X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Hayesthorpe Hotel

48-52 St Augustines Avenue, South Croydon, Londyn, Anglia

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Wskazówki

Z lotniska Gatwick:
Opuścić lotnisko się na północ na M23 w kierunku Londynu. Dalej M23 całej M25 za znakami w kierunku Croydon. M23 staje A23. Dalej na trasie A23 przez Coulsdon wciąż za znakami do Croydon. Na hipermarket Tesco w Purley jechać prosto przez skrzyżowanie na Brighton Road (A235). za znakami w kierunku South Croydon. Idź 1,4 Miles. Po przejściu przez drugą stację benzynową po lewej stronie drogi (łącznie), skręcić w drugą ulicę po lewej stronie, który jest St Augustines Avenue. Idź pod górę 0,2 Miles. Hayesthorpe Hotel znajduje się po prawej stronie zakrętu.

Z M25:
Zostaw M25 na wyjeździe 7 i wykonaj A23 i znaki kierunku Croydon. Dalej na trasie A23 przez Coulsdon wciąż za znakami do Croydon. Na hipermarket Tesco w Purley, prosto przez skrzyżowanie na Brighton Road (A235) zgodnie ze znakami w kierunku South Croydon. Idź 1,4 Miles. Po przejściu dwóch stacji benzynowych na lewo, drugi toczenie na lewo jest St Augustines Avenue. Idź pod górę 0,2 Miles. Hayesthorpe Hotel jest po prawej stronie. Jeśli po A22, prowadzą przez Kenley aż hipermarket Tesco w Purley, skręcić w prawo na Brighton Road (A235) za znakami w kierunku South Croydon potem --- (jak wyżej kursywą)

Od centrum Londynu:
Weź A23 do Croydon.Go południu po znakami na lotnisko Gatwick. Pojedziesz przeszłości Wing Yip (chiński supermarket), salon samochodowy Toyota i salonu Forda (Dees of Croydon) - wszystko na swojej prawej stronie, a kiedy dojdziesz do Croydon Airport (już nie pracuje) na Purley Way, skręcić w lewo w hotelu Hilton w Waddon Drogi. Na następnym rondzie (to mini rondo), skręcić w prawo w Pampisford Rd. Po około 250 metrach skręcić w pierwszą w lewo w St Augustines Avenue. Hotel Hayesthorpe jest po lewej stronie, po zginać jakieś 200 metrów dalej.

* Najbliższa autostrada lub Main Road, M25, A23, A235
* No.7 Junction (do A23) - 6 mil
* Junction nr 6 (do A22) - 5 mil
* Airport, London - Gatwick - 12 mil
* Najbliższy Major dworca, East Croydon - 1,5 mil
* Najbliższe lokalnego dworca kolejowego, Purley, Purley Oaks i Sanderstead - 0,5 mil
* Najbliższa stacja metra, Morden, Balham, Tooting, Wimbledon i Brixton - 6 mil
* Najbliższy Coach / PKS, Victoria - 11 mil
* Usługi Taxi Cab - 08000 28 38 47 (New Century) lub 0800 281 034 (Cars Station)

Transportem publicznym:
Wysiadają na dworca kolejowego East Croydon, przejechać przystanek tramwajowy oraz przystanek autobusowy i przejść przez ulicę, aby dojść do właściwego przystanku. Weź linii autobusowej 466 jadącej w stronę Purley i poprosić kierowcę, aby wskazać Red Deer (to pub) zatrzymać dla Ciebie. Krzyż na drogę i prześledzić kilka metrów w przeciwnym kierunku, z którego zmierzali w autobusie - czy można wysiąść na South Croydon Garaż autobusowego, prowadzą do drogi na kilka metrów, a następnie przejść przez ulicę na Pelikan skrzyżowania. Dalej się na około 30 metrów i skręcić w prawo. St Augustines Avenue jest tylko po spożywczy Londis (przed czy pozycja z garażu autobusowego). Carry on wzdłuż St Augustines Avenue, hotel jest po prawej stronie, po łuku - około 200 metrów dalej.
Ewentualnie, jeśli się do podjęcia trasie autobusu 455, wysiąść na St Giles (szkoła) zatrzymać i St Augustines Avenue, naprzeciwko niego. Hotel Hayesthorpe jest po lewej stronie, po łuku - około 200 metrów dalej.

Sanderstead Station (British Rail) jest około 0,5 km od hotelu, jednak nie ma autobusów, które wchodzą w kierunku ulicy Brighton. Jeśli przyjeżdżasz z Londynu, przejechać przez most dla pieszych wiaduktu przyjść na drugą stronę i wyjść na drogę Sanderstead, gdzie należy skręcić w prawo. Carry on zejść przyjść do Brighton Road - widać Red Deer Pub po lewej stronie - przejść przez ulicę, aby przyjść do St Augustines Avenue, który jest tuż po sklepie spożywczym Londis. Carry on wzdłuż St Augustines Avenue, hotel jest po prawej stronie, po łuku - około 200 metrów dalej.