X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Happy Hostel

Kurzgasse 2, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 79%Dobry towar za tę cenę
  • 81%Bezpieczeństwo
  • 85%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 69%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 76%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak znaleźć HappyHostel?

Po przyjeździe pociągiem na zachodnim dworca kolejowego (Westbahnhof), widzisz przed ulicą 'Grtel'. Przejechać go, a następnie skręcić w prawą rękę, a następnie ją na około 200 metrów till wysokiego budynku hotelu Ibis. Tuż przed Hotel należy skręcić w lewo w Kurzgasse. Śledź to około 50 metrów i widać w lewym HappyHostel (dom nr. 2, narożnik do Aegidigasse).

Tymczasowe wiele pociągów międzynarodowych przyjeździe na dworzec Meidling. Weź pod ziemią nie ma. 6 kierunek Floridsdorf, 4 przystanku jest Westbahnhof.

Jeśli przyjedziesz pociągiem do południowego dworca kolejowego (new: Hauptbahnhof), wziąć tramwaj 18 z przodu - w kierunku Urban-Loritz-Platz - i przejść do przystanku Marihilfer Grtel. Krzyż na drogę i podążać Kurzgasse w lewo w hotelu Ibis na Sadzac till około 50 n 2.

Jeśli przyjeżdżają samochodem, należy 'Grtel "oznaczenia" Grtel Zachodni "i Westbahnhof". Na kierunku Mariahilfer Grtel stacji zachód kolejowym skręcić w prawo od hotelu Ibis tuż przed Hotel Leonardo. Możesz przyjść w Aegidigasse i następnego prawym rogu zobaczysz Kurzgasse.

Uwaga: Nie jest płatny parking przed budynkiem oraz w całej dzielnicy (dni robocze od 9 rano do 10 po południu). Soboty, niedziele i święta są wolne.

Apollo garaż znajduje się zaledwie 10 minut spacerem.

Jeżeli Państwo samolotem do lotniska w Wiedniu Schwechat autobusem transferu z lotniska do dworca kolejowego (Westbahnhof na zachód), a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Jeżeli Państwo samolotem na lotnisko Bratysława podejmują autobus do Wiednia / Erdberg i przejść przez podziemny U3 do Westbahnhof i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Jeśli przyjeżdżają międzynarodowego dworca autobusowego w Wiedniu Erdberg, wziąć U3 do Westbahnhof, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.