X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Happy Hostel

Kurzgasse 2, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


76%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 85%Personel
  • 68%Atmosfera
  • 68%Czystość
  • 75%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak znaleźć HappyHostel?

Po przyjeździe pociągiem na zachodnim dworca kolejowego (Westbahnhof), widzisz przed ulicą 'Grtel'. Przejechać go, a następnie skręcić w prawą rękę, a następnie ją na około 200 metrów till wysokiego budynku hotelu Ibis. Tuż przed Hotel należy skręcić w lewo w Kurzgasse. Śledź to około 50 metrów i widać w lewym HappyHostel (dom nr. 2, narożnik do Aegidigasse).

Tymczasowe wiele pociągów międzynarodowych przyjeździe na dworzec Meidling. Weź pod ziemią nie ma. 6 kierunek Floridsdorf, 4 przystanku jest Westbahnhof.

Jeśli przyjedziesz pociągiem do południowego dworca kolejowego (new: Hauptbahnhof), wziąć tramwaj 18 z przodu - w kierunku Urban-Loritz-Platz - i przejść do przystanku Marihilfer Grtel. Krzyż na drogę i podążać Kurzgasse w lewo w hotelu Ibis na Sadzac till około 50 n 2.

Jeśli przyjeżdżają samochodem, należy 'Grtel "oznaczenia" Grtel Zachodni "i Westbahnhof". Na kierunku Mariahilfer Grtel stacji zachód kolejowym skręcić w prawo od hotelu Ibis tuż przed Hotel Leonardo. Możesz przyjść w Aegidigasse i następnego prawym rogu zobaczysz Kurzgasse.

Uwaga: Nie jest płatny parking przed budynkiem oraz w całej dzielnicy (dni robocze od 9 rano do 10 po południu). Soboty, niedziele i święta są wolne.

Apollo garaż znajduje się zaledwie 10 minut spacerem.

Jeżeli Państwo samolotem do lotniska w Wiedniu Schwechat autobusem transferu z lotniska do dworca kolejowego (Westbahnhof na zachód), a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Jeżeli Państwo samolotem na lotnisko Bratysława podejmują autobus do Wiednia / Erdberg i przejść przez podziemny U3 do Westbahnhof i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Jeśli przyjeżdżają międzynarodowego dworca autobusowego w Wiedniu Erdberg, wziąć U3 do Westbahnhof, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.