X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do HI - San Francisco - Downtown

312 Mason Street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


87%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google *** Uwaga: Jest inny hostel, który znajduje się również na Mason Street, zaledwie 2 przecznice na południe od nas. Mieliśmy kilka osób błędnie zameldować się w niewłaściwym hostelu. Upewnij się, że jesteś w dobrym miejscu - 312 Mason Street (między Geary i O'Farrell). Szukać Hostelling międzynarodowe logo poza naszym wejściem.

Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Powell. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie 6 rano do północy w sobotę, a 8 rano do północy w niedziele i święta.) Spacer dwie przecznice na północ od Powell Street, skręcić w lewo na O'Farrell Street, następnie skręcić w prawo na Mason Street . Schronisko znajduje się na prawej stronie.

Na lotniska: Lotnisko Usługa lorrie oferuje zniżkę w wysokości 14 dolarów za osobę za transfer między San Francisco International Airport i schroniskach HI-San Francisco. Kontakt z hostelu na więcej informacji i rezerwacje.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówek dostępnych na lotnisku. Poszukaj oficjalnego postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazdy z SFO do hostelu będzie z powrotem około 50 dolarów.

Od stacji Greyhound:
Od stacji Greyhound w tymczasowej Transbay Terminal w San Francisco, wyjściem i skręcić w prawo w Folsom. Skręć w prawo na Beale i chodzić 1 blok. Krzyż Howard, i znaleźć przystanek w północno-wschodnim narożniku Howard i Beale MUNI autobus nr 38. Weź autobus Muni 38 do Geary i Powell. Kontynuuj idąc na zachód od Geary na 1 blok, a następnie skręcić w lewo na Mason. Schronisko jest w pierwszym bloku po lewej stronie.

Od Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje łączący autobusem do San Francisco. Przy zakupie biletu na pociąg, wybierz "San Francisco - Westfield Shopping Center" jako miejsca docelowego. Od przystanku autobusowego Shopping Center, chodzić dwie przecznice na północ od Powell Street, skręcić w lewo na O'Farrell Street, następnie skręcić w prawo na Mason Street. Schronisko znajduje się na prawej stronie.

Samochodem:
Od Van Ness Avenue (US 101), jazdy na wschód od ul post. Skręć w prawo na Mason Street. Schronisko jest dwie przecznice w dół, po lewej stronie ulicy.

Park w strefie załadunku przed hostelu; pracownicy recepcji skieruje cię do stałego parkowania. Spodziewać się zapłacić około 20 dolarów za dzień, w pobliskim parkingu.