 każdego, 8-10 min do autobusu, wysiąść na tym przystanku, Gran Via n 3 (ten przystanek jest również znany jako La Parada del Triunfo) cofnąć się kilka metrów skręcić w lewo w ulicę San Juan de Dios, a znajdziesz Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.
Taksówką: 10-12 min, 9-11eur. Postój taksówek znajduje się na zewnątrz dworca autobusowego po lewej stronie.
Jadąc pociągiem: Idąc od dworca kolejowego jest całkiem niedaleko, 12- 15 min. Na zewnątrz stacji iść w górę, aż do głównej drogi (Constitucin Avd), tu skręcić w prawo i dalej wzdłuż tej Avd aż jedną rundę z hiszpańską flagą w centrum, ponownie skręcić w prawo, aby nadal w dół San Juan de Dios ulica. Znajdziesz Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.
Autobusem: poza stacja w górę, aż do głównej drogi (Constitucin Avd), skręcić w prawo chodzić 50m i znajdziesz przystanek autobusowy, autobusem nr 3 lub 33 do Gran Via n 3, 1,20eur każdego , 3-5 min do autobusu, wysiąść na tym przystanku, Gran Via n 3 (ten przystanek jest również znany jako La Parada del Triunfo) Wróć kilka metrów skręcić w lewo w ulicę San Juan de Dios i Ciebie znajdzie Pension Arroyo w piątym rogu po lewej stronie.