X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hello Chengdu International Youth Hostel

No.211, Section 4, First Ring Road North, Chengdu, Chiny

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 79%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google - Od północnego dworca StationOption 1: Autobus nr 34 (2RMB każdy) Proszę iść prosto, aż dojdziesz do pierwszej małej drogi, gdy wyjdziesz z dworca kolejowego. Skręć w prawo pieszo około 150m, a następnie pojawi się dworzec autobusowy na prawym side.Take nr 34, wysiąść na YiHuanLu BeiSiDuan (一环路 北 四段) Przystanek autobusowy (4 przystanku). Po wysiąść, proszę szuka poprzecznym drogi, która jest 20 metrów do tyłu i sposób będziesz znaleźć stację benzynową, po przeciwnej stronie ulicy. Jesteśmy na tej samej stronie co stacja paliw wzdłuż pierwszej obwodnicy. Proszę przejść przez ulicę na stronie stacji benzynowej i iść naprzód w kierunku zachodnim do około 150m, znajdziesz nas (ogromny Chiński styl drewniane bramy i latarnia).
Opcja 2: E-mail lub zadzwoń do obsługi pick-up (należy to zorganizować co najmniej jeden dzień wcześniej, jeśli adres e-mail, postaramy się odpowiedzieć w celu potwierdzenia): opłata za usługę jest 20RMB na mini van.
- Z dworca kolejowego w Chengdu Dong (East Train Station)
Opcja 1: Weź autobusu miejskiego nr 2 (2RMB) i wysiąść na Liang Jia Xiang (梁 家巷) około 30 minut jazdy, w tym przystanku patrzeć na stacji benzynowej po drugiej stronie ulicy SIM jest. około 200 metrów od tej stacji benzynowej (po tej samej stronie) do zachodu (zarówno na Yihuanlu (一环路)) Zadzwoń do nas, jeśli nie możesz znaleźć nas! Tel :028-83355322
Opcja 2: Taxi: Koszt to około 35RMB (ok. 30 min). Możesz poprosić taksówkarza, aby zadzwonić do nas na kierunek tych. Tylko w przypadku, radzimy, aby nie zgodzić się na cenę przed wyjazdem, zawsze poprosić o metr używany i uzyskać potwierdzenie (jeśli było zostawić coś w taksówce, odbiór byłby to weryfikacja)
Wariant 3: E-mail lub zadzwoń do obsługi pick-up (można to zorganizować co najmniej jeden dzień wcześniej, jeśli adres e-mail, postaramy się odpowiedzieć w celu potwierdzenia): opłata za usługę jest 40RMB na mini van.
- Forma Xin nan PKS Men (centrum autobusem turystyka) Autobusem No.28 i wysiąść na pierwszej Rd Ring. Północ, 4 sekcja (一环路 北 四段), i iść przed siebie (w kierunku zachodnim) do około 20 m, a znajdziesz nas (ogromny Chiński styl drewniane bramy i latarnia) na prawej stronie.
- Z międzynarodowego lotniska Shuang liu
Opcja 1: autobus nr 303 z lotniska do centrum miasta i wziąć autobus miejski lub taksówką
Po wyjściu z budynku lotniska, z lotniska autobus 303 jest tuż przed tobą. Weź ten autobus do centrum miasta, i wysiąść na ostatnim przystanku, który znajduje się na Renmin Road South sekcji 2-ci = RenMinNanLu ErDuan. Pojawi się Hotel Minshan tam (4-gwiazdkowy hotel wysoki budynek) i tam jest przystanek autobusowy przed hotelem.
Proszę wziąć autobus No.99 tam i wysiąść z autobusu na LiangJiaXiang (梁 家巷) przystanek autobusowy, który przychodzi po dużym skrzyżowaniu. Po wysiąść, iść z powrotem trochę do dużego skrzyżowania (w kierunku południowym) i skręcić w lewo (w kierunku zachodnim). Jest Pearl Hotel International w tym rogu (po lewej stronie). Następnie po przejściu około 1 km, znajdą nas (ogromny chiński styl drewniana brama i latarnia) na lewej stronie.
Albo można też wziąć taksówkę z centrum miasta, a i to koszt około Y12 do naszego hostelu.
Opcja 2: Jeżeli planujesz wziąć taksówkę z lotniska, możemy również zorganizować samochód do ciebie. To sprawi, że łatwiej jest znaleźć naszego hostelu, a także nie trzeba się martwić o oszukany.