X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do HI San Francisco - Downtown

312 Mason Street, San Francisco, USA

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 85%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google *** Uwaga: Jest inny hostel, który znajduje się również na Mason Street, zaledwie 2 przecznice na południe od nas. Mieliśmy kilka osób błędnie zameldować się w niewłaściwym hostelu. Upewnij się, że jesteś w dobrym miejscu - 312 Mason Street (między Geary i O'Farrell). Szukać Hostelling międzynarodowe logo poza naszym wejściem.

Z lotniska:
Bart: Pociągiem BART z lotniska do stacji Powell. (Pociągi kursują 4 rano do północy w dni powszednie 6 rano do północy w sobotę, a 8 rano do północy w niedziele i święta.) Spacer dwie przecznice na północ od Powell Street, skręcić w lewo na O'Farrell Street, następnie skręcić w prawo na Mason Street . Schronisko znajduje się na prawej stronie.

Na lotniska: Lotnisko Usługa lorrie oferuje zniżkę w wysokości 14 dolarów za osobę za transfer między San Francisco International Airport i schroniskach HI-San Francisco. Kontakt z hostelu na więcej informacji i rezerwacje.

Taksówką: Są to zazwyczaj mnóstwo prywatnych taksówek dostępnych na lotnisku. Poszukaj oficjalnego postoju taksówek na zewnątrz odbioru bagażu. Jazdy z SFO do hostelu będzie z powrotem około 50 dolarów.

Od stacji Greyhound:
Od stacji Greyhound w tymczasowej Transbay Terminal w San Francisco, wyjściem i skręcić w prawo w Folsom. Skręć w prawo na Beale i chodzić 1 blok. Krzyż Howard, i znaleźć przystanek w północno-wschodnim narożniku Howard i Beale MUNI autobus nr 38. Weź autobus Muni 38 do Geary i Powell. Kontynuuj idąc na zachód od Geary na 1 blok, a następnie skręcić w lewo na Mason. Schronisko jest w pierwszym bloku po lewej stronie.

Od Amtrak:
Najbliższa stacja kolejowa Amtrak jest w Emeryville, ale Amtrak oferuje łączący autobusem do San Francisco. Przy zakupie biletu na pociąg, wybierz "San Francisco - Westfield Shopping Center" jako miejsca docelowego. Od przystanku autobusowego Shopping Center, chodzić dwie przecznice na północ od Powell Street, skręcić w lewo na O'Farrell Street, następnie skręcić w prawo na Mason Street. Schronisko znajduje się na prawej stronie.

Samochodem:
Od Van Ness Avenue (US 101), jazdy na wschód od ul post. Skręć w prawo na Mason Street. Schronisko jest dwie przecznice w dół, po lewej stronie ulicy.

Park w strefie załadunku przed hostelu; pracownicy recepcji skieruje cię do stałego parkowania. Spodziewać się zapłacić około 20 dolarów za dzień, w pobliskim parkingu.