X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HongKong City Guesthouse

7/F, D3 Chungking Mansions, Tsim Sha Tsui, Kowloon, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


73%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 73%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 64%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 64%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Przypomnienie: W Chung King Mansion, jest pięć bloków (A, B, C, D i E), jesteśmy w ruchu 10-ty D Floor!
Opis lokalizacji:

1. Autobus z lotniska: autobus z lotniska jest najbardziej popularna metoda, aby dostać się do Chungking Mansions. Stacja Airbus znajduje się w pobliżu hali B na poziomie przylotów (poziom 5) Hong Kong International Airport. Znajdź stoiska autobusu A21 Lotnisko Hung Hom KCR Station Route. Można zobaczyć mapę terminalu. Zwykle jest skład około 10. Autobus odjeżdża co ok. 10-15 minut. Taryfa jest HK 33 dolarów. Kiedy jesteś w autobusie, należy najpierw zabezpieczyć swój bagaż następnie znaleźć siedzieć na niższym poziomie. W 40 -90 minut (zależy od ruchu) można dotrzeć do przystanku autobusowego nr 14 - Middle Road, Nathan Road. (1st jest lotnisko). Ponieważ czas serwis A21 jest 05:00-23:59, możesz użyć N21 lotniska autobusem na tym samym miejscu i zatrzymać się na samym przystanku jeśli przyjazd Hong Kong po 00:00.

Kiedy wysiadłem z autobusu, skręcić w tylną drogę, trwa około 30 sekund na piechotę. Możesz zobaczyć Chung wejście króla przednią Mansions na swojej prawej stronie. Pojawi się ogromny ekran telewizora wkleić na ścianie Chungking Mansions. Po upewnieniu się, jesteś w Chung Mansions króla, chodzić do Blok D (tylko być blisko Chungking Mansions przodu wejście). Możesz zobaczyć dwie windy, podejmują lewą stroną jednego, (przystanek przy równym podłożu numerów), wcisnąć przycisk piętrze 10., gdy jesteś, skręcić w prawo i można zobaczyć w naszym odbioru powinny być w zasięgu wzroku.