X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hong Kong Hostel

A1, 3/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


74%Ocena

  • 74%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google * A11 miejski autobus bezpośrednio z lotniska do Causeway Bay-stop, Nr 14 (w pobliżu domu towarowego Sogo), kosztuje HKD40 (najwygodniejszy i najtańszy sposób do naszego hostelu). Od przystanku autobusowego, iść w kierunku, a następnie wzdłuż Paterson Street, na stronie sklepu 7-Eleven, krzyż Great George Street. Trzymaj się prosto, aż zobaczysz Aesop sklep i Burberry Shop. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.

* Airport Express do dzielnicy Central następnie poprzez MTR Causeway Bay do stacji (zjazd E-skręcić w lewo z dworca, w lewo na 1st rogu), kosztuje HKD100. Trzymaj się prosto, a wzdłuż ulicy Paterson aż zobaczysz Aesop sklep i Burberry Shop. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.


* Taxi z lotniska można dostać się taksówką na stoisku Paterson ST za taksówkę, która właśnie znajduje wadę Paterson Building, kosztuje HKD450.

* No.102 autobusowy, 106, 112 od stacji Hong Hum końcowa stacja (KCR pociągu z Chin kontynentalnych), wysiąść z autobusu na przedniej Victoria Park lub Sogo Department Store. kosztuje około hkd10. Przekroczyć Gloucester Road i wzdłuż Wielkiego George Street aż do Paterson Street, krzyż światłach i skręcić w prawo na rogu (Zobaczysz Max Mara). Idź prosto wzdłuż ulicy Paterson aż zobaczysz Aesop sklep i Burberry Shop. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.


Uwaga: Po przyjeździe w pobliżu naszego hostelu, należy pamiętać, że nie ma żadnych oznak pokazujące nazwę hostelu. Zamiast tego, proszę sprawdzić 'Paterson Building Block A' z objawami budowlanych (jak hostel znajduje się wewnątrz budynku). Nasz budynek Główne wejście znajduje się dokładnie pomiędzy Ezopa i Burberry sklepów.