X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hop Inn on Carnarvon

9/F James S. Lee Mansion, 33 - 35 Carnarvon Road, (entrance on Prat Ave.), Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hop Inn na Carnarvon

Z LOTNISKA (45 min):

Airport bus A21> wysiąść Cameron Road Stop (przystanek nr. 13) i iść na południe (w prawo) na Nathan Road> kolei wschodniej (z lewej) na 2. skrzyżowaniu na Humphreys Ave> Krzyża 4-drożny skrzyżowanie i idź prosto na Hart Ave> wejście hostel znajduje się w budynku obok 7-Eleven.

Airport Express do stacji Kowloon> Weź bezpłatny transport (K3) w Hyatt Regency Hotel> Windą do G / F wejście> Turn północny zachód (w lewo) do Hanoi Droga> Turn na północny wschód (w prawo) na drodze Carnarvon> Turn na wschód (po prawej) na Hart Ave> wejście hostel jest po przeciwnej stronie drogi, w budynku obok 7-Eleven.

BY MTR:
Kowloon Station (3 min) - Exit A2> Go na wschód (na wprost) na Humphreys Ave> Krzyż 4-drożny skrzyżowanie i idź prosto na Hart Ave> wejście hostel znajduje się w budynku obok 7-Eleven.

East Kowloon Station (10 min) - N2> Wyjdź Go na północny zachód (prosto) w Hanoi Drogi> Turn na północny wschód (w prawo) na drodze Carnarvon> Turn na wschód (w prawo) na Hart Ave> wejście hostel znajduje się po przeciwnej stronie Droga w budynku obok 7-Eleven.

ZE STACJI Hunghom POCIĄGU - poprzez pociąg do / z Chin (15 min):
Idź do holu głównego terminala> Weź Zachodni linii kolejowej (kierunek Tuen Mun)> wysiąść na Wschodzie Tsim Sha Tsui Station> Jedź w kierunku góry.

Z CHIN i ​​terminalu promowego w Makau (13 min):
Skręć na południe (z prawej) w budynku dworca głównego wejścia> Spacer wzdłuż Canton Road> Skręć na wschód (w lewo) na drodze Haiphong> Przełęcz przecięcia Nathan Road na Humphrey Ave> Biegi 4-kierunkowego skrzyżowania i idź prosto na Hart Ave> wejście hostel znajduje się w budynku obok 7-Eleven.