X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Home Made Hostel

Teréz krt. 22. 1/7 (Oktogon), Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 96%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 94%Czystość
  • 94%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy bardzo łatwy dostęp ze wszystkich stron.

Z dworca kolejowego Nyugati

Jeżeli trafiłeś na stacji kolejowej Nyugati, to albo trzeba wziąć 5 minut spacerem do Oktogon lub wskoczyć na tramwaj nr 4 lub 6 i przejść jeden przystanek do Oktogon. Wejście schroniska jest naprzeciwko przystanku tramwajowego. Poszukaj numer 22. Znajdujemy się pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas przejazdu: 5-10 minut. Taryfa podróży: musisz kupić jeden pojedynczy bilet, który kosztuje 320 HUF (1,2 EUR).

Z dworca kolejowego Keleti

Trzy opcje

1 metra (w tym jednego transferu)
2 metra i tramwaju (zawiera jeden przelew)
3 Taxi

1 metra

Metrem linii 2 (M2, czerwona linia) i przejść do Deak tr. Zmień na M1, przejść trzy przystanki i wysiąść na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni. Poszukaj numer 22. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas podróży: 15-20 minut. Taryfa podróży: musisz kupić jeden bilet za 320 HUF (1,2 EUR).

Metro i tramwaj 2

Weź M2 (czerwona linia) do Blaha Lujza tr (jeden przystanek). Podczas spaceru z metra, szukać kierunku "Moszkva tr '. Tramwajem 4 lub 6. Idź trzy przystanki w kierunku kierunku "Moszkva tr '. Trzeci przystanek to Oktogon. Schronisko jest naprzeciwko przystanku tramwajowego. Poszukaj numer 22. Znajdujemy się pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas podróży: 15-20 minut. Taryfa podróży: musisz kupić bilet transferu do 490 HUF (1,8 EUR).

3 Taxi

Jeśli chcesz, możesz zorganizować taksówkę przez nas wcześniej. NIE taksówkę. Cena to 14-16 euro za przeniesienie.

Od dworca kolejowego DLI

Dwie opcje

1 metra (w tym jednego transferu)
2 Taxi

1 metra

Weź M2 do placu Deak. Zmień dla M1 i przejść trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t. Wysiąść na Oktogon.When osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni. Poszukaj numer 22. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Taryfa podróży: musisz kupić jeden bilet za 320 HUF (1,2 EUR). Czas podróży: 20-25 minut.

2 Taxi

Jeśli chcesz, możesz zorganizować taksówkę przez nas wcześniej. NIE taksówkę. Opłata przesyłowa to 6-8 euro.

Z Terminalu 1 lotniska

Cztery opcje

1 autobus i metro (zawiera dwa transfery)
2 Taxi
3 z lotniska autobus
4 transfer z lotniska pociąg

1 autobus i metro

Wsiąść do autobusu numer 200 do podziemnego terminalu (Kőbnya-Kispest). Weź M3 (niebieska linia) i przejdź do Dektr, gdzie krzyżują się trzy linie metra. Zmień na M1 i podróże trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t: Teraz jesteś na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas podróży: 60-75 minut. Taryfa podróży: musisz kupić dwa pojedyncze bilety na 640 HUF (2,3 euro) i użyć jednej w autobusie, a następnie użyć tego drugiego na stacji metra.

Ważna uwaga: upewnij się, że kiedy wyszli z lotniska, można kupić bilet albo z komputera lub w autobusie podczas wsiadania. Jeśli kupisz bilet przy wsiadaniu do autobusu, staraj się mieć pewne zmiany z wyprzedzeniem, ponieważ kierowca może nie być w stanie dać zmianę. Czas podróży: 60-75 minut.

2 Taxi

Możemy zorganizować transfer z lotniska dla Ciebie za 16 euro za samochód. Jeśli chcesz taksówkę do uzgodnienia dla Ciebie, daj nam znać co najmniej dwa dni wcześniej.

