Hostelworld.com

Home of the Great Wall

  • 2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District, Beijing, Chiny
Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
PRYWATNY TRANSPORT:

Jeśli jesteś zaznajomiony z drogi, proszę jechać w kierunku Mutianyu Wielkiego Muru. Znajdziesz tu domowa restauracji Wielki Mur znajduje się przy głównej drodze prowadzącej do Mutianyu. Jeśli nie są zaznajomieni z trasy, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami poniżej.
* Należy pamiętać, że nie trzeba iść aż do aglomeracji Huairou. Domu Wielkiego Muru jest w południowo-zachodniej części ronda w Mutianyu, a tylko sześć minut drogi od parkingu na Wielki Mur.
Należy postępować zgodnie ze wskazówkami do Chengde (承德) na Pekin-Chengde Expressway i zjazdem nr 13 o nazwie "Beitai Lu" (北 台 路) (w kierunku "Kuangou '/ 宽 沟) przy autostradzie. Przechodząc 3 światłach, proszę zachować jazdy w kierunku Kuangou (宽 沟) i zobaczysz brązowe Znak pokładzie czytanie 'Mutianyu "(慕田峪). Proszę skręcić w prawo w kierunku Mutianyu, i będzie przechodzić przez 2 wiosek. Po przejechaniu około 4,2 km, widać powyżej niebieskim znakiem czytania "Beizhai '(北 宅), dużo drzew po lewej stronie i do suszenia rzeki po prawej stronie. Proszę dalej wzdłuż tej drogi głównej.
Po 2,7 km miniemy "Gęsi i kaczki Ranch" (鹅 和 鸭 农庄) po lewej stronie, a zobaczysz "Huairou Centrum Informacji Turystycznej" (怀柔 旅游 信息 中心) zbliża się do przodu. Proszę zatrzymać się na prawym pasie drogi głównej.
Wkrótce po tym momencie widać bramę Ren Ji Golf Hills (人 济 高尔夫 山庄) po lewej stronie, mijamy go i kontynuować przejazd do Mutianyu (慕田峪), które, jak znak wskazuje, jest 15 km naprzód. Proszę zwolnić przez wieś. Około 4,2 km obok Ren Ji Golf Hills, dojdziesz do oczywistego skrzyżowania, należy skręcić w lewo do "Mutianyu" (慕田峪) i pojawi się znak, który mówi: "Witamy w Bohai Town" (欢迎来到 镇 渤海). Kontynuuj przez około 9 km wzdłuż głównej drogi, a zobaczysz, Home of Great Wall za logo na prawej stronie. Skręcić w prawo i jechać pod górę na naszym parkingu.

Autobusem:

1. bezpośredni autobus 936
Od kwietnia do listopada (wysoki sezon) istnieje bezpośredni BUS 936, który odjeżdża z dworca Dongzhimen i idzie bezpośrednio do Mutianyu Wielkiego Muru. Autobus 936 odjeżdża o 7:00, 08:00 i 09:00. Ten sam autobus odjeżdża Mutianyu w Parking Lot 3 na 02:00, 03:00 i 16:00, aby wrócić do Dongzhimen bezpośrednio.

2. BUS 916 do Huairou
Autobus 916 do Huairou pozostawia od stacji Dongzhimen co 10 do 15 minut. Po przyjeździe w Huairou, poprosić kierowcę, aby cię na BeiDaJie (北 大街).
Od Bei Da Jie masz 2 opcje:
1) Taksówką do Mutianyu. Poprosić kierowcę, aby dostać się do XinShuanQuan restauracji, która znajduje się u stóp wzgórza, na którym znajduje się ośrodek. W jedną stronę z prywatnej taksówki powinny kosztować nie więcej niż RMB 60.
2) Przejść przez ulicę i wsiąść w autobus 916 do Dongtai która odnosi się do Mutianyu Rondo. Po przyjeździe nie widać logo hotelu na swojej prawej stronie.

Cieszymy się na przyjęcie w domu Wielkiego Muru!

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ
Home of the Great Wall Located at 2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District, Beijing.
Home of the Great Wall
China
Beijing 101405 2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District
0% 4
40.4153911 116.5458011
Home of the Great Wall
    Pokoje dostępne

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Zapisz się do otrzymywania naszego comiesięcznego Newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty hosteli i nowości prosto do skrzynki odbiorczej. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.