Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Home Made Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 9.2
 • Bezpieczeństwo 8.9
 • Lokalizacja 9.2
 • Personel 9.0
 • Atmosfera 8.6
 • Czystość 8.4
 • Udogodnienia 8.6

Lokalizacja

Teréz krt. 22. 1/7 (Oktogon)

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Jesteśmy bardzo łatwy dostęp ze wszystkich kierunków.

Z dworca kolejowego Nyugati

Jeżeli trafiłeś na stacji kolejowej Nyugati, to albo trzeba wziąć 5 minut spacerem do Oktogon lub wskoczyć na tramwaj nr 4 lub 6 i przejść jeden przystanek do Oktogon. Wejście schroniska jest naprzeciwko przystanku tramwajowego. Poszukaj numer 22. Znajdujemy się pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium 'księgarni. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas przejazdu: 5-10 minut. Taryfa podróży: musisz kupić jeden bilet, który kosztuje 320 HUF (1,2 EUR).

Z dworca kolejowego Keleti

Trzy opcje

1 metra (zawiera jeden przelew)
2 metra i tramwaju (zawiera jeden przelew)
3 Taxi

1 metra

Metrem linii 2 (M2, czerwona linia) i przejść do Deak tr. Zmiana dla M1, przejść trzy przystanki do kierunku Mexikói út i wysiąść na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy sklepie sportowa "Maraton" i "tysiąclecia" księgarni. Poszukaj numer 22. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas podróży: 15-20 minut. Taryfa podróży: musisz kupić jeden bilet za 320 HUF (1,2 EUR).

2 metra i tramwaju

Weź M2 (czerwona linia) do kierunku Déli pu do Blaha Lujza tr (jeden przystanek). Gdy wyjdziesz z metra, spójrz na kierunku "Szél Kálmán tr '. Tramwajem 4 lub 6. Idź trzy przystanki w kierunku kierunku "Szél Kálmán tr '. Trzeci przystanek to Oktogon. Hostel znajduje się naprzeciwko przystanku tramwajowego. Poszukaj numer 22. Znajdujemy się pomiędzy "Maraton" i "sportowej sklepu millenium 'księgarni. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas podróży: 15-20 minut. Taryfa podróży: musisz kupić bilet transferu do 490 HUF (1,8 EUR).

3 Taxi

Jeśli chcesz, możesz zorganizować taksówkę przez nas wcześniej. NIE przywołać taksówkę. Cena wynosi 14-16 euro za przeniesienie.

Od dworca kolejowego DLI

Dwie opcje

1 metra (zawiera jeden przelew)
2 Taxi

1 metra

Weź M2 do Deak. Następnie zmień dla M1 i przejść trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t. Wysiąść na Oktogon.When osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy sklepie sportowa "Maraton" i "tysiąclecia" księgarni. Poszukaj numer 22. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Taryfa podróży: musisz kupić jeden bilet za 320 HUF (1,2 EUR). Czas podróży: 20-25 minut.

2 Taxi

Jeśli chcesz, możesz zorganizować taksówkę przez nas wcześniej. NIE przywołać taksówkę. Opłata przesyłowa to 6-8 euro.

Z lotniska, terminalu 1

Cztery opcje

1 autobusem i metrem (zawiera dwa transfery)
2 Taxi
3 Lotnisko autobus
4 transfer z lotniska pociągiem

1 autobusem i metrem

Wsiąść do autobusu numer 200 do podziemnego terminalu (Kőbnya-Kispest) .Take M3 (niebieska linia) do kierunku Ujpest i przejdź do Dektr, gdzie krzyżują się trzy linie metra. Zmiana dla M1 i podróże trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t: Teraz jesteś na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy sklepie sportowa "Maraton" i "tysiąclecia" księgarni. Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy, Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Czas podróży: 60-75 minut. Taryfa podróży: musisz kupić dwa pojedyncze bilety na 640 HUF (2,3 euro) i użyć jednej w autobusie, a następnie użyć drugą na stacji metra.

Ważna uwaga: upewnij się, że kiedy wyszli z lotniska, kupisz bilet albo z komputera lub w autobusie podczas wsiadania. Jeśli kupisz bilet przy wsiadaniu do autobusu, staram się mieć pewne zmiany z wyprzedzeniem, ponieważ kierowca może nie być w stanie dać zmianę. Czas podróży: 60-75 minut.

2 Taxi

Możemy zorganizować odbiór z lotniska dla ciebie za 16 euro za samochód. Jeśli chcesz taksówkę do uzgodnienia dla Ciebie, daj nam znać co najmniej dwa dni wcześniej.

3 Lotnisko autobus

Po przejściu przez organy celne, szukać znaków 'Airport Minibus ". Zapisz się na listę podróżnika i zapłacić przy biurku klientów. Podróż jest 2.990 taryfy HUF (10,5 euro) na jeden sposób i 4990 HUF (17,8 euro) dla powrotu. Dla jednej osoby jest to tańsze niż biorąc taksówkę.

