X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Hi 5 Hostel

Nagymezo utca 27, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 74%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd:

Powietrza:
Z zaciskiem 2 Ferenca Liszta autobusem 200 lub 200E do stacji metra Kobonya-Kispest. Następnie metrem do Arany Janos utca. Wyjść, przejść przez główną ulicę i idź 2 bloki w górę O utca (prowadzi się od głównej drogi, naprzeciwko stacji metra) i skręcić w lewo na Nagymező utca. Cześć 5 jest bezpośrednio po prawej stronie.

Szyna:
- Z dworca Nyugati tramwajem 4 lub 6 Oktogon (1 przystanek). Znajdź Burger King na rogu lub głównego skrzyżowania i skręcić w dół, Andrassy utca obok. Następnie podjąć 2. prawo na Nagymező utca, chodzić około 150m i Hi-5 jest na prawej stronie.

- Z dworca Keleti metrem do Blaha Lujza Ter (1 przystanek), następnie tramwajem 4 lub 6 Oktogon (3 przystanki, kierunek: Szell Kalman ter). Znajdź Burger King, skręcić na ziemię obok Burger King, spacer w dół Andrassy ut, a następnie podjąć 2. prawo do Nagymező utca i Hi 5 znajduje się na prawej stronie około 150m w dół.

LUB

Zapoznaj się z # 78 trolejbusem z Garay utca (za rogiem od głównego wejścia na dworzec kolejowy Keleti), przejść 9 przystanków w kierunku Kossuth Lajos ter i wysiąść na Zichy Jenő utca. Odwróć się i idź około 30 metrów z powrotem na drodze autobus przyszedł, a znajdziesz Hi 5 po lewej stronie.

Autobus:
Od Népliget metrem do celu Arany Janos utca. Wyjść, przejść przez główną ulicę i idź 2 bloki w górę O utca (prowadzi się od głównej drogi, naprzeciwko stacji metra) i skręcić w lewo na Nagymező utca. Cześć 5 jest bezpośrednio po prawej stronie.


Jeśli masz jakieś pytania na temat jak się tu proszę wahaj się zadzwoń lub napisz do nas.