X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Holiday Hostel Bucharest

Romulus Street, No. 79, Bukareszt, Rumunia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 79%Lokalizacja
  • 97%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google  Jeśli przyjedziesz do dworca kolejowego Gara de Północnym (Nord) między 05:30 a 22:30, masz 2 opcje:

) Idź do stacji metra "Gara de Nord" i dostać się na linia żółta zamiar Republica / Pantelimon. Na 7. przystanku, wysiąść z pociągu na Placu Unirii (Piata Unirii) i przejść przez przejście do drugiej stacji metra. Wysiąść z tunelu i skręć w lewo, wejdź po schodach (drugi z nich), a następnie skręć w prawo (zjazd D). Teraz powinno być przed Unirii Shopping Center. Skręć w prawo, przejść zamknąć sklep H & M i skręć w lewo na Unirii Boulevard posiadające w swojej prawej Dambovita rzeki, a następnie, Biblioteka Narodowa (Samsung). Po 5 minutach chodzenia i przechodzi Mircea Voda Boulevard, Studio F64, na poczcie, trzeba będzie skręcić w lewo na ulicy Anton Pann, prawa na ulicy Parfumului, a następnie, na pierwszym skrzyżowaniu, dokonać innego lewo na Romulus ul. Znajdziesz nas na nr 79.
b) Wydostać się z budynku dworca kolejowego Gara de Nord (głównego wyjścia), należy wykonać prawo, a następnie przejść przez ulicę (Dinigu Golescu). Kup kartę i dostać autobusem nr 123 do Placu Unirii na 14 przystankach. Twój ostatni przystanek jest "Biblioteka Narodowa" (po placu Unirii). Teraz powinieneś być w stanie zobaczyć w lewo Bibliotekę Narodową (duży budynek, zielony, szkło). Przejść przez ulicę, skręcić w prawo w dalszym ciągu idzie na BDV Unirii aż spotkasz Anton Pann Street. Na drugim skrzyżowaniu na tej ulicy, skręcić w lewo na Romulus Street. Znajdziesz nas na nr 79.

 Z lotniska (Otopeni OTP) masz autobus, który działa non-stop, nie. 783
Masz tu film z kierunków z lotniska do hostelu. Ciesz się!
http://www.youtube.com/watch?v=Hhg-Qcposg0

Wsiąść do autobusu nie wyrażamy. 783 do Placu Unirii, do ostatniego przystanku (nie zapomnij kupić ważną kartę przed autobusem). Ponieważ Unirii Square ma 2 przystanki, upewnij się, że wysiąść na ostatniej stacji. Stamtąd będzie można zobaczyć przed sobą parku (to Unirii Park), skręć w prawo, przejechać przez ulicę i wtedy będziesz widzieć w lewo centrum handlowego Unirii z wielkim sklepie H & M na róg i Dambovita rzeki w prawo. Pomiędzy rzeką i centrum handlowego jest Unirii Boulevard, ulicy, że trzeba odłogiem. Po 5 minutach spaceru i przechodząc przez Mircea Voda Boulevard, musisz skręcić w lewo na ul Anton Pan (po będziesz przechodzić sklep F64 i poczta), tuż przy ulicy Parfumului a następnie, na pierwszym skrzyżowaniu , Romulus inny lewo na ul. Znajdziesz nas na nr 79.

Proszę dzwonić! Mamy dostęp interphon.
Krok i cieszyć się relaksującą atmosferę!

 Jeśli przyjazd poza godzinami lub jesteś zbyt zmęczony i masz dużo bagażu, trzeba będzie wziąć taksówkę lub poprosić nas o przeniesienie pick-up.


Pomyślnego dotarcia do naszego hostelu, należy:
 mają mapy i dokładny adres z tobą;
 korzystać z zabytków, jeśli chcesz zapytać o drogę.
 oglądać naszą Krótki przewodnik ze wskazówkami, które stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=Hhg-Qcposg0


Jeśli nadal występują jakiekolwiek problemy ze znalezieniem miejsca, proszę nie wahaj się zadzwonić, a my dołożymy wszelkich starań, aby prowadzić bardzo cię!