X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Happy Hostel

Kurzgasse 2, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


66%Ocena

  • 68%Dobry towar za tę cenę
  • 75%Bezpieczeństwo
  • 71%Lokalizacja
  • 71%Personel
  • 56%Atmosfera
  • 59%Czystość
  • 65%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jak znaleźć HappyHostel?

Po przyjeździe pociągiem na zachodnim dworca kolejowego (Westbahnhof) widzisz przed ulicy "Gürtel". Krzyż go, a następnie skręcić w prawą dłoń, a następnie ją na około 200 metrów do ustalonej w wysokim budynku w hotelu Ibis. Tuż przed Hotel należy skręcić w lewo w Kurzgasse. Śledź go około 50 metrów, a zobaczysz w lewym HappyHostel (dom nr. 2, kącikiem do Aegidigasse).

Tymczasowe niektórych pociągach międzynarodowych przyjeździe na dworzec Meidling. Weź pod ziemią nie ma. 6 kierunek Floridsdorf, 4 przystanku jest Westbahnhof.

Jeśli przyjeżdżają pociągiem do dworca głównego (Hauptbahnhof), wziąć tramwaj 18 z przodu - kierunek miejsko-Loritz-Platz - i przejść do przystanku Marihilfer Gürtel. Krzyż na drogę i podążać za Kurzgasse na lewo od hotelu Ibis na około 50 Metes till domu nr. 2.

Jeśli przyjeżdżają samochodem, kierować się znakami "Gürtel", "Gürtel Zachód" i Westbahnhof ". Z kierunku zachodniego dworca kolejowego Mariahilfer Gürtel skręcić w prawo po hotelu Ibis tuż przed Hotel Leonardo. Możesz przyjść w Aegidigasse i następnego prawym rogu widać Kurzgasse.

Uwaga: Nie jest płatny parking przed budynkiem, w całej dzielnicy (dni robocze od 9 rano do 10 wieczorem). Soboty, niedziele i święta są wolne.

Apollo garaż znajduje się zaledwie 10 minut spacerem.

Jeśli przyjadą samolotem do lotniska w Wiedniu Schwechat autobusem transferu z lotniska do dworca zachodniego (Westbahnhof), a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Jeśli przyjadą samolotem do lotniska Bratysława podejmują autobus do Wiednia / Erdberg i przejść przez podziemne U3 do Westbahnhof i postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Jeśli przyjeżdżają międzynarodowa Busstation Wiedniu Erdberg, wziąć U3 do Westbahnhof, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.