X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Han Tang Inn Hostel

NO.7 Nan Chang Xiang, South of Xincheng Square, Xi'an, Chiny

Mapa i dojazd


93%Ocena

  • 94%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy bardzo dogodnie położony.
Chiński adres: 西安市 新城 广场 南侧 南 新 街 南 长 巷 7 号
English Adres: No.7 Nanchang Xiang (Alley) xincheng Guang Chang (Square) Nan Xin Jie (ulica)

Należy pamiętać, że są 2 stacje kolejowe, choć większość przyjedzie na dworzec kolejowy Xian, niektóre (zwykle Kolej Dużych Prędkości) przyjedzie na dworzec kolejowy w Północnej Xian

Z dworca XIAN kolejowa: drogi krzyżowej i autobusem No.603, wysiąść na 3 przystanku (XING CHENG Guang Chang 新城 广场). Krzyż na drogę do placu, dalej przez plac i wzdłuż ulicy oznakowane NAN XING JIE 南 新 街 (STREET), a następnie skręcić w prawo przed przejściem Darling Hotel podpisać to wąska ulica (Nan Chang Xiang 南 长 巷), które będzie prowadził do naszego hostelu, zaledwie 200 m na lewej stronie!

Od XIAN Dworzec NORTH: metrem linii 2 (zdecydowanie najłatwiejsze!) I wysiąść na Zhonglou Zhan (Bell Tower) stacji (jest to ta sama linia). Zostaw z D na wyjście, które będzie pan wychodził na Big North Street (Bei Da Jie 北 大街), pojawi się oznakowane ulicy Xi Yi Lu 西 一路 tuż za wyjściem metra. Spacer tą ulicą i skręcić w pierwszą w lewo, a następnie w pierwszą w prawo, które pozostawią idąc Nan Chang Xiang 南 长 巷. Postępuj zgodnie z ulicy do 200m i pojawi nam wyraźnie na swojej prawej stronie.


Z lotniska: Upewnij się, że dostać się na autobus, który przyjeżdża na dzwonnicy (naprzeciwko hotelu Melody) jest to główny bus ale istnieje kilka innych!.

Twój autobus z lotniska przyjedzie na południowej stronie Big West Street (Xi Da Jie), wzdłuż tej drogi, po ruchu w kierunku oczywistym Dzwonnica w centrum Xian. Tutaj znajdziesz tunel, który zabierze Cię pod dzwonnicą i do wszystkich innych wyjść głównych dróg. Śledź podziemnego aż zobaczysz North Street, Exit East. Upewnij się, że masz na wschód nie wyjście na Zachodzie! Następnie wykonaj to Duży North Street (Bei Da Jie) biorąc w pierwszą w prawo oznakowane Xi Yi Lu 西 一路, następnie w pierwszą w lewo, a następnie pierwsza w prawo, która pozostawi idąc Nan Chang Xiang 南 长 巷. Postępuj zgodnie z ulicy do 200m i pojawi nam wyraźnie na swojej prawej stronie.
.