X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Home Lisbon Hostel

Rua de Sao Nicolau, 13, 2E, Lizbona, Portugalia

Mapa i dojazd


98%Ocena

  • 97%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 99%Personel
  • 98%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 97%Udogodnienia

Nasza lokalizacja, to przypuszczalnie nasz glówny atut.

TRANSPORT Z LOTNISKA: Wsiąść w Aero-bus numer 91, wzsiąść na przystanku o nazwie Praça de Comércio – na dosyć dużym rynku. Skierować się w stromę dużego łuku który rozpoczyna ulicę Rua de Augusta, kierowaó sie cały czas prosto, przecinając trzy przecznice i skręcając w czwartą ( Rua de São Nicolau ), na tej ulicy należy odnaleźć czerwone logo JVC, na końcu ulicy, nasz budynek mieści się na rogu, zielone drzwi.

METREM: Wybrać zieloną lub niebieską linię, kierując się na stację Baixa Chiado. Na tej stacji wzsiąść i wyjść wybierając wyjście o kierunkach: Rua do Ouro/Rua do Crucifixo. Po wyjściu należy skręcić w prawo, iść prosto po czym skręcić w pierwszą w lewo, tj. w ulicę o nazwie Rua de São Nicolau. Kierować się caly czas prosto, prawie do samego końca ulicy, gdzie należy szukać czerwonego logo JVC, znaku rozpoznawczego który znajduje się tuż przy naszych zielonych drzwiach, na rogu budynku.

ZE STACJI KOLEJOWEJ SANTA APOLONIA: Wsiąść w autobus który jedzie na przystanek o nazwie Praça de Comércio ( prawie wszystkie kierują się w tamtą strone )

ZE STACJI AUTOBUSOWO-KOLEJOWEJ ORIENTE: Wybrać najpierw czerwoną linię i potem na stacji o nazwie Alameda przesiąść się na linię zieloną.

PROSZE ZWRóCIć UWAGę na:
- windę – schodami do góry i zaraz na lewo. Ważne jest aby windę zamknąć również od środka, tj zamknąć dwie pary drzwi
- pobieramy depozyt zwrotny za klucze oraz ręczniki w wysokości 2 euro
- płatność można uiścić jedynie za pomocą gotówki, niestetz na chwilę obecną gotówki nie przyjmujemy