X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Home of the Great Wall

2km away from Mutianyu Great Wall, Huairou District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Prywatnego transportu:

Jeśli znasz się na trasie, należy dążenie do Mutianyu Wielki mur. Znajdziecie Home of Great Wall Restaurant znajduje się przy głównej drodze prowadzącej do Mutianyu. Jeśli nie są zaznajomieni z trasy, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.
* Należy pamiętać, że nie trzeba jechać aż do aglomeracji Huairou. Home of Great Wall jest w południowo-zachodniej części ronda na Mutianyu, a tylko sześć minut jazdy od parkingu na Wielki Mur.
Należy postępować zgodnie ze wskazówkami, aby Chengde ("承德") na Beijing-Chengde ekspresowej i zjazdem nr 13 o nazwie "Beitai Lu" ("北 台 路") (w kierunku "Kuangou" / "宽 沟") przy autostradzie. Przechodząc 3 światłach, proszę zachować jazdy w kierunku Kuangou (宽 沟), a zobaczysz, brązowy znak pokładzie czytanie 'Mutianyu "(" 慕田峪 "). Należy skręcić w prawo w kierunku Mutianyu i będzie przechodzić przez 2 wiosek. Po przejechaniu około 4,2 km, widać powyżej niebieskim znakiem czytania "Beizhai '(" 北 宅 "), dużo drzew po lewej stronie i wysychania rzeki na prawej stronie. Proszę dalej wzdłuż tej drogi głównej.
Po 2,7 km mijamy "Goose and Duck Ranch" ("鹅 和 鸭 农庄") po lewej stronie, a zobaczysz "Centrum Informacji Turystycznej Huairou" ("怀柔 旅游 信息 中心") zbliża się do przodu. Proszę zatrzymać się na prawym pasie drogi głównej.
Wkrótce po tym momencie widać bramę Ren Ji Golf Hills ("人 济 高尔夫 山庄") po lewej stronie, mijamy go i kontynuować jazdy do Mutianyu ("慕田峪"), który, jak znak wskazuje, jest 15 km naprzód. Proszę zwolnić przez wieś. Około 4,2 km przeszłości Ren Ji Golf Hills, można dojść do oczywistego skrzyżowania T, należy skręcić w lewo na "Mutianyu" ("慕田峪") i pojawi się znak, który mówi: "Witamy w Bohai Town" ("欢迎来到 渤海 镇 "). Kontynuuj przez około 9 km wzdłuż głównej drogi i widać Dom z logo Great Wall na swojej prawej stronie. Skręć w prawo i jechać pod górę na naszym parkingu.

Autobusem:

1. Bezpośredni autobus 936
Od kwietnia do listopada (high-season) istnieje bezpośredni autobus - 936 - odjeżdża ze stacji Dongzhimen i przechodzi bezpośrednio do Mutianyu Wielkiego Muru. Autobus 936 odjeżdża o 07:00, 08:00 i 09:00. Ten sam autobus odjeżdża Mutianyu w Parking Lot 3 na 02:00, 03:00 i 16:00, aby wrócić do Dongzhimen bezpośrednio.

2. BUS 916 do Huairou
Autobus 916 do Huairou liści z dworca Dongzhimen co 10 do 15 minut. Po przyjeździe w Huairou, poprosić kierowcę, aby cię na BeiDaJie ("北 大街").
Od Bei Da Jie masz 2 opcje:
1) Weź taksówkę do Mutianyu. Poprosić kierowcę do podjęcia do XinShuanQuan restauracją, która jest u podnóża wzgórza, na którym znajduje się ośrodek. Podróż w jedną stronę z prywatną taksówką powinien kosztować nie więcej niż RMB 60.
2) na drugą stronę ulicy i wsiąść w autobus 916 do Dongtai który jedzie do Mutianyu Rondo. Po przybyciu tam można zobaczyć logo hotelu na swojej prawej stronie.

Czekamy na Państwa w domu Wielkiego Muru!