4 transfer z lotniska pociągiem

Lotnisko pociągi wahadłowe są teraz w pracy pomiędzy Ferihegy 1 (Terminal 1) i dworca kolejowego Nyugati. Pociągi zatrzymują się przed budynkiem terminalu. Pociąg kończy się w głównego dworca Nyugati. Na kierunkach od stacji, można znaleźć dworca Nyugati powyżej. Na stole w czasie, proszę szukać informacji na lotnisku. Taryfa podróży jest 300 HUF (1,1 euro). Czas podróży: 20-22 minut,

Z lotniska, Terminal 2

Cztery opcje

1 autobusem i metrem (zawiera dwa transfery)
2 Taxi
3 Lotnisko autobus
4 autobusowe i kolejowe do lotniska (zawiera jeden przelew)

1 autobusem i metrem

Wsiąść do autobusu numer 200 do podziemnego terminalu (Kőbnya-Kispest) .Take M3 (niebieska linia) do kierunku Ujpest i przejdź do Dektr, gdzie krzyżują się trzy linie metra. Zmiana dla M1 i podróże trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t: Teraz jesteś na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy sklepie sportowa "Maraton" i "tysiąclecia" księgarni.

Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Taryfa podróży: musisz kupić dwa pojedyncze bilety na 640 HUF (2,3 euro) i użyć jednej w autobusie, a następnie użyć drugą na stacji metra.

Ważna uwaga: upewnij się, że kiedy wyszli z lotniska, kupisz bilet albo z komputera lub w autobusie podczas wsiadania. Jeśli kupisz bilet przy wsiadaniu do autobusu, staram się mieć pewne zmiany z wyprzedzeniem, ponieważ kierowca może nie być w stanie refunduje ciebie. Czas dojazdu do hostelu: 75-90 minut.

2 Taxi

Możemy zorganizować odbiór z lotniska dla ciebie za 19 euro za samochód. Jeśli chcesz taksówkę do uzgodnienia dla Ciebie, daj nam znać co najmniej dwa dni wcześniej.

3 Lotnisko autobus

Po przejściu przez organy celne, szukać znaków 'Airport Minibus ". Zapisz się do listy podróżnika. Trzeba zapłacić przy biurku klientów. Podróż jest 2.990 taryfy HUF (10,5 euro) na jeden sposób i 4990 HUF (17,8 euro) dla powrotu. Dla jednej osoby jest to tańsze niż biorąc taksówkę.

4 autobusowy i transfer z lotniska pociągiem

Wsiąść do autobusu numer 200 do Terminalu 1. Nie można zmienić za pociągiem wahadłowym. Pociągi zatrzymują się przed Terminalem 1 budynku. Pociąg kończy się przy stacji kolejowej Nyugati. Na kierunkach od stacji, można znaleźć dworca Nyugati powyżej. Na stole w czasie, proszę szukać informacji na lotnisku. Taryfa podróży: 620 HUF (2,2 euro). Czas podróży: 45-60 minut.

Z dworca autobusowego Npliget

Dwie opcje

1 metra (zawiera jeden przelew)
2 Taxi

1 metra

Międzynarodowe autobusy przyjeżdżają na dworzec autobusowy Npliget. Weź M3 i pociągiem, który jedzie do kierunku 'jpest Vroskzpont ". Wysiąść na Dektr. Zmiana dla M1 i przejść trzy przystanki w kierunku kierunku Mexiki t i wysiąść na Oktogon. Po osiągnięciu Oktogon, poszukaj Burger King. Jesteśmy 50 metrów od Burger King w dół drogi głównej (Terez Korut), pomiędzy sklepie sportowa "Maraton" i "tysiąclecia" księgarni. Poszukaj numer 22,

Znajdziesz tu mały zielony domowej roboty znak Hostel tuż nad dzwonami, jak również większy znak na ścianie po prawej stronie patrząc od strony głównej bramy. Spacer w podwórzu przez bramy wjazdowej, w odległości 5 metrów i skręcić w prawo. Chodzić po schodach, a następnie po schodach znowu na pierwsze piętro, a następnie skręcić w prawo. Taryfa podróży: 320 HUF (1,1 euro). Czas podróży: 25-30 minut.

2 Taxi

Jeśli chcesz, możesz zorganizować taksówkę przez nas wcześniej. NIE przywołać taksówkę. Taryfa podróży: 1.500 1.800 HUF (5-6 euro).
 • Dobry towar za tę cenę 9.2
 • Bezpieczeństwo 8.9
 • Lokalizacja 9.2
 • Personel 9.0
 • Atmosfera 8.6
 • Czystość 8.4
 • Udogodnienia 8.6
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.