3 z lotniska autobus

Po przejściu przez organy celne, szukać znaków "Airport Minibus". Zapisz się do listy podróżnika i zapłacić przy biurku klientów. Taryfa turystyczna jest 2990 HUF (10,5 euro), na jeden sposób i 4990 HUF (17,8 euro) dla powrotu. Dla jednej osoby jest to tańsze niż biorąc taksówkę.

4 transfer z lotniska pociąg

Lotnisko pociągi wahadłowe są teraz w pracy między Ferihegy 1 (Terminal 1) i dworca kolejowego Nyugati. Pociągi zatrzymują się przed budynkiem terminalu. Pociąg kończy się w głównego dworca Nyugati. Na kierunkach od stacji, można znaleźć dworca Nyugati powyżej. Na stole w czasie, proszę szukać informacji na lotnisku. Taryfa turystyczna 300 HUF (1,1 euro). Czas podróży: 20-22 minut,

Od lotniska, Terminal 2

Cztery opcje

1 autobus i metro (zawiera dwa transfery)
2 Taxi
3 z lotniska autobus
4 autobusowy i lotnisko transport kolejowy (zawiera jeden przelew)

1 autobus i metro

Wsiąść do autobusu numer 200 do podziemnego terminalu (Kőbnya-Kispest). Weź M3 (niebieska linia) i przejdź do Dektr, gdzie krzyżują się trzy linie metra. Zmień na M1 i podróże trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t: Teraz jesteś na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni.

Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Taryfa podróży: musisz kupić dwa pojedyncze bilety na 640 HUF (2,3 euro) i użyć jednej w autobusie, a następnie użyć tego drugiego na stacji metra.

Ważna uwaga: upewnij się, że kiedy wyszli z lotniska, można kupić bilet albo z komputera lub w autobusie podczas wsiadania. Jeśli kupisz bilet przy wsiadaniu do autobusu, staraj się mieć pewne zmiany z wyprzedzeniem, ponieważ kierowca może nie być w stanie refunduje ciebie. Czas dojazdu do hostelu: 75-90 minut.

2 Taxi

Możemy zorganizować transfer z lotniska dla Ciebie na 19 euro za samochód. Jeśli chcesz taksówkę do uzgodnienia dla Ciebie, daj nam znać co najmniej dwa dni wcześniej.

3 z lotniska autobus

Po przejściu przez organy celne, szukać znaków "Airport Minibus". Zapisz się do listy podróżnika. Trzeba zapłacić w recepcji klientów. Taryfa turystyczna jest 2990 HUF (10,5 euro), na jeden sposób i 4990 HUF (17,8 euro) dla powrotu. Dla jednej osoby jest to tańsze niż biorąc taksówkę.

4 autobusowy i lotnisko transport kolejowy

Wsiąść do autobusu numer 200 do Terminalu 1. Nie można zmienić do pociągu wahadłowego. Pociągi zatrzymują się przed budynkiem terminalu 1. Pociąg kończy na stacji kolejowej Nyugati. Na kierunkach od stacji, można znaleźć dworca Nyugati powyżej. Na stole w czasie, proszę szukać informacji na lotnisku. Taryfa turystyczna: 620 HUF (2,2 euro). Czas podróży: 45-60 minut.

Od dworca autobusowego Npliget

Dwie opcje

1 metra (w tym jednego transferu)
2 Taxi

1 metra

Międzynarodowe autobusy przyjeżdżają na dworzec autobusowy Npliget. Weź M3 i pociągiem, który jedzie do kierunku 'jpest Vroskzpont'. Wysiąść na Dektr. Zmienić dla M1 i przejść trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t i wysiąść na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium" księgarni. Poszukaj numer 22.

Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Chodzić do dziedziniec przez bramę wjazdową, w odległości 5 metrów, a następnie skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Taryfa turystyczna: 320 HUF (1,1 euro). Czas podróży: 25-30 minut.

2 Taxi

Jeśli chcesz, możesz zorganizować taksówkę przez nas wcześniej. NIE taksówkę. Taryfa podróży: 1.500 1.800 HUF (5-6 euro).