X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Happy Dragon Courtyard

No51,Dongsi Jiutiao, Dongcheng District, Beijing, Chiny

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 86%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Adres: No51, Dongsi Jiutiao, Dongcheng district, Pekin.
Adres w Chinach: 北京市 东城区东四 九 条 51 号

Od stacji metra Zhangzizhonglu na linii 5, pozostawić przez południowo-wschodniej bramy wyjściowej C. Następnie pieszo tuż za rogiem na głównej drodze Dongsibeidajie do wejścia tylko na lewej stronie w oznakowanym Dongsi JiuTiao Hutong. Idź prosto roku około 3 minut (miniesz innego schroniska, a także, tuż przed naszym wejściem po lewej stronie ulicy, vintage czarna limuzyna sedan samochodu, relikt z czasów komunistycznych), a zobaczysz nasz znak i czerwone drzwi wejściowe z przodu dwie ozdobne kamienne lwy dumnie stoi na straży na zewnątrz. Jeżeli po przybyciu późno w nocy / wcześnie rano, proszę zadzwonić na dzwonek.

LOTNISKO - Z lotniska taksówką będzie kosztować około 100 do 130 RMB. Alternatywnie można wziąć transfer z lotniska pociągiem do Dongzhimen metra, a następnie podjąć metra linii 2 jedna stacja na zachód do stacji Lamy Yonghegong Temple, a następnie przejść do linii 5 i podróży na południe dwa przystanki do wyjścia na stacji Zhangzizhonglu. To będzie kosztować 28RMB.

PEKIN STATION - Z dworca głównego w Pekinie można dojechać metrem linii 2 jeden przystanek na zachód do stacji Chongwenmen a następnie przejść do linii 5 i podróży na północ 4 przystanki do przystanku Zhangzizhonglu (bilety są 3 RMB). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, jak powyżej.

WEST dworca - z Pekinu dworca Zachodniego najłatwiej jest dojechać taksówką za około 50 RMB. Albo możesz wziąć metro linia 7 podróżować wschodnich osiem przystanków do stacji Ciqikou, a następnie przenieść się do linii 5 do północy podróżować 5 przystanków do stacji Zhangzizhonglu (bilety są 5 RMB), a następnie w kierunku jak wyżej

PEKIN Dworca Południowego - metrem linii 4 do stacji metra Xidan, a następnie przejść do linii 1 do podróży na wschód 4 przystanki do stacji Dongdan, a następnie przenieść się do linii 5 do północy podróżować 3 przystanki do stacji Zhangzizhonglu (bilety są 4 RMB), a następnie postępować zgodnie z Wskazówki jak wyżej.

(Jeśli nie można nas znaleźć, proszę do nas zadzwonić.)