Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Hayesthorpe Hotel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Lokalizacja

48-52 St Augustines Avenue, South Croydon

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Wskazówki

Z lotniska Gatwick:
Opuścić lotnisko się na północ na M23 w kierunku Londynu. Kontynuuj na M23 w całej M25 następujące oznaczenia kierunku Croydon. M23 staje A23. Kontynuować na A23 przez Coulsdon jeszcze następujące oznaczenia dla Croydon. Na hipermarket Tesco w Purley jechać prosto przez skrzyżowanie na Brighton Rd (A235). zgodnie z drogowskazami w kierunku South Croydon. Idź 1,4 mil. Po przejściu przez drugą stację benzynową po lewej stronie drogi (łącznie), skręcić w drugą ulicę w lewo, które jest St Augustines Avenue. Idź na wzgórzu 0.2 km. Hayesthorpe Hotel znajduje się na prawo po łuku.

Z M25:
Zostaw M25 na wyjeździe 7 i postępuj A23 i znaki kierunku Croydon. Kontynuować na A23 przez Coulsdon jeszcze następujące oznaczenia dla Croydon. Na hipermarket Tesco w Purley, prosto przez skrzyżowanie na Brighton Rd (A235) za znakami w kierunku South Croydon. Idź 1,4 mil. Po przejściu dwóch stacji benzynowych na lewo, drugi zwrotny po lewej św Augustines Avenue. Idź na wzgórzu 0.2 km. Hayesthorpe Hotel jest po prawej stronie. Jeśli po A22, prowadzenie przez Kenley aż hipermarket Tesco w Purley, skręcić w prawo w Brighton Rd (A235) Po drogowskazami w kierunku South Croydon potem --- (jak powyżej kursywą)

Od centrum Londynu:
Weź A23 do Croydon.Go South następujące znaki na lotnisko Gatwick. Możesz przejść obok Wing Yip (chiński supermarket), a salon samochodowy Toyota i salonie Forda (Dees z Croydon) - wszystkie na prawej stronie, a kiedy dojdziesz do Croydon Airport (już nie pracuje) na Purley Way, skręcić w lewo, w Hotelu Hilton w Waddon Way. Na następnym rondzie (to mini rondo), skręcić w prawo w Pampisford Rd. Po około 250 metrach skręcić w pierwszą w lewo w St Augustines Avenue. Hayesthorpe Hotel jest po lewej stronie, po zakręcie jakieś 200 metrów dalej.

* Najbliższa autostrada lub Main Road, M25, A23, A235
* Junction nr 7 (do A23) - 6 mil
* Junction nr 6 (do A22) - 5 mil
* Lotnisko, Londyn - Gatwick - 12 mil
* Najbliższy dworzec kolejowy Duże, East Croydon - 1,5 mil
* Lokalne pobliżu dworca kolejowego Purley, Purley Oaks i Sanderstead - 0,5 mil
* Najbliższa stacja metra, Morden, Balham, Tooting, Wimbledon i Brixton - 6 mil
* Najbliższy Coach / PKS, Wiktoria - 11 mil
* Taxi Taksówki - 08000 28 38 47 (New Century) lub 0800 281 034 (stacja Samochody)

Transportem publicznym:
Wysiadają z dworca kolejowego East Croydon, przejechać przystanek tramwajowy i autobusowy oraz drogi krzyżowej, aby dojść do odpowiedniego przystanku. Autobusem trasę 466 idąc w kierunku Purley i poprosić kierowcę, aby wskazać Red Deer (to pub) zatrzymać dla Ciebie. Drogi krzyżowej i prześledzić kilka metrów w przeciwnym kierunku, od którego zmierzali w autobusie - lub może schodzić na ląd w South Croydon Bus Garage, prowadzą do drogi na kilka metrów, a następnie przejść przez ulicę na przejściu dla pieszych. Nadal się na około 30 metrów i skręcić w prawo. St Augustines Avenue jest tylko po spożywczy Londis (przed nim, jeśli pozycja z garażu autobusowego). Prowadzić wzdłuż St Augustines Avenue, a hotel jest po prawej stronie, po łuku - około 200 metrów dalej.
Alternatywnie, jeśli zdarzy ci się autobusem trasy 455, wysiadają na St Giles (szkoły) zatrzymać i św Augustines Avenue jest naprzeciwko jej. Hayesthorpe Hotel jest po lewej stronie, po łuku - jakieś 200 m dalej.

Sanderstead Station (British Rail) jest około 0,5 km od hotelu; jednak nie ma autobusów, które sprowadzają się do Brighton Road. Jeśli pochodzą z Londynu, przejechać przez most dla pieszych wiaduktu przyjść na drugą stronę i wyjdzie do Sanderstead Road, gdzie można skręcić w prawo. Carry on zejść przyjść do Brighton Road - widać Red Deer Pub na lewym - przejść przez ulicę, aby przyjść do St Augustines Avenue, który jest tuż po spożywczego Londis. Prowadzić wzdłuż St Augustines Avenue, a hotel jest po prawej stronie, po łuku - około 200 metrów dalej.

Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.