X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HM Hostel

Ap.14, Gogolevskiy Boulevard 33/1, entrance from the side-street, Moskwa, Rosja

Mapa i dojazd


82%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 77%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 75%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Hostel HM
Gogolevsky Boulevard, 33, 4 piętro, 1. wejście. Wybierz 14 na klawiaturze.
Moscow, Russia 119019,

Proszę być ostrożnym i nie mieszać nas z mieszkania na parterze na 3. piętrze, który wziął nazwę Hostel Moscow 444. Nie jesteśmy odpowiedzialni za jakość dostarczonych tam.

Metrem:
- Stacja metra: Arbatskaya - Filyovskaya linia (light niebieska linia).
Tak szybko, jak jesteś z metra widać nasz budynek po drugiej stronie ulicy od lewej. Jesteśmy naprzeciwko pomnika Gogola ".
Kiedy jesteś z metra, skręcić w prawo. Nie będzie przejściu podziemnym przed tobą. Przejdź przez tunel i skręć w lewo. Nasz hostel znajduje się na rogu Gogolyevskiy Maliy Afanasieysky Boulevard i bocznej ulicy. Wejście znajduje się na ulicy: przejdź do szarej drzwi i numerem 14 na klawiaturze. Jesteśmy na 4 piętrze, w mieszkaniu 14.

Od stacji metra Borovitskaya (szara linia) lub Biblioteka imeni Lenina (czerwona linia):
Weź znamenka wyjście na ulicy, gdy jesteś z metra, idź w prawo i skręcić w prawo, znowu po rogu, keep walking surowe bezpośrednio untill dojdziesz Gogolyevskiy Boulvar (można zobaczyć park z wielkim pomnikiem). Przejść przez ulicę i jesteś tuż obok naszego budynku. Nasze wejście jest od M. Afanasyevskiy Pereulok, pierwsze drzwi szare.

Od stacji metra Kropotkinskaya (czerwona linia):
Weź wyjście na Gogolyevsky Boulevard. Kiedy się go w prawo wzdłuż parku. Po dotarciu Gogolyevskiy Pomnik, jesteśmy z lewej strony, na rogu. Wejście jest od M. Afanasyevskiy Pereulok, pierwsze drzwi szare.


Można również skontaktować się z nami od stacji metra Arbatskaya (ciemny niebieski), Borovitskaya (szary linia), Biblioteka imeni Lenina (czerwona linia) i Aleksandrovskiy Sad (Jasnoniebieska linia), ale to twój sposób na nas będzie około 10 min spacerem.