X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hi 5 Party Hostel

Nagymezo utca 27, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd:

Powietrza:
Z zaciskiem 2 Ferenca Liszta autobusem 200 lub 200E do stacji metra Kobonya-Kispest. Następnie metrem do Arany Janos utca. Wyjść, przejść przez główną ulicę i idź 2 bloki w górę O utca (prowadzi się od głównej drogi, naprzeciwko stacji metra) i skręcić w lewo na Nagymező utca. Cześć 5 jest bezpośrednio po prawej stronie.

Szyna:
- Z dworca Nyugati tramwajem 4 lub 6 Oktogon (1 przystanek). Znajdź Burger King na rogu lub głównego skrzyżowania i skręcić w dół, Andrassy utca obok. Następnie podjąć 2. prawo na Nagymező utca, chodzić około 150m i Hi-5 jest na prawej stronie.

- Z dworca Keleti metrem do Blaha Lujza Ter (1 przystanek), następnie tramwajem 4 lub 6 Oktogon (3 przystanki, kierunek: Szell Kalman ter). Znajdź Burger King, skręcić na ziemię obok Burger King, spacer w dół Andrassy ut, a następnie podjąć 2. prawo do Nagymező utca i Hi 5 znajduje się na prawej stronie około 150m w dół.

LUB

Zapoznaj się z # 78 trolejbusem z Garay utca (za rogiem od głównego wejścia na dworzec kolejowy Keleti), przejść 9 przystanków w kierunku Kossuth Lajos ter i wysiąść na Zichy Jenő utca. Odwróć się i idź około 30 metrów z powrotem na drodze autobus przyszedł, a znajdziesz Hi 5 po lewej stronie.

Autobus:
Od Népliget metrem do celu Arany Janos utca. Wyjść, przejść przez główną ulicę i idź 2 bloki w górę O utca (prowadzi się od głównej drogi, naprzeciwko stacji metra) i skręcić w lewo na Nagymező utca. Cześć 5 jest bezpośrednio po prawej stronie.


Jeśli masz jakieś pytania na temat jak się tu proszę wahaj się zadzwoń lub napisz do nas.