X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HelloBCN Hostel

Lafont, 8-10, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


88%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 93%Bezpieczeństwo
  • 87%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres hostel jest Lafont Ulica, numer 8 10, 08004 Barcelona.
Jesteśmy idealnie położony za popularnej Apolo Teatr / Sala Apolo.

Poniżej znajdziesz proste instrukcje, jak do nas trafić. Wszystko, co musisz wiedzieć, jest to, jak jesteś przybyciu w Barcelonie - drogą morską, lotniczą, lądową lub kolejową?

Barcelona Porady:
Jest bardziej ekonomiczny zakup "T10" (10 podróż pass), który jest ważny przez 10 wyjazdów na wszystkie Barcelonie systemu transportu publicznego. Może być stosowany więcej niż jednej osoby.

Od stacji metra Parallel:
To dwie minuty spacerem. Wyjście z metra następujące oznaczenia dla Nou de la Rambla i szukać Teatru Apolo. Spacer za Apolo Teatru wzdłuż ulicy Nou de la Rambla w jednym bloku aż do ulicy Vila I Vila. Skręcamy w lewo i zaraz w prawo, w ulicę Lafont. Schronisko jest w liczbie 8 10.

Z lotniska Barcelona (El Prat): Należy pamiętać, że lotnisko w Barcelonie teraz ma 2 terminale.
Od Terminal One:
... Autobusem do stacji metra Parel.Lel:
Po wyjściu z hali przylotów idź prosto i schodzimy na rampę w lewo. Wszystkie autobusy odjeżdżają z here.You może albo podjąć Aerobus (5,30), który idzie bezpośrednio do Plaza Espanya lub alternatywnie można wziąć 46 autobus (1.45), który również jedzie do Plaza Espanya, ale ma różne przystanki po drodze. Jest to również, gdzie transfer T1-T2 z liści. Wysiąść z autobusu na Plaza Espanya. Metrem linii metra 3 (zielony) w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

Od Terminal Two:
... Pociągiem (do stacji metra Parel.Lel):
Pociągiem z lotniska do dworca Sants. Pociągi kursują co 30 minut od 05:42 do 23:38 (czas przejazdu - 30 minut). Można kupić T10 (10 podróż pass) na 8,25 na stacji kolejowej, które mogą być wykorzystywane do pociągu, metra i autobusów. Czy można kupić bilet w jedną stronę (2.80).
W Sants, zmienić metra linii 3 (zielona) w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

... Autobusem (do stacji metra Parel.Lel):
Można podjąć Aerobus z zaledwie przed terminalem przylotów (5.30), który jedzie bezpośrednio do Plaza Espanya lub alternatywnie można wziąć 46 autobus (1.45), który również jedzie do Plaza Espanya, ale ma różne przystanki po drodze. Wysiąść z autobusu na Plaza Espanya. Metrem linii metra 3 (zielony) w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

Z głównego dworca autobusowego Nord Station:
(Uwaga: niektóre autobusy wejść w Sants dworzec główny. Poniżej kierunkach od Sants)
Metrem linii 1 (czerwony), do Universidad. Zmień na linii 2 (fioletowy) idzie w kierunku Paral.lel.

Z głównego dworca kolejowego Sants Station:
Weź linii 3 (zielony) idzie w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

Jadąc do hostelu z dworca (Frana France):
Wsiąść do autobusu numer 64, 57, 157 lub 36 w Pla de Palau, Pedralbes kierunkowych.
Wysiąść na rogu Nou de la Rambla i Paral.lel - zwrócić uwagę na Teatr Apolo. Spacer za Apolo Teatru wzdłuż Nou de la Rambla w jednym bloku aż do ulicy Vila I Vila. Skręcamy w lewo i zaraz w prawo, w Lafont Street. Schronisko jest w liczbie 8 10.

Przybywając w Barcelonie promem:
Wsiąść do autobusu numer 20 na World Trade Centre w Moll Barcelony, kierunku Pla del Congres. Jej tylko dwa przystanki do rogu Nou de la Rambla i Paral.lel (zwrócić uwagę na Teatr Apolo). Spacer za Apolo Teatru wzdłuż Nou de la Rambla w jednym bloku aż do ulicy Vila I Vila. Skręcamy w lewo i zaraz w prawo, w ulicę Lafont. Schronisko jest w liczbie 8 10.