Darmowe WiFi

Holiday Beach Resort

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 15-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.6
447 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Holiday Beach Resort znajduje sie kilka minut spacerkiem od slynnej czarnej piaszczystej plazy Santorini.Oferuje wyjatkowe widoki blekitnego Morza Egejskiego,i Perissa Mountain Village -Starozytnego miasta Thira.Osrodek jest zbudowany wedlug tradycyjnych metod I standardow zapewniajacych spokojna atmosfere, rownoczesnie spelniajac wysokie oczekiwania swoich gosci. Korzystajac z kapieli w przejzystych i blekitnych wodach naszego morza lub basenie osrodka, opalania, czytajac, surfujac w internecie popijajac drinka. Holiday Beach Resort stanie sie ulubionym,reelaksujacym miejscem poniewaz zapewnia bezpieczenstwo i rodzinna atmosfere

Recenzje i Oceny

Lokalizacja

Najnowsze opinie

9.4
25.07.2021
Bardzo polecam ten hotel! Dobra lokalizacja (w pobliżu sklepy, piekarnie, przystanek autobusowy, morze 700 m), sprzątanie w pokoju każdego dnia, miła obsługa i fajny basen :) tylko że jak jest dużo gości to jest bardzo głośno, ale to brak kultury gości a nie wina hotelu :) Bardzo polecam.
Kobieta grupy, 18-24
08.09.2023
The Holiday Beach resort was a lovely, family owned business that treat my friends and myself great! I would recommend this beautiful place to anyone looking for a small, quaint and close to the beach hostel/hotel. It was an amazing first time stay in Santorini Greece.
Grupy mieszane, 31-40
9.1
09.07.2023
Property very clean, nice pool, good location. 2nd time staying at this place in Santorini. lady also tried helping when "losing" my suitcase to a coach - much appreciated, however never got my luggage back (be careful using the coaches)
Kobieta grupy, 25-30

• Wycieczki/biuro podróży
    • Autobus wahadłowy
    • Usługi pocztowe
    • Pokojówka
    • Obsługa pokojowa (ograniczone godziny)
  • Jedzenie i napoje

• Bar