X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Happy Dragon Courtyard

No51,Dongsi Jiutiao, Dongcheng District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 86%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: No51, Dongsi Jiutiao, dzielnicy Dongcheng, Pekin.
Adres w języku chińskim: 北京市 东城区东四 九 条 51 号

Od stacji metra Zhangzizhonglu na linii 5, pozostawić przez południowo-wschodniej bramy wyjściowej C. Następnie pieszo tuż za rogiem, na głównej drodze Dongsibeidajie do wejścia tylko na lewej stronie w oznakowanym Dongsi JiuTiao Hutong. Idź prosto r. około 3 minuty (będziesz przechodzić inny hostel, a także, tuż przed naszym wejściem po lewej stronie ulicy, vintage czarny limuzyna sedan samochodu, relikt z czasów komunistycznych), a zobaczysz nasz znak i czerwone drzwi wejściowe z przodu dwa kamienne lwy dumnie ozdobny stojący na straży na zewnątrz. Jeśli przybyciu późno w nocy / wcześnie rano, proszę zadzwonić na dzwonek do drzwi.

LOTNISKO - Z lotniska taksówką będzie kosztować około 100 do 130 RMB. Alternatywnie można skorzystać z transferu z lotniska do Dongzhimen pociąg metra, a następnie podjąć metra linii 2 jedna stacja na zachód do stacji Yonghegong Świątynia Lamy, a następnie przejść do linii 5 i podróży na południe dwa przystanki do zjazdu na stacji Zhangzizhonglu. Będzie to kosztować 27RMB.

PEKIN STACJA Z dworca głównego w Pekinie można dojechać metrem linii 2 jeden przystanek na zachód do stacji Chongwenmen a następnie przejść do linii 5 i podróży North 4 przystanki do przystanku Zhangzizhonglu (bilety są 2rmb). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

WEST dworca - z Pekinu dworca Zachodniego najłatwiej jest dojechać taksówką za około 25 RMB.

Beijing South Station - metrem linii 4 do Xidan stacji metra, a następnie przejść do linii 1 do podróży na wschód 4 przystanki do stacji Dongdan, a następnie przenieść do linii 5 do podróży na północ 3 przystanki do stacji Zhangzizhonglu, a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

(Jeśli nie można nas znaleźć, prosimy o kontakt telefoniczny.)