X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Harmonia

Rua Barao da Torre 175, casa 18, Ipanema, Rio de Janeiro, Brazylia

Mapa i dojazd


94%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 94%Bezpieczeństwo
  • 98%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 93%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska, Tom Jobim (Galeo):

BUS: Weź autobus PREMIUM do Ipanema i wysiąść na "Sol Ipanema Hotel" znajduje się przy Avenue Beach. Spacer 3 bloki w górę Rua Vinicius de Moraes lub Rua farme de Amoedo aż dojdziesz Rua Baro da Torre, gdzie znajduje się pod numerem 175. autobusem trwa 1,5 godziny i kosztuje R 13,50 dolarów

Taksówka kosztuje około R 120 dolarów i trwa około. 45 minut. Tańsza alternatywa jest wyjść na zewnątrz hali przylotów i otrzyma żółtą taksówkę albo z linii zewnętrznej terminalu, idą na metr i będzie pobierać max. R 70 dolarów.


Od dworca autobusowego Rios (Rodoviria-Novo Rio):
Autobus z klimatyzacją (R $ 5), PREMIUM firmy (zajmuje około 45 minut do 1 i 1/2 godziny), wysiąść w Ipanema na farme de Amoedo i chodzić do Rua Baro da Torre. Taksówka jest około R 45 dolarów i jest łatwa do podjęcia od hali przylotów, gdzie jest zorganizowana taxi w przystępnej cenie.

Po przyjeździe na Rua Baro da Torre N175 jest brama, w ciągu dnia jest otwarta, tak po prostu położyć swoją rękę do środka i przekręcić pokrętło, a następnie iść do domu 18 w dół po lewej stronie i zadzwonić do drzwi, jeśli drzwi nie są otwarte. Jeśli brama jest zablokowana po prostu zadzwonić między telefon w lewo (mówi Harmonia casa 18 na nim), a my przyjść i otwarty. Zauważ, że istnieje obecnie wiele pobytów w domu, w naszej małej ulicy, mają Państwo Flagi wiszące na zewnątrz, mamy jedną flagę i jego szwedzki (niebieski z żółtym krzyżem).
* Upewnij się, że dotarły do ​​nas w nie jeden z sąsiadów!