X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Harlem Deluxe C

W126th Street, (between 6th and 7th Avenues), Nowy Jork, USA

Mapa i dojazd


Brak oceny

  • Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Przetłumaczone przez Google Jeśli idziesz do Nowego Jorku samochodem - istnieje wiele bezpiecznych miejsc parkingowych w pobliżu mieszkania, jednym z najważniejszych z nich jest na 125 ulicy między 7. i 8. Alei.

Jednak zastanów się dwa razy przed wniesieniem samochód z wami, nawet tani parking w Nowym Jorku będzie kosztować około 30 dolarów dziennie!

Jeśli lecisz do Nowego Jorku, autobus z JFK przeniesie Cię do Port Authority dworca autobusowego, skąd można dojechać metrem, pociągiem lub C na niebieskiej linii.

Można również dostać się do mieszkania przez 2 i 3 pociągi na czerwonej linii i B pociągu na pomarańczowym linii - więc dojazd do każdego miejsca w centrum miasta lub Downtown jest proste!

Najbliżej metra mieszkania jest na 125 ulicy i 8 Avenue (przystanek nazywa się "125th ulicy"), tutaj można złapać 2 i 3 pociągi (czerwona linia) lub 125 ulicy i 6th Avenue z A i C (niebieska linia) i B i D (pomarańczowy pociągi linii metra).