X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HelloBCN Hostel

Lafont, 8-10, Barcelona, Hiszpania

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres hostel jest Lafont Ulica, nr 8 - 10, 08004 Barcelona. Jesteśmy dogodnie zlokalizowany w tyle popularnej Apolo Teatr / Sala Apolo.

Poniżej znajdziesz proste instrukcje jak do nas trafić od najbliższej stacji metra. Wtedy wszystko trzeba wiedzieć, jak dostać się do Parel • lel stacji metra od dworca na lotnisko / dworzec kolejowy / autobusowy!

Barcelona Porady podróży: To jest bardziej ekonomiczne kupić "T10" (przebieg 10 podróży), który jest ważny przez 10 wyjazdów na wszystkie Barcelony s systemu transportu publicznego?. Może być stosowany więcej niż jedną osobę.

Od stacji metra Parallel to 2 minuty spacerem do schroniska: Wyjście z metra następujące znaki dla Nou de la Rambla i szukać Teatru Apolo. Spacer za Apolo Teatru wzdłuż ulicy Nou de la Rambla w jednym bloku, aż dojdziesz do ulicy Vila I Vila. Skręć w lewo i zaraz w prawo, w ulicę Lafont. Schronisko znajduje się pod numerem 8 - 10.

Z lotniska w Barcelonie (El Prat): Należy pamiętać, że Barcelona Airport ma teraz dwa terminale.
Od Terminal One:
... Autobusem do stacji metra Parel.Lel:
Przy wyjściu hali przylotów idź prosto i schodzimy na rampę w lewo. Wszystkie autobusy odjeżdżają z here.You może przybrać Aerobusem który jedzie bezpośrednio do Plaza Espanya lub alternatywnie można wziąć 46 autobus który również jedzie do Plaza de España, ale ma różne przystanki po drodze. Jest to również, gdzie autobus T1-T2 z liści. Wysiąść z autobusu na Plaza de España. Metrem linii metra 3 (zielony) w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

Od Terminal Two:
... Pociągiem (do stacji metra Parel.Lel):
Wsiądź do pociągu z lotniska do stacji Sants. Pociągi kursują co 30 minut od 05:42 do 23:38 (czas przejazdu - 30 minut). Można kupić T10 (przebieg 10 trip) przez co dworca kolejowego, który może być wykorzystany na pociąg, metro i autobusy. Można też kupić bilet w jedną stronę.
Na Sants, zmienić metra linii 3 (zielony) w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

... By Bus (do stacji metra Parel.Lel):
Możesz wziąć Aerobusem się tuż obok terminalu przylotów który jedzie bezpośrednio do Plaza Espanya lub alternatywnie można wziąć 46 autobus który również jedzie do Plaza de España, ale ma różne przystanki po drodze. Wysiąść z autobusu na Plaza de España. Metrem linii metra 3 (zielony) w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

Z głównego dworca autobusowego - Nord stacji:
(. Uwaga: niektóre autobusy wejść w Sants - głównego dworca kolejowego Poniżej kierunkach od Sants.)
Metrem linii 1 (czerwony), do Universidad. Zmień na linię 2 (fioletowy) zmierza w kierunku Paral.lel.

Z głównego dworca kolejowego - dworca Sants:
Spacer po stacji metra i pojechać linią 3 (zielony) idzie w kierunku Trinitat Nova i wysiąść w Paral.lel.

Od stacji we Francji (Franca): Wyjście z dworca i przejść przez ulicę, aby wziąć autobus numer H14, kierunek Parel • lel. Wysiąść na ostatnim przystanku - zwrócić uwagę na Teatr Apolo. Wykonaj instrukcje od stacji metra powyżej.

Z Portu: autobusem numer 20 na World Trade Center w Moll Barcelona. To tylko dwa przystanki. Zwróć uwagę na Teatr Apolo. Wykonaj instrukcje od stacji metra powyżej.