X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hi Guesthouse

468-20 Seogyodong, Mapo-Gu, Seul, Korea Południowa

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 95%Bezpieczeństwo
  • 70%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google A. Z międzynarodowego lotniska Incheon

* Przez Bus lotniskowy - Get on Bus lotniskowy # 6002 z poziomu ulicy autobusowego 5B zatrzymania lub 12A, Incheon International Airport, a następnie wysiąść na "Kyung Nam Weding Hall" (drugi przystanek). To trwa około 40 minut. (10000 zdobył za jedną stronę) Po wyjściu z autobusu, prosimy postępować zgodnie z mapy "Hawaje Guest House" na naszej stronie.

* Od metra (AREX) - Weź AREX w "Incheon International Airport Station ', a następnie wysiąść na" Hongik Univ. Stacja ". To trwa około 47 minut. (3700 wygrał na jeden sposób) Po wysiąść z metra, pls wyjdzie za pośrednictwem wyjścia nr 1, a następnie mapę "Hawaje Guest House" na naszej stronie.

* Usługę odbioru z lotniska - Jeśli zarezerwować usługę odbioru, możemy odebrać Cię w dowolnym momencie. Kosztuje 60000 wygrane za jeden sposób. (To samo cena do 4 osób)

B. Z lotniska Gimpo

* Autobusem - Get on Green Bus # 6712 z Gimpo International Airport, a następnie wysiąść na "Kyung Nam weding Hall '. To trwa około 50 minut. (1000 wygrał na jeden sposób) Po wyjściu z autobusu, prosimy postępować zgodnie z mapy "Hawaje Guest House 'na naszej stronie internetowej

* Od metra (AREX) - Weź AREX na uzyskać, a następnie 'Gimpo International Airport Station' off at 'Hongik Univ. Stacja ". To trwa około 14 minuteds. (1100 wygrał na jeden sposób) Po wysiąść z metra, pls wyjdzie za pośrednictwem wyjścia nr 1, a następnie mapę "Domu Cześć Gość" na naszej stronie internetowej

* Usługę odbioru z lotniska - Jeśli zarezerwować usługę odbioru, możemy odebrać Cię w dowolnym momencie. Kosztuje 35.000 wygrał na jeden sposób. (To samo cena do 4 osób)

** EVENT OTWARCIE!

Jeśli się w HI Guest House od "Hongik Univ. stacji "przez taksówki, będziemy dostarczać 3000 zdobył dla transportu. To ma zastosowanie tylko podczas check in
(Dla jednej osoby, która pozostanie w akademiku, tylko 1000 wygrane zostaną dostarczone)