X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hobo Bear Hostel

Andrije Medulica 4, Zagreb, Chorwacja

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 86%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z głównego dworca kolejowego (GLAVNI Kolodvor):

Po wyjściu z dworca pojawi się przystanek tramwajowy, który jest tuż przed stacją. Weź tramwajem nr 6 w kierunku "Crnomerec" (to idzie w lewo, jeśli szukasz od dworca) do 3 przystanków. Możesz kupić bilet tramwajowy w presu (na stacji kolejowej), cena jest 8 kun (około 1 Euro). Na trzecim przystanku (ulica Frankopanska) Wyjście z tramwaju, nadal iść w tym samym kierunku przez około 100 metrów, a następnie skręcić w lewo do Meduliceva (Andrije Medulica) ulicy, jesteśmy pod numerem 4.

Można również chodzić, to trwa około 15 minut. Po wyjściu z dworca, przejść przez tory tramwajowe i dalej pieszo prosto, aż dojdziesz do głównego placu (Trg bana Jelacica). Następnie skręcić w lewo, po drugiej stronie placu, na ulicy Ilica - iść prosto przez około 500 metrów i skręcić w lewo do Meduliceva (Andrije Medulica) ulicy, jesteśmy pod numerem 4.

Z głównego dworca autobusowego (AUTOBUSNI Kolodvor):

Po wyjściu z dworca autobusowego pojawi się przystanek tramwajowy, który jest tuż przed stacją. Weź tramwajem nr 6 w kierunku "Crnomerec" (to idzie w lewo, jeśli szukasz od dworca) do 6 przystanków. Możesz kupić bilet tramwajowy w presu (na dworcu autobusowym), cena jest 8 kun (około 1 Euro). Na szóstym przystanku (ulica Frankopanska) Wyjście z tramwaju, nadal iść w tym samym kierunku przez około 100 metrów, a następnie skręcić w lewo do Meduliceva (Andrije Medulica) ulicy, jesteśmy pod numerem 4.

Z lotniska:

Jest autobus, który jeździ co 30 minut od lotniska w Zagrzebiu do głównego dworca autobusowego (Autobusni Kolodvor). To kosztuje 30 kun (około 4 euro). Stamtąd postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej. Jeśli taksówką spodziewać się około 200 kun (około 28 Euro, o 20% w nocy oraz w niedziele). Upewnij się, aby poprosić taksówkarza o cenę z góry.