X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI San Francisco - Fisherman's Wharf

Building #240, Fort Mason, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 83%Dobry towar za tę cenę
  • 87%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 83%Atmosfera
  • 82%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Montgomery. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie, 6 rano do północy w sobotę i 8 rano do północy w niedziele i święta). Podejdź do poziomu ulicy i wziąć Muni autobus # 30 ($ 2, dokładna zmiana) od Kearny / Rynku do Van Ness / North Point. Chodzić jeden blok na zachód od Bay Street na Franklin Street. Skręć w prawo w Fort Mason i kierujemy się hostel po lewej stronie kaplicy i kierunku wody do hostelu.

Poprzez transfer: Lotnisko Usługa lorrie oferuje zniżkę w wysokości 14 dolarów za osobę za transfer pomiędzy San Francisco International Airport i hosteli HI-San Francisco. Kontakt z hostelem więcej informacji i rezerwacje.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówek na lotnisku. Poszukaj oficjalnego postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazda z SFO do hostelu będzie z powrotem około 55 USD.

KORZYSTANIE Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje łączący autobusem do San Francisco. Przy zakupie biletu kolejowego, wybierz "San Francisco - Fisherman Wharf" jako miejsca docelowego. Od przystanku autobusowego Wharf Rybackiej, idź 2 bloki west na Beach Street, a następnie podjąć Muni autobusem nr 47 do przystanku Van Ness / Bay. Chodzić jeden blok na zachód od Bay Street na Franklin Street. Skręć w prawo w Fort Mason i kierujemy się hostel po lewej stronie kaplicy i kierunku wody do hostelu.

KORZYSTANIE Greyhound:
Z dworca Greyhound w tymczasowej Transbay Terminal w San Francisco, wyjść i skręcić w prawo w Folsom. Zabierz swoje pierwsze prawo na Beale i chodzić 1 blok. Skręć w lewo na Howarda i pieszo około 3 bloki. W północno-wschodnim narożniku Howard i 3rd Street, znajduje się przystanek autobusowy MUNI-30. Autobusie Muni nr 30 i wysiąść na Van Ness i North Point. Kontynuuj spaceru na południe od Van Ness do końca bloku. Skręć w prawo na Bay i chodzić 1 blok. Skręć w prawo w Fort Mason i kierujemy się hostel po lewej stronie kaplicy i kierunku wody do hostelu.

PRACA:
Od północy (Most Golden Gate): Jak wysiąść z Golden Gate Bridge, Highway 101 South staje Lombard Street. Skręć w lewo na Franklin Street. Wprowadź Fort Mason w Bay i Franklin. Patrz "W parku" kierunkach poniżej.

Od wschodu (Bay Bridge): Na Highway 80 West, należy kierować się na most Golden Gate i zjazd na Octavia Blvd. Skręć w prawo na Oak Street (ulica jednokierunkowa). Skręć w lewo na Franklin Street (jednokierunkowej ulicy). Przejść całą drogę do końca Franklin i wprowadź Fort Mason w Franklin i Bay. Patrz "W parku" kierunkach poniżej.

Od południa: Śledź znaki na Hwy 101 Północna zjazdu Golden Gate Bridge. Wyjdź na Octavia Blvd. Skręć w prawo na Oak Street (ulica jednokierunkowa). Skręć w lewo na Franklin Street (jednokierunkowej ulicy). Przejść całą drogę do końca Franklin i wprowadź Fort Mason w Franklin i Bay. Patrz "W parku" kierunkach poniżej.

Wewnątrz Park: Franklin Street przychodzi do rozwidlenia w kaplicy, podejmują ulicę po lewej stronie kaplicy (Papież Drogowego). Schronisko jest długi biały budynek na końcu tej ulicy.

Bezpłatny parking jest dostępny w schronisku na kto pierwszy, ten lepszy.