X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Han Tang Inn Hostel

NO.7 Nan Chang Xiang, South of Xincheng Square, Xi'an, Chiny

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 92%Dobry towar za tę cenę
  • 90%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 92%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy bardzo dogodnie położony.
Chiński adres: 西安市 新城 广场 南侧 南 新 街 南 长 巷 7 号
Angielski adres: No.7 Nanchang Xiang (Alley) xincheng Tan (Kwadrat) Nan Xin Jie (ulica)

Uwaga są 2 stacje kolejowe, chociaż większość przyjedzie na dworzec kolejowy w Xian, niektóre (zwykle szybkich pociągów) przyjedzie na dworzec kolejowy w Xian Północnej

Od Xian Dworzec: drogi krzyżowej i autobusem No.603, wysiąść na 3 przystanku (XING CHENG Tan 新城 广场). Krzyż na drogę do placu, dalej przez plac i wzdłuż ulicy oznakowane NAN XING JIE 南 新 街 (ulicy), a następnie skręcić w prawo przed przejściem Kochanie Hotel podpisać to wąska ulica (Nan Chang Xiang 南 长 巷), które będzie prowadził cię do naszego hostelu, zaledwie 200m na ​​lewo strony!

Od Xian NORTH Dworzec: Take 2 linii metra i wysiąść na Zhonglou Zhan (dzwonnica) stacji (jest to ta sama linia) (zdecydowanie najłatwiejsze!). Zostaw z Exit D, które będzie można wychodzić na Big North Street (Bei Da Jie 北 大街), widać ulicę oznakowane Xi Yi Lu 西 一路 tuż za wyjściem metra. Spacer tą ulicą i skręcić w pierwszą w lewo a następnie w pierwszą w prawo, które zostawiają cię idąc Nan Chang Xiang 南 长 巷. Postępuj zgodnie z ulicy na 200m i można nas zobaczyć wyraźnie na swojej prawej stronie.


Z lotniska: Upewnij się, że dostać się na autobus, który przyjeżdża na dzwonnicy (przed Melody Hotel) To jest główny autobus, ale jest kilka innych!.

Twój lotnisko autobus przyjedzie na południowej stronie Big West Street (Xi Da Jie), wzdłuż tej drogi, po ruchu w kierunku oczywistego Dzwonnica w centrum Xian. Tutaj znajdziesz tunel, który zabierze Cię pod dzwonnicą i do wszystkich innych wyjść głównych dróg. Śledź podziemnego aż zobaczysz Exit Street North, East. Upewnij się, że dostać się do wyjścia East nie Zachodnia! Następnie wykonaj to Duży North Street (Bei Da Jie) Biorąc pierwszą w prawo oznakowane Xi Yi Lu 西 一路, a następnie w pierwszą w lewo potem pierwsza w prawo, które zostawiają cię idąc Nan Chang Xiang 南 长 巷. Postępuj zgodnie z ulicy na 200m i można nas zobaczyć wyraźnie na swojej prawej stronie.
.