X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hong Kong Hostel

A1, 3/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 81%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 77%Atmosfera
  • 76%Czystość
  • 72%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google * A11 miejski autobus bezpośrednio z lotniska do Causeway Bay-stop, Nr 14 (w pobliżu domu towarowego Sogo), kosztuje HKD40 (najwygodniejszy i najtańszy sposób do naszego hostelu). Od przystanku autobusowego, iść w kierunku, a następnie wzdłuż Paterson Street, na stronie sklepu 7-Eleven, krzyż Great George Street. Trzymaj się prosto, aż zobaczysz Aesop sklep i Burberry Shop. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.

* Airport Express do dzielnicy Central następnie poprzez MTR Causeway Bay do stacji (zjazd E-skręcić w lewo z dworca, w lewo na 1st rogu), kosztuje HKD100. Trzymaj się prosto, a wzdłuż ulicy Paterson aż zobaczysz Aesop sklep i Burberry Shop. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.


* Taxi z lotniska można dostać się taksówką na stoisku Paterson ST za taksówkę, która właśnie znajduje wadę Paterson Building, kosztuje HKD450.

* No.102 autobusowy, 106, 112 od stacji Hong Hum końcowa stacja (KCR pociągu z Chin kontynentalnych), wysiąść z autobusu na przedniej Victoria Park lub Sogo Department Store. kosztuje około hkd10. Przekroczyć Gloucester Road i wzdłuż Wielkiego George Street aż do Paterson Street, krzyż światłach i skręcić w prawo na rogu (Zobaczysz Max Mara). Idź prosto wzdłuż ulicy Paterson aż zobaczysz Aesop sklep i Burberry Shop. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.


Uwaga: Po przyjeździe w pobliżu naszego hostelu, należy pamiętać, że nie ma żadnych oznak pokazujące nazwę hostelu. Zamiast tego, proszę sprawdzić 'Paterson Building Block A' z objawami budowlanych (jak hostel znajduje się wewnątrz budynku). Nasz budynek Główne wejście znajduje się dokładnie pomiędzy Ezopa i Burberry sklepów.