X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HM Hostel

Ap.14, Gogolevskiy Boulevard 33/1, entrance from the side-street, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


81%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 79%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel HM
Gogolevsky Boulevard, 33, 4 piętro, 1. wejście. Wybierz 14 na klawiaturze.
Moscow, Russia 119019,

Proszę być ostrożnym i nie mieszać nas z mieszkania na parterze na 3. piętrze, który wziął nazwę Hostel Moscow 444. Nie jesteśmy odpowiedzialni za jakość dostarczonych tam.

Metrem:
- Stacja metra: Arbatskaya - Filyovskaya linia (light niebieska linia).
Tak szybko, jak jesteś z metra widać nasz budynek po drugiej stronie ulicy od lewej. Jesteśmy naprzeciwko pomnika Gogola ".
Kiedy jesteś z metra, skręcić w prawo. Nie będzie przejściu podziemnym przed tobą. Przejdź przez tunel i skręć w lewo. Nasz hostel znajduje się na rogu Gogolyevskiy Maliy Afanasieysky Boulevard i bocznej ulicy. Wejście znajduje się na ulicy: przejdź do szarej drzwi i numerem 14 na klawiaturze. Jesteśmy na 4 piętrze, w mieszkaniu 14.

Od stacji metra Borovitskaya (szara linia) lub Biblioteka imeni Lenina (czerwona linia):
Weź znamenka wyjście na ulicy, gdy jesteś z metra, idź w prawo i skręcić w prawo, znowu po rogu, keep walking surowe bezpośrednio untill dojdziesz Gogolyevskiy Boulvar (można zobaczyć park z wielkim pomnikiem). Przejść przez ulicę i jesteś tuż obok naszego budynku. Nasze wejście jest od M. Afanasyevskiy Pereulok, pierwsze drzwi szare.

Od stacji metra Kropotkinskaya (czerwona linia):
Weź wyjście na Gogolyevsky Boulevard. Kiedy się go w prawo wzdłuż parku. Po dotarciu Gogolyevskiy Pomnik, jesteśmy z lewej strony, na rogu. Wejście jest od M. Afanasyevskiy Pereulok, pierwsze drzwi szare.


Można również skontaktować się z nami od stacji metra Arbatskaya (ciemny niebieski), Borovitskaya (szary linia), Biblioteka imeni Lenina (czerwona linia) i Aleksandrovskiy Sad (Jasnoniebieska linia), ale to twój sposób na nas będzie około 10 min spacerem.